Jump to content

Recommended Posts

witcher пробвах, ама не ми хареса...

the evil within - няма гаранция, че ще ти хареса. Това, което на мен не ми хареса е, че разбираш какво се случва чак след средата на играта, преди това само пуцаш без да знаеш защо....

Аз я врътнах отдавна и е много добра историята ако следиш всичко, даже гледах в ютуб има тълкувателни видеа, ако нещо не си хванал.

Муун, ти до къде я докара с тая игра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 240
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

witcher 3-ката е брутално добра. Реално става наистина интересно, след като минеш интро мисиите, ако си чел и книгите е още по-яко :) много майсторски са вкарали референции към тях на много места в играта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам около 35-40мин игрово време на The evil within и нещо не мога да кажа, че като си легнах, на сутринта примерно като станах исках да я цъкам пак. Може да не съм играл достатъчно, ама поне на пръв поглед не ме грабна, или пък имах твърде големи очаквания.

 

При мен също беше така! The evil within, особено на фона на The last of us просто НЕ грабва в началото!! Колкото повече играеш обаче, толкова по-интересна и психопатска става!! В момента и мен ме кефи доста! 

 

Муун, ти до къде я докара с тая игра?

 

На 5-ти чаптър съм мисля :) Малко по-нататък след като освободихме мадамата от клетката, в която се давеше ;) Това беше яко меленце :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думков, Bloodborne, Lords of the Fallen, Dark Souls, поредицата Uncharted или Just Cause 3.

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така чак сега виждам тая темичка  :huh:

 

Има ли доволно запалянковци на фифа 16 ( давайте ИД-та )

Снощи получих Until Dawn - мноУ доволно се накефих  :dance:

Иначе съм голям фен на Асасина - всичките ги врътнах по повече от 1 път, но единствено Syndicate-а я почнах 3-ти  :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

Има некъв пич в продавалника, дето му пращаш пари по еконт и те урежда с 3 месеца за 14 лева и подобни отстъпки, ама още не съм го пробвал, към края на месеца ми свършва 3месечния абонамент и ще го пробвам.

И разни игри има мнооого евтини, ама се лепят на акаунта, и 'ше го пропусна.

Последно мернах нещо от рода на 140-50 лева за цяла година абонамент и 10тина игри, което като се замисля не е лошо

 

бате пробва ли го тоя че тъкмо се надъхах да поиграя малко фифа 2016 и се оказа че ми е изтекъл абонамента ? 

 

пс : тоя ефект с амбилайта на филипс се постига доста добре и евтинко с raspberry pi. 

 

https://christianmoser.me/how-to-build-your-own-tv-ambilight-with-raspberry-pi-and-xbmc/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм си играл с него, че за последните 2 месеца съм играл 2-3 пъти и то все офлайн игри, един авер се пробва с тоя пич и нещо не се разбраха, оня му отговаряше веднъж на два дена в 3 през нощта, не му вдигаше телефон и моя авер му тегли една майна и си взе от ПС стора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Интересна тема, може би трябваше да я видя преди да си купя конзола. Това ми е първата конзола и нямам идея какво ще ми трябва към нея, за момента имам:

- PS4-ка с 500GB с Battlefield 4

- втори джойстик Sony PS4 Dualshock 4 Wireless Controller

- зарядно Sony Dualshock 4 Charging Station

- слушалки Sony Wireless Stereo Headset 2

- Activision Destiny The Taken King Legendary Edition (един познат я играе и изглежда фън)

- Tom Clancy's The Division - Sleeper Agent Edition (заради тази игра взех конзолата)

- Sony PlayStation Plus 1 Year Membership Subscription Card

Като аксесоари ще ми бъде ли необходимо още нещо? Игрите не ги коментирам за сега, като ми писнат тези ще мисля за други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи, май само камера ти липсва ако ще стриймваш, иначе рядко се ползва в онлайн игрите.
Аз имам само конзола и 2 контролера, слушалки не ми трябват за момента, а чарджинг станция пък хич. Като вземе да пада докато играя му бодвам един дълъг кабел от телефон в контакта и пуцам, иначе се зареждат през нощта от юсб-то на самата конзола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам камерата, но освен понякога да ползвам микрофона и за гласови команди, друго приложение не съм видял. Има някакъв плейруум, което беше и първата проба на камерата, която направих около година след като купих PS-a - за малки деца вероятно доста забавно, но иначе....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камера не ми трябва, срамежлив съм. Идеята на слушалките беше като играем Дестини и Дивижън с някой да се храним.

