Jump to content

Ремонт, лепене пукнатина на предно стъкло


Marian_Georgiev

Recommended Posts

Искам да попитам някой използвал ли е такава услуга, става въпрос за лепене на малка пукнатина получена вследствие удар от камък, с цел да не се разрасне. При мен пукнатините са 3 с леки разсейки на диаметър около 30 мм.

Сполучливи ли са такива ремонти по стъклата ?

post-64364-0-77245300-1426347354_thumb.j

Редактирано от Marian_Georgiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако виждам правилно, липсват ти парченца от стъклото, или бъркам? Ако има липси е почти невъзможно да се възстанови, пълнят се само равни и чисти пукнатини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро липсват песъчинки, но по-голямата пукнатина е във формата на люспа образувана в средата между слоевете. Идеята ми е да се спре разпространението на цепнатините.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те барнат ченгетата с това стъкло отиваш към бокса!

Ако са по-стриктни и на ГТП няма да минеш.

Аз лепих стъкло и държеше (нe аз лично, а ходих при един в Нови Искър) , с около 7 см пукнатина, която растеше.

За временно става.

Трябва да го види майстора, който се занимава с лепенето.

Редактирано от Бат Сашо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не е фрапиращо и няма да си личи като се напълни. Звънни на някой който пълни стъкла да го погледне. Имах една пукнатинка от камък и тогава (преди половин година) забелязвах къде е. Минава проверката в армеец (каско) и мисля, че за 30 лв. е супер :)

Редактирано от Msonic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам - люспи от камъчета оправят ли някъде, качествено? Имам 3-4 много малки люспи на челното стъкло.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера съвсем аварийно един колега беше отишъл и се оказах на близо в Младост, около РУМ-а и Мармо, в един гараж.

Имах щета от камъче на предното стъкло -10 лв, доволен съм.

Ако някой има интерес, мога да пратя карта и да попитам за телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
На 20/03/2015 at 22:36, strakov_m написа:

Да оправят се и люспи без проблеми взимат 10 лв. на 1 см. тука в Пловдив .

Колега къде в Пловдив?

Може ли контакти ?

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах малка люспа около 5мм и към нея пукнатина около 3см. Оправих си го сам, защото във Варна навсякъде искаха направо да сменят стъклото. Продукта е на Rain X (не искам да звучи като реклама; просто споделям положително впечатление от него). Наложи се да го правя 2 пъти обаче, та ако ще се хващаш задължително спазвай изискването за излагане на пряка слънчева светлина (и не става сега в студа). Първия път не я изкарах на слънце, защото си беше привечер и почти нямаше ефект. На следващия ден обаче се получи супер и не може да се познае къде е било. Цялата процедура ми отне около 40 мин втория път, защото гледах да почистя супер старателно стъклото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
На 2/26/2018 at 11:04, veyselr написа:

Колега къде в Пловдив?

Може ли контакти ?

 

Поздрави,

За Пловдив съм правил такива пукнатини като караш по Пещерско шосе, на светофара на Прослав завиваш надясно за гребната и след 100м има една пресечка отляво, после след 300м някъде отдясно има един портал. Там ги правят. МИсля че има и табела за автостъкла. При нужда мога да ти дам телефона да се обадиш да ти обясня.

 

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай да го правиш при майстор дето ще ти каже ей сега ще го оправя и няма да личи грам.

Аз на 2 мой коли изгорях и накрая си купих нови стъкла и се родих.

Стъкла си купувайте само оригинални че тия китайчетата за нищо не стават. 

за Опел Вектра предно стъкло оригинално 150лв китайце 110 е избрах оригиналното така че по хубаво от новото няма ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто стъкло го лепиха преди 5г. И преди месец продължи от същото място.Ново оригинално струва около 350. Сложих Унгарско за 150лв.Просто не исках да слагам Китайско.Доволен съм засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...