Jump to content

Това ли е най-добрият цвят на А3 8P1 или аз бъркам?


Storian

Recommended Posts

Купих си А3 2.0фси и беше кажи - речи най евтиното в Англия за годините и километрите. Значи ако приемем, че не е евтино поради скрити проблеми остава да е заради цвета. Е да ама на мен страшно ми харесва и общо взето, като някоя блондинка, го купих заради това..... И цената де! Та да си кажете мнението?

C39A2F14-F282-496C-B739-B8EB32C2D547.jpg

http://i1163.photobucket.com/albums/q557/igermanoff/Mobile%20Uploads/2015-01/C39A2F14-F282-496C-B739-B8EB32C2D547.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста нестандартен въпрос.

Изцяло въпрс на вкус разбира се!

За мен е просто цвят такси и като такъв не особено атрактивен :)

Най-важното е, че теб си те кефи! Честита да ти е и да те слуша!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да... Това с такситата не го помислих изобщо, те тука са различни цветове. Сега остава да му пусна една лента на квадратчета по вратите, за майтап!

Както и да е аз съм мноооого доволен. Досега ня бях имал кола, която да стоя на прозореца и само да си я гледам... Кеф!

Поздрави на всички колеги и благодаря ви още веднъж!!!

Редактирано от Storian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал да я фолираш с качествено фолио. Не е скъпо и може да я направиш в какъвто цвят искаш, дори и мат. Това е ако тоя цвят не ти допада. На мене си ми е бакшишки отвсякъде.

 

Другия ти вариант е да го оставиш, но да започваш с модовете и да я вкараш в добър външен вид и с този цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветът е адски свеж и оригинален.

 

baha, не знам при колегата в Англия, но в БГ е забранено да се фолира кола в един цвят. Имам приятел, който е собственик на фирма за фолирате (главно на МПС-та) и от него знам, че е забранено!

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е забранено в чужбина и честно казано не мога да се и сетя основателна причина да бъде забранено в БГ!?

Това, което не е допустимо е да се фолира с друг цвят от оригиналния (вкл. надписи) повече от Х% от площта без да се смени талона на колата, това е така. Но иначе фолиото е алтернатива на боя и не виждам защо би било забранено човек да си "смени боята" на колата. Просто ако е друг цвят вади нов талон така както след пребоядисване в друг цвят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра си е колицата. Нещо черничко може да се добави. Черни джанти примерно. Жълко и черно поне на мен ми допада много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За количката ми за градско се бях насочил към фолиране (колата е доволно стара за да е икономически необосновано пребоядисването) заради изгорелия лак и пустата градушка. Та като му звъннах, ми каза да се насоча към мотив, защото не може да е в един цвят. После, като се поразлафихме с приятели на тази тема, стигнахме до извода че това е решено най-вероятно заради бакшишите (такситата). 

Насочих се към мотива: матрицата

 

960px-The.Matrix.glmatrix.3.png

 

но както винаги, жената ме вразуми. Е, още ми се върти тази идея, та ако видите кола фолирана с такъв мотив, да знаете че я карам аз.  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мога да разбера защо е забранено фолиото, като ще си смениш талона... Пък и ни мога да си представя някой да обърне внимание на това какво е покритието на колата, но това не е важно. 

 

@bsdnikolov защо не може да е един цвят? Доста скъпи автомобили се мотат из БГ, целите фолирани в един цвят... 

 

Черните джанти на жълтото според мен ще е зле. По- скоро по- тъмен графит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще звънна и ще питам защо е забранено цялостното фолиране САМ В ЕДИН ЦВЯТ. Иначе, ако е шаренийка, няма проблем(стига да отскочиш и до КАТ де).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че талона е 24 лева. Плюс транспортни разходи и едно кафе докато чакаш горе долу 30 лева. Не знам колко пари струва това фолио но едва ли 30 лева горница ще са проблем.

Ваденето на талон трае окло 2 часа в натоварено време, а облепването 2 дена.

Така че давайте смело и безодговорно и облепяйте всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на фолиото и мата им мина модата. Лично аз като видя облепена или матирана кола в 90 % от случайте ми изглежда страшно демоде вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фолиото не е минала модата, защото то има и практическо приложение особено за преден капак и таван. Не мен все още ми минава през главата, но за сега пасувам. 

Мата е въпрос на вкус и кола... не на всяка отива (особено на по-стара). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така! Браво.... Ако тази статия е достоверна ще очаквам включване. И най-добрата модификация , която мога да направя ще е една стоманена генерация от край до край!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...