Jump to content

Майстори в Пловдив?


Bilsan

Recommended Posts

До НАП в Кичука има един сервиз за автоматици. До колкото знам го държи арменец. С много хора съм говорил и казват, че няма аналог в околността и е много добър. Разпитай за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Май и двете иска да прави, за това го пратих на Белканто направо :) Тия в кичука, които се занимават със скоростни кутии ги бива, няколко транспортни фирми си карат на бусовете кутиите при тях от София да ги правят, ама не знам на Ауди специфичните неща до колко ги познават, иначе съм карал там един френски разпад добре се справиха много даже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не автомата си работи прекрасно само, че искам да и сменя филтрите и маслото. :)

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета тука, че иска да прави нещо и по мултитроника, за двигател може да идеш да питаш в Макс кар до Nicy car на асеновградско. Препоръчаха ми го от доста места, моето ауди беше там миналата седмица, за обслужване и някой дреболий, хората са много в час и правят предимно коли по - скъпи от нашите разпади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправяй си мотора в Пловдив, не е квантова механика. После мултитрошляка може да си го обслужиш където ти е кеф.

 

П.С. Madness-a няма ли да свършат работа?

Редактирано от hysterics
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колега аз по принцип живея в Англия и заради колата седя само тук в БГ в момента трябваше да съм се върнал до сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто исках няколко човека да кажат при някой, който са ходили в Пловдив или региона, за да знам, а то стана еднааа... че някои чак почнаха да убиждат (разбираемо за БГ)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и ти не си прав.

От един болен мозък няма как да вадиш извод за цялата държава.

Навсякъде има мишки в живота, които искат да са лъвове по форумите.

Колкото до ремонта, колегата Passi е прав.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се защото я бях оправил. Смених турбината маслото и на същия ден след точно 120км изникна нов проблем (предполага се, че са лагерите на разпределителния вал, но не на 100% понеже не са отворили мотора) и дадох не малко пари. За това искам някой майстор, който е правил вече такъв ремонт и знае за какво става на въпрос. Повечето даже не знаят какво е шестограм на маслената помпа...е кажи ми тогава как да им се доверя!

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагерите на разпределителния вал се виждат като се свали капака на главата.Капака на главата се сваля за има няма 20 мин ,още за 1 час може да се прегледа вала . Колко да вземат тези скъпчий от порше за тая работа,като се сметне че са около 60 лева на час ,няма да те оберът толкова много .Незнам що се трият постове само от тая тема.Форума трябва да е пълен с полезна информация,от там трябва малко да се влага мисъл при модериране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, а защо да не ги дам на друг тези пари, в Порше всички цени са надути и ще свършат същата работа!

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щото гледам че от лятото нямаш кола(поне такава дето да се кара).Със тези въпроси що не ги дам на друг ,тея са обирджий ,как да мина най-тънко и до другото лято няма да я подкараш.Може да направиш и друго ,така ще ти излезне съвсем евтино ,започваш работа в някой сервиз ,работиш 2 години и след тея две години ще имаш (предполагам) нужните умения да си я ремонтираш сам .Колегите по горе са дали координати на някакви сервизи ,може да почнеш от тях с обиколка и въпроси ,ако не ти обърнат внимание никъде ще ти мислим други сервизи.Чесно казано ако съм майстор и дойдеш при мен с идеята на филтър от ebay (грозен китаец) ,части да си донесеш от някъде другаде .После аз да ти ги монтирам и да искаш гаранция за този ремонт ,бих ти казал че нямам време поне до другата година.Все пак тея 6-ци са скъпи за подръжка и ако не си се преценил при покупката,сега ще е времето да се отървеш от нея.Дано доживеем тема-колата ми е страхотна

Виж поста на миналата страница-колегата е от пловдив и знае доста добре сервизите.Къде е тва село Скутаре ,има и телефон

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и други коли, които карам и един колега ме изпрати при Жоро Ходжев кв. Остромила в Понеделник отивам при него, а и не виждам какво лошо има като си взема аз частите имаме си фирма, която доставя и части, които ще си ги взема на по-евтина цена от колкото ги предлагат това е!

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Незнам що се трият постове само от тая тема.Форума трябва да е пълен с полезна информация,от там трябва малко да се влага мисъл при модериране

Малко мисъл трябва да се влага от тези, които пишат в темата - нормално е да се прочете първо заглавието, после самия въпрос на автора на темата и чак след това да се пише някакво мнение? Не да се превръща в чат канал със спам, както е в 90% от темите напоследък. За тези неща си има теми със съответното заглавие или ЛС. В случая автора не го интересува, че някой си е мислел, че е единствения продавач на банани, пък се оказало, че има и други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях при Жоро Ходжев кв. Остромила Пловдив и ми разказах от части какво се е случило понеже бързаше към София и първото, което му казах беше дали се сеща за шестограма на маслената помпа на Ауди А6 и той ме попита дали е 3.0 мотора. Стори ми се, че няма много на идея за какво става на въпрос или имам грешна преценка за него, изглежда доста свястно и добро момче иначе. Какво ще ме посъветвате колеги да му поверя ли колата си и ако да какви неща да му кажа да смени и да прегледа? Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той още търси майстор,като гледам.Едва ли скоро ще стане тази кола.Дано само пак не попадне някъде,като първия път,че на там вървят нещата май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...