Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

Идеята е още по-добра ако оставиш днд да пропуща обаждания само от фаворити. Лошото е че съм свикнал да го активирам/деактивирам ръчно и често го забравям, но пък спокойствието било безценно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И кво излезе?! Умните ви телефони по-умни от ползвателите си....

Още не мога да повЕрвам, че някой всяка вечер си гаси нета ръчно и всяка сутрин ще си го пуска...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся кой от кво бил по-умен... това че ползваме днд не значи, че за някой не е по-добре да си гаси данните по ред причини за него си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

36 minutes ago, redalex said:

И кво излезе?! Умните ви телефони по-умни от ползвателите си....

Още не мога да повЕрвам, че някой всяка вечер си гаси нета ръчно и всяка сутрин ще си го пуска...

Sent from my iPhone using Tapatalk

и къв е проблема? Много е сложно да дръпнеш контрол центъра и да цъкнеш две иконки ..... Леле какъв си бил "мислител" :flehan: Научи ли какво е чипсет? Знам, че не може да се обясни с 1 дума, за това си мисля, че около месец трябва да ти е било достатъчно, за да го схванеш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нещо не зацепвам какъв е проблема с гасенето на вифи/мобилен нет? Аз съм си настроил днд автоматично да се пуска и спира, но си гася/пускам нета когато искам.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хано, чипсет не знам защо си мислиш, че не знам какво е, но в последните 3-4 едмици такива тъпизми пишеш по темата с телефоните, че както казват тийновете "няма сми" да се влиза в каквито и да било дискусиЙ с теб... :hilezh:

Само не знам от къде извади и най-вече защо имаш самочувствието, че си некъв мега разбирач по секви ИТ/комп/тел въпроЗи. :nixweiss:

 

Иначе гасете каквото искате...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не ти е станало ясно, аз съм айти под прикритие ..... :hilezh: Мойте тъпизми са като литературни шедьоври в сравнение с твойте ве всезнайковец. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за един приятел, който 20 години е мега лудия хакер, програмист - работил 10 години в щатите за разни гигантски корпорации, а в момента със собствена фирма и 20 човека програмисти, работещи за него в БГ... и незнайно как някакви ИТ пичове от родна банка го викнали за интервю за шеф на някакъв отдел в банката..... Та на интервюто го питали дали може да обясни разликата между TCP и UDP ... и му се разсърдили, като им казал, че 1 час няма да стигне и ще трябва да останат и през уикенда, за да го слушат :hilezh: 

 

Иначе чипсет мога да ти го обясня с 3 думи, за да ме разбереш - it's a set of chips ... пускай датата на телефона и бегай да раздуеш на колегите шофьори у вайбър... и внимавай да не издумкаш мегабайтите нет за месеца, че няма да останат бележки за газ за планинската бегачка ;) :hilezh:

 

 

Мани майтапа - не си лошо момче, ама верно адски нелепици изписа̀ :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

важното е майтап да става и да има хранилка :) Пък и се намират полезни неща измежду целия спам. Все пак като пишеш, отпивай по една голяма глътка уискЕ и дърпай от пуратЯ, че тогава ти се получават най-култовите изказвания :hilezh:

 

Just now, redalex said:

it's a set of chips

буахахахах :) Най-накрая да ти се получи поне един майтап ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 minutes ago, redalex said:

Любиопитно ми е да го видя тоя тигър... ще взема да го поканя на среща да го черпа едно уиски :)

 

аз те поканих преди време, ама резко ми отказа, щото не съм бил руса мадама с дълги крака? Още ме боли от този отказ :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О да ...верно че така беше.

 

АМа тогава явно не си ми бил толкова интересен като сега :)

В неделя май нещо говореха за сбирка на НИМ ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ама си купих редми ноут 4х... Тая пръчка за 380кинта ме радва повече от агония 7+! Кеф ти пръстов отпечатък на всеки апп, кеф ти приложения, кеф ти даже инфра ред с който не ти се налага да търсиш дистанционното на булската...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко храна за троловете :lupe: 

Боше, ти си...

 

Цитат

First and foremost, the user reaffirms that visually, the new Galaxy S9 and Galaxy S9+ are nearly identical to the flagship phones they replace, the Galaxy S8 and Galaxy S8+.

