Jump to content

Recommended Posts

Аз като ме убият 10 пъти отварям бира. Като ме убият още 10 - спирам за деня ядосан и на другия ден продължавам :)) И така може и седмици ама накрая ми е гот като мина ;)

 

Единствено поради това загубих интерес към иначе супер яката GTA 5, защото стигнах до някъде и не знам повече какво да правя... нищо не се случва като прогрес в играта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 240
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В чаптър 8 ти подсказват ква е историята на тва скачане от сюжет в сюжет, няма да ти го спойлвам, ама е добро, дикаприо играе в подобен филм  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още съм на 3... (напредвам по мъничко, по горните причини, а и нямам много време за игра), но трябва да призная, че лека полека става по-интересно и предизивкателно! ;)  :zustimm: Все още по моята скала има да гони The last of us, но поне тенденцията е добра ;))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още си много напред в играта, чаптърите са общо 15, мисля  :lupe: 
Аз като почнах, за една вечер стигнах май до 4 и ме грабна  :hilezh: 
бай дъ уей, нещо което открих едва скоро - има разни дървени сандъци, бурета и подобни които се чупят с куршуми или с ръце, вътре доста често има зелен гел и муниции

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това и аз го открих едва вчера.... чудих се защо се разбутват като минеш към тях.... и вчера ми хрумна да видя какво ще стане ако измлатя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани, снощи играх до някое време и съм сънувал тая зловещата Татяна как ме води от рецепцията в няква изоставена лудница с пустите инвалидни колички и легла-носилки. 
...тая игра от сега нататък се играе само по светло!  :hilezh: 
То и аз съм 'лабав де, почти няма хорър филм дето да не съм го сънувал после  :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за сетъпа, каква марка бяха тия ТВ-та, дето светят на стената отзад? Сега играя на един Панасоник смартнещоси 42'' с 500 херца и всичко е много мазно и добро, ама сядам на два метра от него, иначе ми малее. Ще се купува скоро време нещо около 55 инча с повечко херцове и се чудим и маем какво да е, а тия светлинки отзад ми харесват много  :hilezh: 
Днес се пробвах да поиграя малко и хвърлих джойстика на 10тата минута, от където и да хванеш почва да ти се вие свят, всичко пулсира и изведнъж се портва пред тебе тоя с качулката, протяга ръка и си аут. И да бягаш - пак се портва изведнъж пред теб.....
ще го мъча уикенда с валериан и черен чай  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Геймъри, 

 

замислил съм се и аз да си взема една конзола.

Като за начало кой е по-добрия вариант: нова от "Технополис" (примерно) или да търся нещо малко ползвано в ОЛХ?

Ако е нова, 500GB дали ще са достатъчни?

Ще избирам между конзола с 500GB i 1TB (където разликата е 100 лв.), защото от конзолите с подарък-игра няма нещо, което да ме грабва в момента според предлаганото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен са ми напълно достатъчни, че и предостатъчни.
Едно аверче мисли да си продава неговия, пак доста остатъчна гаранция, ама има два джойстика, да го подпитам ли за цена? И разни игри имаше, ама не съм в час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с 500 и освен ако не си абсолютно хардкор геймър, който трябва да има Х-найсе игри по всяко време инсталирани - не виждам никаква полза от повече памет. Не съм опирал никога до недостиг на памет, но и далеч не съм луд геймър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен са ми напълно достатъчни, че и предостатъчни.

Едно аверче мисли да си продава неговия, пак доста остатъчна гаранция, ама има два джойстика, да го подпитам ли за цена? И разни игри имаше, ама не съм в час.

я го питай че приятел търси нещо по на тънко

изиграх Wolfenstein The new order

брутална игра

тия дни почвам Battlefiled 4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

факт, но и конзолите си имат предимства. 

 

 

 

dhtj ако не планираш да го хакваш което и да вземеш все тая. 

