Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

В последното изречение на предишния ми пост в бързината съм допуснал правописна грешка.

Изразът

19 hours ago, nickgaidarov said:

не ти я ясно

да се чете "не ти е ясно".

Извинявам се за което.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

бате стиА флуди темата с тия постни клипчета ве, всички имаме достъп до ютуб 

твойто вече даже не е тролене а откровен спам 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора вчера изпуснах телефона по едни павета и сега звука е много тих - при максимално ниво на звънене се чува и е ок, но до около 30% увеличение не се чува почти нищо? Телефона е с калъф и протектор за екрана. Изпадна ми от джоба и се изтъркаля на около 1 метър от мен. Няма никакви следи от това падане по калъфа или дисплея. След рестарт е същото положение. Даже на една игричка изобщо ми изчезна звука?! На ремонт ли ще се ходи?

 

Копчето за mute не е пипано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях аз щях да се опитам да го мина през Криейтив гаранционно, ако не пак при тях с Мастер кард в ръка <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли значение?

Самсунг поемат по пътя на ябъл. С9 ще е същия като С8 на външен вид :steinigung:

Редактирано от sweep
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 При А8 поне фингърпринт-а е на по- подходящо място. Ако няма bixbi бутон бих изоставил епъл сектата да видя как е на другия бряг. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, _koko_ написа:

. Ако няма bixbi бутон бих изоставил епъл сектата да видя как е на другия бряг. 

 

Just now, _koko_ написа:

 

 

Може да си програмираш биксби бутона да прави каквото искаш. 

 

Деба тея цитати,, не мога да ги махна от телефона. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ако прави мусака го отнасям без замисляне. :hilezh:

Мен продължава да ме вбесява как зависват в iOS 11 Instragram и Messenger. :wall: Замръзва екрана и докато не ги рестартирам с двоен клик на хоум бутона нищо не се случва.

А жълтите хомо човечета са направили А8 по- голям по размери от S8, въпреки по-малкия дисплей, включително на ширина. Отказвам се.:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 minutes ago, _koko_ said:

 При А8 поне фингърпринт-а е на по- подходящо място. Ако няма bixbi бутон бих изоставил епъл сектата да видя как е на другия бряг. 

 

Фънгърпринта е много удобен на с8. По удобно ми е от на а6с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, goshevv said:

Съвсем приятелски те моля да спреш да пишеш и в тая тема, с нищо не допринасяш.

Съгласен съм, разбира се - независимо от нелепия "мотив", както и от това, че имаш само двама "съмишленици".

Но и само ти да беше, пак щях да се съглася.

Защото правилно си забелязал, че ако някой учтиво и с необходимия респект ме помоли за нещо, дори и без да посочва причина, по принцип изпълнявам молбата му - стига да не противоречи на разбиранията ми, естествено.

 

P.S. Извинявам се за закъснелия отговор, но днес следващи един след друг ангажименти ми позволиха да вляза в този форум чак сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, sweep said:

Има ли значение?

Самсунг поемат по пътя на ябъл. С9 ще е същия като С8 на външен вид :steinigung:

Има има...

Какво ново очакваш да има телефона? Кран за топла вода?

 

28 minutes ago, nickgaidarov said:

P.S. Извинявам се за закъснелия отговор, но днес следващи един след друг ангажименти ми позволиха да вляза в този форум чак сега.

Вуйче, гледам, че вече няколко пъти чакаш бързи отговори от други потребител или се извиняваш, че си забавил твоя - да те светна - на никой не му пука колко бързо отговаряш или колко бързо ти отговарят :)
(няма нужда да ми отговаряш изобщо) :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

43 minutes ago, redalex said:

Има има...

Какво ново очакваш да има телефона? Кран за топла вода?

 

Очаквам нов дизайн всяка година, като го оставя на масата са се знае, че съм оставил 2к :hilezh:

 

Очаквам дисплея да покрие още по-голяма част от телефона. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как от С8 да отида на Х. С8 има повече дисплей и по-добър дизайн от ябуката. Която с тая дебела рамка и тая вежда е баси недодялания продукт. Това е субективно разбира се.

Ще купя Х на жената, защото от 6 до 8 разлика не намирам, а дизайна е зверски ретро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, sweep said:

Има ли значение?

Самсунг поемат по пътя на ябъл. С9 ще е същия като С8 на външен вид :steinigung:

 

Те и S6 и S7 бяха същите, не че и S8 е някаква голяма стъпка... Отделно, няма как да очакваш всяка година тотално нов редизайн, освен ако не искаш телефоните да струват колкото два айфон Х (ХХ?) или ако не се върнат на шприцовани пластмаси.

 

Единствения смисъл за нов дизайн, би бил, както каза, повече дисплей отпред, но все още не са там технологично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 minutes ago, sweep said:

Ще купя Х на жената, защото от 6 до 8 разлика не намирам, а дизайна е зверски ретро.

ОК де - ще ти го продам за жена ти  :hilezh:

Направил съм му и застраховка за 2 години :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...