Jump to content

Покупка Ауди а4 2.0 T. Куатро Б7 2005г.


Recommended Posts

Братле, за 12 000лв не ти остава друго освен да търсиш 2.0Т на предно или 1.8ТQ, щом държиш да е седан и B7, дори и този DTM за 5 евра ще ти стъпи повече, и няма да е лошо да покараш някой авант, ако не си карал, може пък да ти хареса ;)

 

И в крайна сметка не се вижда никой да е ходил до Ловеч да гледа тая СПЕШНАТА за 9 500лв - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11427910182387181&slink=9n0olu

 

....и как беше огледа днес, викаш късмет нямало...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Иронията е излишна.Цената за добре запазена кола е доста ниска.Не мислиш ли така?Аз примерно гледах на живо такава кола на цена от 17 000 евро.А иначе аванта от вън изглежда не зле,ако и салона е запазен и е технически изправна,вярно колегата може да се замисли дали да не погледне и към комбитата :)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ирония 

не е малък варианта и на тази кола да се искат над 10 000 евра 

 

Колата е имала инцидент лек в предницата ,но както и да е тя е свирена така или иначе  ,но не върви не я е карал немец и цената над 12 000 лв е отдавна прехвърлена .

До Автора аз нз какво се чудиш в нета има дет се вика 5 коли и те си се знаят не очаквай някой дето е дал над 15 бона стартово да види ,че търсиш кола до 12 К. и да ти я даде задоволяваш се с предлагането ,което е на пазара щом си с критерии и купуваш ,ако не купуваш с друг мотор и така .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личи си.От пред е трагедия.А и е дърпана май,та колко е бил лек удара кой знае :).Както и да е.Всеки сам си знае какво търси,и какви са му приоритетите.Колко е максимума който може да даде автора на темата за кола?Иначе и на мен жената не ми дава да купувам аванти :) лоша работа,кво ли разбира тя :)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На B7 1.8т е мотора но е рядкост и естествено без мулти ..

На А4/В7/ 1.8Т quattro се предлага само с ръчна 6-степенна кутия,автомат няма.

Мултитроника е само при предно задвижване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е,но за тея пари толкова.

В7 бензин над 150 коня,седан,quattro,за екстри да не говорим е доста повече,на всичкото отгоре тук на пазара ги няма и трябва докарване отвън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, харесваш, отиваш гледаш и купуваш. Ако чакаш от тука, още дълго ще си без кола ;) Ако намериш нещо в Германия около Франкфурт, ще ти помогна с каквото мога. Иначе, превеждаш си транслатора, какво имаш да питаш и пращаш въпроса. Не знам защо някой хора си мислят, ще всяка обява в Германия е на мюмюн и резак? Много му помагате..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, харесваш, отиваш гледаш и купуваш. Ако чакаш от тука, още дълго ще си без кола ;) Ако намериш нещо в Германия около Франкфурт, ще ти помогна с каквото мога.

Иначе, превеждаш си транслатора, какво имаш да питаш и пращаш въпроса. Не знам защо някой хора си мислят, ще всяка обява в Германия е на мюмюн и резак? Много му помагате.....

Понеже Мюмюн стана нарицателно уточнявам ,че изказах личното си мнение за сивия ДТМ и не ангажирам никой с него.

С тези 12 000лева бюджет колегата няма какво да си купи тук факт. А ДТМ още по малко .

Само за сведение шефа ми си купи миналия месец B7 RS4 седан на 80к ама го плати 30€

Редактирано от moto_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле, за 12 000лв не ти остава друго освен да търсиш 2.0Т на предно или 1.8ТQ, щом държиш да е седан и B7, дори и този DTM за 5 евра ще ти стъпи повече, и няма да е лошо да покараш някой авант, ако не си карал, може пък да ти хареса ;)

 

И в крайна сметка не се вижда никой да е ходил до Ловеч да гледа тая СПЕШНАТА за 9 500лв - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11427910182387181&slink=9n0olu

 

....и как беше огледа днес, викаш късмет нямало...

 не искам да коментирам на колегата колата :) 

Колега, харесваш, отиваш гледаш и купуваш. Ако чакаш от тука, още дълго ще си без кола ;) Ако намериш нещо в Германия около Франкфурт, ще ти помогна с каквото мога. Иначе, превеждаш си транслатора, какво имаш да питаш и пращаш въпроса. Не знам защо някой хора си мислят, ще всяка обява в Германия е на мюмюн и резак? Много му помагате..... 