На кашона джойстиците са по-добри.   :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз геймърска машина имам сериозна, но сякаш на дивана пред телевизора е по приятно да разцъкваш а?

 

Има ли разлика как вървят еднаквите игри на двете конзоли? ФПС, графика, резолюция?

В цените и разнообразието на игрите има ли разлика?

И има ли някакви интересни игри, които са налични само за едната конзола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Според мен няма видима разлика как вървят игрите.

2.За плейстейшън в България игрите са по-евтинки втора ръка защото е по-масово разпространен. 

3.Плейстейшън имат по-добри заглавия които излизат само за тях (освен ако не си някъв отчаян фен на Хало) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деева, в кви филми се вкарвам покрай тая ваща тема.

 

На мене хбокса ми харесваше повече досега, дизайна, котролерите, ама всички предимства дето ми изброи са за плейстейшъна :hilezh:

 

Мерси за инфото иначе :bia:

 

Ей ся се сетих: ми с месечните такси как седят нещата? Знам че има некви абонаменти, ама кои дерат повече ? :D

Редактирано от dhtj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен плюсовете на конзолата са, че не се чудиш 'ше ти върви ли или не, има ли го - върви както си му е реда, и да можеш да се опънеш на дивана. И това се решава де, просто компютъра ще ти е по-голяма конзола около ТВ-то, взимаш една безжична мишка и клавиатура и си ти.
Като ергономия - мишка и клавиатура бият тъпия джойстик от всякъде, особено на шуутъри без аим асистънс... днеска 3 пъти ме хвАна шибания лейди паяк, щото не мога да нацеля да гръмна една ръчка, а на CS къв бех добър едно време с мишката....  :hilezh: С джойстика без аим асистънс никога не можеш да стигнеш тая прецизност, просто е невъзможно.
хакването е фифти-фифти, някои могат, моят плейстейшън 4 не може. ГТА 5 винаги съм я асоциирал със няква свобода на всичко, ама тоя пс4 ми вързА ръцете...не мога си кача никви модове, нищо  :nixweiss: Само разни къстъм състезания от сайта им, дето чакаш да се наредят някви кавали по половин час, докато се пуснете да се гоните...
Другото е наливането на пара в игри, с конзолата ровиш продавалници, базари, нещо го няма, дебнеш да излезе (ако видите някъде Сома за пс4 - свиркайте!), другия вариант е да си плащаш като поп цената за нова игра, ако я искаш веднага - няма продаване, щото ти е на акаунта. С компютъра ти е ясно - замунда, и до час си готов.
Де да знам и аз, плейстейшъна е по-евтин от един мощен настолен, ама пък горните минуси...са си минуси.
Другото е, че ако си вземеш комп, винаги вътрешно 'ше те е яд че си се минал с мултифункционалният отворен андроид, вместо стилната, красива, изчистена и заключена ябълка, примерно  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кАжи ми, че боса с резачката в чаптър 3 си го убил без да гледаш walkthrough клипчета, и те признавам!   :flehan:   :hilezh:

 

Ха признай ме, гътнах чичкото с триона :dance:   :sporty: Не съм гледал абсолютно нищо и никъде.

Да ти кажа това по-малко ме затрудни - като обходиш терена и разгледаш даденостите му не е толкова трудно да се сетиш каква трябва да е стратегията... особено като установиш и веднъж-два пъти, че така със стандартни методи няма да го бъде :D

 

Много часове игра отидоха обаче докато въобще стигна до симпатягата, защото всеки път ме връщаше на една тераса... от където докато мина през Х на брой зомбита все умирах някъде, а и не ставаше много ясно на къде да хващам, трик ли има с толкова много красавци. Най-накрая някъде минах през сейф пойнт и това вече ми подейства ободряващо, че ми беше писнало от дни да съм на едно и също място :) 

 

После преломния момент беше да събера храброст (и подходящо оръжие) да размажа оня прелестник, дето пуца с пушка от терасата  :raucher:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...