Jump to content

Recommended Posts

До преди 10 години имах всички белези на заклет геймър . Но някак нещата се поизмениха с времето . На скоро от един бъзик се навих да взема PS3 на децата да играят , макар че аз цъках на пц . На пц - то обаче аркадите и двойните не са много ок , плюс комповете , които четат модерните заглавия струват маса пара ,  а децата не са свикнали да пазят , а и да боравят с комп и така .. за това взех PS3 , Хубаво ама и аз взех да цъкам претупах половината модерни заглавия от последните 10 години, но ивъл уитин наистина блести . Не съм играл по страшна игра честно казано ! И аз понеже съм ербап играя на по трудно за да не ги опатквам за ден игрите ....... Е ! ивъл уитин е и една трудна игра, освен че е страшна . Хубавото е , че не е стандартния екшън със зомбаци и пуцане , но до около 12 чаптар . По мое мнение до там някъде и мистерия играта повече заприличва на зомби клане, с тая разлика обаче, че патроните свършват  :hilezh: А без патрони тия зомбаци нямат биене,  ужас направо . Както и да е , де исках само да кажа, че играта е наистина добра . Ще видя и ласт оф ъс . Особено доволен останах от томб райдар последната серия . Сега съм на мордор шадоу . Като я свърша наред са ънчартет 1,2,3 . В нета не съм влизал с плейстейшъна и не мисля, че нещо кой знае какво пропускам ... де да знам . Едно нещо обаче установих ! Контролера на плейстеишъна въобще не важи в сравнение с клавиатурата и мишката . Въобще не може да се говори за такава прецизност . Това установих от няколкото пуцалки дето рацъках . Пуцалки имам предвид игри, в които най важен е контрола за прицелване с джойстика . И въобще не става въпрос за свикване с джойстика или други такива подобни спекулации , просто двете управления не могат да се сравняват и сега мисля да взема един преходник , който позволява ползването на клавиатура и джойстик вместо PS контролера . Ама много скъпи . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 240
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Превъртях Fallout, мега добрата игра, доволен съм :) Купих си Batman, Battlefront и Mortal Kombat X като дойде някой нагости да има какво да пуцаме двойна. Да видим с кое ще почна, че съм си запазил няколко часа тоя уикенд за пуцане :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тая година не съм палил PS4-ката ама мисля и аз тоя уиикенд да си продължа The Evil within. 

В запас имам Destiny... и на мен нещо не ми е съвсем по вкуса, ама така или иначе я имам и ще се играе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доволно поразцъках дестини, в някво руумче се набих с българчета много читави люде, рейдове мейдове енд гейм контент ама ми писна в някъв момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега никога не съм играл в интернет каквото и да било и нещо май никак не ме влече....

Де да имаше Quake или CS или HalfLife ....  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те и трите игри дето ги изброи се играеха масово в мрежа :) С хората забавно щото дъра бъра на български по камерата и тн. Забавно е. Сега ще видим батъл фронта дали е толкова яка колкото я изкарват, а батмана съм го взел за по-айляк игра дет се вика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно - тях бих ги играл в мрежа винаги отново, но от сантименталност. Иначе нещо май съм вече дРЪт за такива тийн емоции в мрежата :) Какви камери, какви пет лева :)

Някой път трябва да пробвам, поне да знам как става :) Още си пазя ваучера за там не знам колко време безплатно онлайн :) 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен днеска трябва да ми дойде Call of duty ghosts, дано остана доволен от мултито. Фантъм пейн не съм я доиграл още, ама мисиите са малко еднообразни...

Други забележки - язденето на кон и карането на кола са под всякаква критика, но с изключение на това играта е впечатляваща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

COD си е класика, на мен ми е сред любимите поредици.....макар че ако си играл една от тях все едно си играл всичките....но то с повечето шутъри е така  :zustimm:

 

 

пс : някой ползва ли мишка с клавиатура ? пробвах на COD мултито ама ме пукат зверски много и съм решил да пробвам с класически “контролер” как шЕ е ?  :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз посвикнах да цъкам без ейм асист и ми е окей на мулти, от 2:16 статистики вече правя равни, че и положителни, тва при условие че няма разни спортисти в другия отбор...мислих си и аз за клавиатури и мишки в началото, ако тря'я да съм честен...
иначе мултито е страшен кеф, CS с други модели и повечко джунджурийки. Само не хващам 'що въртим общо 5 мап-а при наличие на три пъти по толкова....

Сингъла се превърта за един ден пукане, не е лош, ама свършва малко шано, оставили са баахти вратичката в сторилайна накрая и те тласкат към DLC-та със страшна сила...  :hilezh:

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратички са да, с лек напън за една свободна неделя се изиграват. 

 

 

Не моА да свикна аз.... пА едно време на ЦС ги пуках здраво.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пуцане се изкефих на снипер елите 3 . Графиката е доволно добра, управлението на ниво , че и сюжетна линия има даже . Хареса ми и фар кри 4 . Силно препоръчвам ънчартет и тонб райдър всички серии ,   :lupe: На ред са принцовете  :dance:

Редактирано от simeonstefanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Имам за бартер : 

 

CoD Advanced Warfare

CoD Black Ops 3 

Battlefield 4 

 

и съвсем скоро  Far Cry 4 

А дали ги продаваш, нямам за бартер, понеже в събота ми подариха пс4 с фифа 2016г,, но си падам и по шутъри и събирам игри.

За сега се сдобих с CoD Ghosts и Destiny.

Редактирано от asenovb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

тцъ, бързо ми омръзна
от как добарах КОД мултиплеър - не я оставям!
вече съм бая добър и правя средни до първи места в чарта

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Баси, май изиграх почти всички ставащи шутъри. Е сА чакам тука от 1ч. точно да се инсталира и Battlefield Hardline да издумкам и нея. 

 

Некой няма ли някви интересни игри за бартер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е т'ва съм изиграл аз и само събира прах, бих го сменил за нещо интересно
Metal_Gear_Solid_V_The_Phantom_Pain_cove

иначе продължавам да си цъкам call of duty ghosts псувайки се с лапета и мехмедовци, жалко, че ми остава време по 1-2 пъти вечер в седмицата, пуца ми се повече :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...