Благодаря Колега !!! Всеки ден си отделям по един час за търсене на кола и ако изпадне нещо ще ти пиша Лс Веднага И отново Благодаря :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Тека аз съм търпелив чаках 5 месеца И АКО ТРЯБВА ЩЕ ЧАКАМ ОЩЕ ПП. АКО ЩЕ НЕБЕТО ДА ПАДА АЗ ЩЕ КАРАМ ТОВА КОЕТО СЪМ НАБЕЛЯЗАЛ (АЗ ПРОСТО ИСКАМ ПОМОЩ ОТ ВАС ДАВАЙТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ)  :) КАКТО КАЗА ВЧЕРА КОЛЕГАТА НА ОГЛЕДА ЩЕ ДОЙДЕ ТВОЯ ДЕН И ТВОЯТА КОЛА НЕ БЪРЗАЙ  :)

Редактирано от Sexabilnia House Music
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, харесваш, отиваш гледаш и купуваш. Ако чакаш от тука, още дълго ще си без кола ;) Ако намериш нещо в Германия около Франкфурт, ще ти помогна с каквото мога. Иначе, превеждаш си транслатора, какво имаш да питаш и пращаш въпроса. Не знам защо някой хора си мислят, ще всяка обява в Германия е на мюмюн и резак? Много му помагате..... 

Никой не твърди това което си казал колега.За мен МЮМЮН е нарицателно за човек който гледа да те прекара.А дали мюмюн е поляк,руснак,арабин или турчин ми е все тая.Предполагам след като живееш в Германия знаеш за какво става на въпрос,и колко от малките авто къщи са точно на мюмюновци.Другото което е на колегата максимума който може да отдели за тази кола е прекалено малък за добре запазена кола от Германия,и вероятността да попадне на мюмюн е доста по голяма.А да не говорим ако иде да си я докара сам без да има познания по немски език какво ще се получи.Успех на колегата в намирането на неговата кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какво означава да попадне на Мюмюн, Сабри или други подобни? В обявата си пише анбиетер.... ако не ти хареса името просто я прескачаш, ако ти се стори добре звъниш говорите и така. Масово пробитите от каране коли се предлагат от араби и източноевропейци, но това не значи че няма и други коли. Там обаче цените са други и тънкажниците сбюджет достатъчен за придобиване на първите 5 обяви от мобиле.де мрънкат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cars.bg/c1097940

имай на предвид че по спомени тая първата мисля че се продаде веднъж а този май е 2ри собственик .. може и да греша

 

това също но трябва да бъдеш внимателен защото не е в БГ 

http://www.cars.bg/c1185200

има протекла гарнитура на капака и оголени кабели на бубините 

 

за съжаление са все автомати ,а ти май не искаше такъв 

ако можеш да го преглътнеш  на мен ми изглеждат ок. по снимки 

Редактирано от stodi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха... и аз все това се питам, щом вляза в темата. Толкова търсене и все няма читави в БГ, пък за тази очеизвадна обява никой нищо не казва в крайна сметка. Цената е подозрително примамваща, доста B6-ци се продадоха на горе-долу толкова пари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а тази спешната от Троян явно все още ли никой не я гледал?

Ч' я взимаш ли?

Темата стана люпене на семки и коментиране на коли по-снимки. Момчето си иска седан, обаче този на sayer не му е харесал (да каже защо?)

П.С. Подозирам че не са се разбрали за цената

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Мога да кажа че колата на

sayer

 е супер и си струва :) можех да я купя на следващия ден но ми се обади един приятел който съм му казал да ми търси кола от европа и ми каза след 2 - 3 месеца ще я имаш колата :) 

Редактирано от Sexabilnia House Music
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На sayer колата е поддържана.

Лично аз съм му продал частите за обслужване, както и други неща.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа че колата на

sayer

е супер и си струва :) можех да я купя на следващия ден но ми се обади един приятел който съм му казал да ми търси кола от европа и ми каза след 2 - 3 месеца ще я имаш колата :)

Не че нещо,ама при готова кола,чийто собственик се знае как и с какви части е поддържал колата,регистрирана(спестяват се разходи) и най-вече може да бъде намерен по всяко време ,ако нещо се случи ......да чакаш 2-3месеца????

Да не би в Европа да няма коли или ще изчакаш да ти съберат някоя тоталка?

Несериозно е!

Само да те информирам,че отвън кола с бюджета,който е упоменат ,на 99% ще бъде поройник най-страшен.

Дано твоя приятел ти свърши работа,ама читава отвън за тия пари,едва ли.

Имаш ли идея колко ще се оскъпи колата?

Докарване,обслужване,еко такса и т.н и т.н

Дано намериш това,което търсиш

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо,ама при готова кола,чийто собственик се знае как и с какви части е поддържал колата,регистрирана(спестяват се разходи) и най-вече може да бъде намерен по всяко време ,ако нещо се случи ......да чакаш 2-3месеца????

Да не би в Европа да няма коли или ще изчакаш да ти съберат някоя тоталка?

Несериозно е!

Само да те информирам,че отвън кола с бюджета,който е упоменат ,на 99% ще бъде поройник най-страшен.

Дано твоя приятел ти свърши работа,ама читава отвън за тия пари,едва ли.

Имаш ли идея колко ще се оскъпи колата?

Докарване,обслужване,еко такса и т.н и т.н

Дано намериш това,което търсиш

Ще се намери колега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...