Jump to content

AFN без крайно гърне?


sskamen

Recommended Posts

Колата е с чип и без катализатор. Въпроса ми е как ще стане още по силен и приятен звука от турбината? Без крайно гърне само, или без средно гърне. Едно от двете, но кое? Не искам колата да става осезаемо шумна и да се разваля комфорта и да събуждам комшии. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и най-вероятно летящи предмети по колата от комшии-те  :huh:  :hilezh:  майтапя се има доста хора без задно пак се чува добре 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съшествува шанс афн да изкара спортен звук... Може би единствено ако едно момче от Горна баня може да го докара близо, но не знам дали би се наел??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортен и приятен звук от дизел според мен ще се излезе от 6 цилиндров и нагоре мотор

Аз съм с генерация на 60мм. и крайно гърне поръчково също на 60мм и колата буботи само. Турбото е гтб и пак не е като бмв 3.0тди примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам спортен звук а просто малко повече свистене. Или направо да набия една брадва на кулера и ще си съска яко. :D haha

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще махна всички гърнета и ще сложа оригиналния накрайник накрая и един панелен филтър. Мнения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, ако искаш свистене...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Б4-та с 1z права тръба(60мм) до крайното гърне свистеше приятно.

с5-тa с AVG пак с права тръба само крайно гърне,стана по-шумна,ръмжи приятно, но няма свистене,според мен крайните гърнета на двете коли са разлини и.... те така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички гърнета са махнати вече. Звука е абсолютно същия като на клипа, само турбината се чува малко по-силно. Извънграда си бучи доста, но ще сложа средно гърне(резонатор) от голф 4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Бучи да си такова таковата...И аз съм се замислил за такава интервенция ,но просто сърце не ми дава да заменя тишината при возене с 160км/ч с буботене,бучене и ръмжене. И въпреки това в момента как е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм без нито едно гърне с един резонатор с оригиналния накрайник. Колата не бучи като се кара нормално с изключение на свиренето от турбината което се чува навън. До 130 км си е нормално, но от там нататък си бучи. Също бучи като и скоча на педала както трябва, но звука е много приятен и често си настъпвам иначе не ми пречи защото аз си карам 130 макс. Като мина 130 не ми е проблем че бучи защото карането става агресивно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлика не мога да определя защото прави илюзия, че върви повече. Направи ми впечатление, че с гърнета колкото и да мачкам газта не изпушваше изобщо, но без тях почна да изпушва и при палене хвърля черно облаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...