Взех си конзолата преди малко след една седмица туткане, оказа се, че е дошла нова версия http://www.plesio.bg/konzoli-ps4-c-69981291/sony-ps4-500gb-destiny-the-taken-king-limited-edition-p-315956.html и взех нея вместо тази с Battlefield. Сега имам бяла конзола, много е фешън.  :hilezh:

Под допълнителни аксесоари имах предвид някакви стойки за самата конзола или охлаждащ модул, видях някакъв с 3-4 вентилатора.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз. Поне веднъж на тримесечие [emoji1] тая година още не.

Ghostdog - поставки има, ако ти е нужна, ама охлаждане за какво ти е? Е, може да прибираш плейстейшъна от зимната градина ако напича върху нея, ама иначе тя си има адекватно облаждане :)

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм фен на конзолите и съм имал кажи речи всичко от нес до пс4, никога не съм имал други аксесоари освен джойстици. С пс4-ката ми дойде и микрофон със слушалка, качеството обаче му е потресаващо зле.  

 

 

Никой ли не разцъква Фифа16 ?!  :lupe:

 

ilarionov032 

пиши някоя вечер ЛС да поиграем. 

 

 

 

 

пс ; аВе пичове тва тука никой ли няма някви излишни игри да разменим ? 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих си акаунт в сониентъртеймънг незнам си какво и в сайта на Убисофт за бетата на Дивизията, преди малко ми пратиха ключ за бетата от Убисофт, събота и неделя програмата е ясна - доставки от скаптобара и зомбиране. Зареждам слушалките и джойстика, по-късно мисля да тествам Дестини.

Баси, до къде стигнахме? Едно време си зареждах само батериите за дискмена, сега зареждам:

- таблет

- телефон

- лаптоп

- часовник

- слушалки

- джойстик

Не е истина просто. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решението като на кашона с 2х АА батерии ме устройва доста по-добре.

Като вземех 14+4 Дюрасели от Метро и забравях..... 

 

 

 

 

 

по темата : изиграх повечето известни шутъри......мноо се дразня че ги правят толкО къси дейВа, ако се напъна някоя неделя и за 1 ден мога да я приключа. 

 

В момента се колебая дали да не пробвам и аз т’ва Destiny макар да не ми е по вкуса.  :nixweiss:

 

 

Имам за бартер : 

 

CoD Advanced Warfare

CoD Black Ops 3 

Battlefield 4 

 

и съвсем скоро  Far Cry 4 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си Fallout 4 бе не се занмавай с тия бози :) Хем RPG, хем екшънче, хем истори, триста ендинга, амнайсе куеста само да ти се играе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо пропадане снощи, след 30 минути лутане в менютата да прочета и настроя всичко, почнах да свалям бетата на Дивизията към 11:30. Всичко е ок, но тя е 25гиги или нещо от сорта, реших да не чакам и да пусна Дестини. Всичко ок, но трябва да се сваля и тук някакво инфо за нея - 19гиги. Ядосах се и заебах пс4-ката да си сваля там каквото и трябва. След два часа отивам и потривам доволно ръце, че ще цъкам най-накрая нещо, а тя се била изключила. Проверих опциите, 15 мин и гасне, трябвало е да я оставя в някакъв режим незнам си какво, нищо не беше свалила съответно, ядосах се още повече и си легнах.  :hilezh:  Голям пропадък. Не съм свикнал аз така от компютърните игри, явно трябва да имам повече търпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен гредата беше c GTA-то.....имах свободни няколко часа и почти на бегом се прибрах да я пробвам преди да отида на рожден ден, подготвих си чипсове, няколко ледени хайнекена 330 сядам на фотьойла и греда....2ч. инсталация :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно бързо ревю от бетата на The Division, играта е доста добра и е чисто RPG, ако не се влиза в PVP зоната. Не посмях да влезна, защото още трудно се оправям в джойстика. Поиграх няколко часа, за които не свърших нищо.  :hilezh:  Изглежда доста интересна с някаква бегла история. Енджинът е чук, всичко се движи, руши, чупи, мести. Определено е мислена за кооп, като си сам е малко тегаво, рядко се стреляш само с едно AI, а като са няколко постоянно те дебнат да те наобиколят и да ти направят букаке.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...