 

Цитат

For one thing, the user confirmed a recent rumor that the Galaxy S9 has stereo speakers, one in the earpiece and a second at the bottom of the phone, just like Apple’s recent iPhones.

 

Цитат

The Redditor also had good things to say about the Galaxy S9 camera, which offers dramatically improved photo quality as well as 4K video support at higher frame rates.

One model — the Galaxy S9+ — also has a new dual-lens camera setup on the back.

 

Цитат

Finally, the Reddit user shed some additional light on the upcoming 3D Emoji feature, which is Samsung’s copy of the Animoji feature that debuted last year on the iPhone X.

 

“They’re not a direct ripoff of animoji, more like a mix between animoji and bitmoji,” he wrote. IMO it looks less polished than ‘apple’s version.’

 

 

Иновация след иновация...свят да ти се завие :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Редактирано от theuser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, TiL написа:

Не знам ама си купих редми ноут 4х... Тая пръчка за 380кинта ме радва повече от агония 7+! Кеф ти пръстов отпечатък на всеки апп, кеф ти приложения, кеф ти даже инфра ред с който не ти се налага да търсиш дистанционното на булската...



Скоро го хранеха в предишни мнения и ето, че ти го похвали !

Най- интересно е, когато се храни по адрес на дадена марка, модел или OS и попитам за конкретни проблеми, следва мълчание... наподобяващо, когато питаш жена, какво не е доволна и тя отговаря- не знам, ама не съм доволна !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем който иска да го храни... 

За 389лв с две години гаранция получаваш:

 

5.5" екран, който лично мен ме задоволява

 

4100мАч батерия която по мои наблюдения кара значително повече от батерията на 7+

 

Камера която си снима много доволно, от нощните снимки имс какво да се иска, но пък не съм тръгнал фотограф с телефон да ставам.

 

Сензор за пръстов отпечатък, който работи много по-добре от на 7+

 

Инфра червен порт, който реално няма да се ползва нон стоп, но е много голяма благинка.

 

3.5мм жак... Бях забравил какво е да го имаш, определено ми липсваше.

 

Като цяло изработката на телефона е добра,  дойде с андроид 7 и miui 8, ъпдейтнах го до 9.2.1. Всичко работи мазно, няма крашвания и лагване. При разговор се чува много добре и съм нямал ядове. Друго сега не се сещам, но определено си заслужава да се разгледа ако се търси нещо бюджетно. Само да вметна, че почти навсякъде бройките се изчерпват и е трудно да намериш сив или черен вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, TiL написа:

Не знам ама си купих редми ноут 4х... Тая пръчка за 380кинта ме радва повече от агония 7+! Кеф ти пръстов отпечатък на всеки апп, кеф ти приложения, кеф ти даже инфра ред с който не ти се налага да търсиш дистанционното на булската...

И аз взех Xiaomi Redmi Note 4 - Snapdragon 625 64Gb/4Gb RAM на щерката и гледам че е супер доволна. При цена от под 350лв с доставката и аз съм супер доволен. Фотоапарата май не е страхотен и цветовете на дисплея не са толкова ярки колкото ми се иска но другото е супер.

Препоръчвам горещо.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, martinich написа:

Бартер на ред мито ми за скапаната ти ябълка?

 

Скапаната ми ябълка замина и честно да ти кажа вече една седмица хич не съм изпитал съжаление.

 

@grizzly 350лв с доставка? От къде го купуваш? Тук вече по нашите вериги е 380-400лв на промоция с 2г гаранция и не виждам смисъл да се занимаваш с поръчки от чужбина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих го в шано магазина на Скайфон - http://gsm-bg.eu/Phones/Xiaomi-smartphones/Xiaomi-Redmi-Note-4-Dual-Sim-64GB-Grey

Идва за 1 ден ако не ти объркат адреса като при мен и дойде за два дни.

Естествено гаранция няма да има въпреки обещаните 2 години (1 година за фирма) ама като го вземеш от Китай пак няма.

Така че съм доволен. Детето още повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, grizzly said:

Фотоапарата май не е страхотен и цветовете на дисплея не са толкова ярки

От няколко години реално камерата и дисплеят отличават скъпите телефони.....даже най-вече камерата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...