Jump to content

DPF със или без?


Bilsan

Recommended Posts

  • Отговори 613
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Крематоп-а ако ми махне ЕГР-то ще почне да плюе нафта и да ми олива по калника, за това го държа да не ми лепнат акциз за нефтена компания :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След намеса от krematop спиране на егр,спиране на фихрови клапи,слагане на чип и махане на катализатори и дпф разход пт бургас до софия със скорост 170-180 км 7.9-8.0 литра , отделно вървенето на колата е друго препорачвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз врътнах едни бързи 1200км

900 магистрала

200 извън

100 градско

7.3 борд

7.5 колонка две зареждания на една и съща

Средна 116км/ч и издевателства до 270 ама 2-3 пъти само

Разхода след всичкото разкарване на простотиите е смешен за вървежа

Колата слезна до 6.0-6.2 до 100 с ужасни 60фт 2.4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта с новите дюзи е леко куца, явно не пускат нафта...Върви си, ама не е това, което искам :) Преди 1400км ги резетнах и още си седят 0, на 13 и 14 канал са макс +-0.05.

Редактирано от kpematop
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, и аз спрях вихровите клапи при kpematopa, вчера. Само докато се прибера до нас се усети разликата. Колата тръгва по-леко и с по-малко газ. Като врътна сега повечко километри ще ви кажа и за разхода. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май карам бързо, като чета тези разходи и се чудя как ги правите. Преди 4 години и аз бях докарал мнооого нисък разход Старозагорски мин. Бани Бургас 5.7/100 ;).

От тогава това е само блян. Мислех си че е от това че съм ремапнат, но явно не е така. В момента с леко каране Бургас Ст. Загора и обратно правя 9. Същият разход правя и с новото бмв 2.0 дизел автоматик само на задно. Наложи ли ми се да бързам по същият маршрут с моята А6 правя 12, а с А7 напълно сток същият двигател правя 11.5.

Май много натискам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бабче, явно доста натискаш ;) аз докарах 8,1 Варна-Истанбул-Варна с пълна кола и яко настъпване по магистралата до 240-250 и поддържане. За задръстванията там, няма смисъл да казвам, нали? А и от Варна до границата - магистрала йок...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокоен съм, че не е чак толкова много, защото с кю7 и тази скорост под 20 няма как.

Обаче ще потърся и аз някакъв вариант за икономия с А6цата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, доста си смел явно. Да поддържаш 240-250 км/ч в Турция си е голямо приключение. :)

Редактирано от Mitko1962
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо, че слязох с един килограм по-лек и изпотени ръце (почти откъртили волана от стискане). Верно, късмет имахме - по принцип не съм изтребител ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магистралата е супер яка, пък и се гонихме с братчеда ;)

Според мен тез скорости 250 отнемат живота на невинни хора,щото някой се гонил с брадчеда.Що не ги пробвате в норвегия,че ще излезете от затвора точно за пенсията.Не мисля че е за хвалене това нещо.Има си места за такива скорости,всеки ги знае къде са,които иска да се докаже ,че е голям шофер,може да иде там и да си кара на воля,не е далеч и не е скъпо,живота е по-ценен от глобите според мен.

Редактирано от koceg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа, вчера като се прибирах от Пловдив си припомних, че не тия с 250 са убийците, а жертвите им са си чисти самоубийци!!! Над 160 не съм вдигал, което не попречи да ме изпотят поне 10 пъти, най-вече неквите дебилни турци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе... Пробвай със 100 :) доста често го срещам вече. А вчера за пръв път от години ми се и наложи да изпреваря някой на магистралата от дясно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе,то каквото е писано да стане,това ще стане.Имах предвид,че при високите скорости времето за реакция на шофера силно намалява,и при най-малкото нещо може да стане белята.Аз по себе си съдя,до към 160 съм вдигал по магистралата за няколко минути,инцидентно до 180,повече не съм вдигал,и виждам и колата и моите реакции какви са.Тръгвам да изпреварвам,тоз пред мен и тои тръгва,не ме видял,последния момент се прибра,видях колата му как едва я вкара в пътя,и то не беше повече от 140км/час.Ако има магистрала с 5 платна празни и си в средното,тогава явно става да се вдига 250 или кои колкото може,и да е безопасно.Пък самоубиици има и в колите ,и по тротоарите,и навсякъде,важното е на нас да не се случва.

Редактирано от koceg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие с високите скорости защо сте решили, че лявата лента е за екстремни преживявания - тя е за изпреварване и на тия със 100, като има пред тях някой с 80.

И няма как да стане аз да намаля и да не изпреваря, за да не намали като ме настигне после този, които кара със 180 в най-лявата.

 

Не знам защо тия, които спазваме правилата трябва да осигуряваме предимство на неспазващите. Това е една много тежка болест на българското общество - тарикат, по-тарикат, най-тарикат и много будали, ама взеха да свършват вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...