Jump to content

Национален VAG Събор 2015 Калояново - твоите идеи на живо!


Wizi

Recommended Posts

  • Отговори 163
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Миналата година нощувах в хотел Сарай. Нямам забележки. Имаше сватба , но в стаята нищо не се чуваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре с пластмасова капачка, но ако няма такава - с изолирбанд, така че да не се вижда изобщо метал от плюса и при евентуален инцидент или разместване на акумулатора да не може да даде на късо някъде (примерно в предния капак).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди две години от задната страна на хотел Сарай нищо не бе завършено. Излизаш на терасата и можеш да паднеш от 5-7 метра височина, няма парапет, няма нищо, отделно банята беше със запушен канал, и в кухините на тухлите отзад имаше гнезда на оси...Сега дали са го завършили? Ако искате всичките да буукваме на едно място хотел и да се съберем???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година като бях в хотела стаята ми беше на втория етаж. Запушена баня при мен не е имало. Направи ми впечатление че стената от към прозореца и правеха изолация. Сигурно са я завършили вече 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търновци ще сме в неделя около 9 на линия  :dance:

 

"Състезателчето" със сивия "кораб" ще присъства ли, че никаква активност от негова страна :hilezh: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние запазихме две стаи в Сарай, има още няколко, ако искате там звънете, че ще свършат.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Добър ден колеги. С Wizi проведохме днес един много креативен разговор, и в този ред на мисли да ви споделя... Зарязваме глупостите тип наши и ваши, сборния пункт за София е един и същ, да тръгнем заедно като нормални хора и фенове, на пистата ще се погрижим колите да се нагласят на отделения за марката Ауди паркинг, вкл ще се постараем да са по модели, както предложиха организаторите. За колегите от Пловдив - ако желаят, срещата за тръгване е на бензиностанция  Газпром до М Кар в 9.00 на Карловско шосе. Групите от различните региони, ще се съберем на широката част след прелеза преди Калояново , за да пристигнем заедно като една сериозна и задружна компания. Колегите които ще идват само в неделя, ще ни открият на място, тъй като доста от нас ще останат и за двата дни. Усмихнат ден на всички, и нека покажем , че можем да бъдем единни и сериозни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер!

Само да уточним в колко ще бъде сбирката на групите от цялата страна и къде точно, че не ми стана ясно.

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D никога не се тръгва на време, мисля , че 8.00 е оптималния вариант, колегите които ще участват в състезанията трябва да тръгнат по-рано за да се запишат и да минат техническия преглед. Така или иначе до 8 ще чакаме там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като колата ми стана готова и аз ще дойда. Нека се съберем всички Ауди фенове на едно място !  :zustimm:  :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeee много лъскави аудита!!!

Имаше една група спряла след отбивката на Карловско шосе, там се бяха събрали само лъскачки.Разминах се и с една уникална черна А4 Б5

Редактирано от GiN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КГА и АКБ на едно място бяхме с тези които имаха желание поздрави и весело прекарване на всички

Има доста лачени б5ци днес :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...