Jump to content

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Отговори 240
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако някой все още припуцва Destiny за PS4 (предимно PvE), може да "свирне" ...

 

P.S. Моля за извинение, че изтупвам от е-праха старата тема ...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Последно разцъквам Project Cars-а и съм страшно доволен от играта. Трябва си волан обаче, за "фулл екстрите". 

 

Ако на някой му се играе Battlefront, мога да я дам на добра цена. Бартер също може :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз пък вчера почнах Деус Екс, а пък Call of Duty Black Ops 3 стои вече няколко месеца още на първата глава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така стигнах почти до края на Thief, където се запънах малко и нямам време да я довърша, сега от време на време само Фифа включвам за по 1-2 мача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Днес имах свободен ден, взех Uncharted 4 - A thiefs end от еконт към 10:30 и току-що я превъртях (21:30). Не е лоша, сюжета е готин, като изпълнение - горе-долу, има разни визуални бъгове тук-там, управлението на джипа е отвратително, на моменти тоя пич скача абсурдно.
Доволен съм като цяло. 
Утре мисля да поръчам Dying Light

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз останах леко разочарован от Ънчартед-а. Историята ми се стори малко бозава, а геймплея скучен. 
90% от играта е катерене по скали, 10% стреляне. 

 

Купих си FIFA 17 на pre-order и нямам търпение вече. Играя сериите от 2001 година без пропуск и пръсвам всякакви нации онлайн.

Ако има желаещи и фенове на играта, могат да ме добавят в psn, да направим някой луд мач - stsanoff ми е ID-то. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, някой има ли впечатления за PS Vita? Намислил съм да взема на малкия едно такова и така да се каже събирам мнения и насоки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За човек като мен, който играе FIFA само от време на време с някой локално за тръпката и не се интересува от отбори, онлайн игри, мениджмънт и всичко останало, за което дори не знам - има ли смисъл да взимам FIFA 17 при наличие на FIFA 16? 

Има ли нещо съществено по-добро, например графика или въобще нещо, което бих оценил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не си фен на поредицата не бих казал....

 

аз също я грабнах дейВа....тия си знаят че всяка година закачените си цакаме по 100 жълтици

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
On 9/29/2016 at 2:58 PM, Moonland said:

Ок, мерси.

Пропуснах Fifa 15 по същата причина и изчаках 16. Ако няма нещо "революционно" ново в 17 ще съм пас. 

 

FIFA 17 e доста по-различна игра от 15 и 16. Ползва се Frostbite енджина в 17-ката и играта е доста по-приятна за играене.

Доста са разликите и подобренията, но това е от моя гледна точка (човек, който играе всяка фифа и следи и най-малките неща).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден без да искам изтеглих безплатно Paragon - силно впечатлен съм.
Нещо като Дота, ама шуутър, играете 5 на 5...ако се понаучи човек да играе е много добро. И графиката хич не е лоша.
Теглете докато е на муФта :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... след 6,2 GB сваляне и половин час инсталация на тоя Paragon, разбрах що е безплатна :D 

Сериозно футуристична (отнесена към преди 15 години) тъпня с модерна графика! След толкова сваляне и иснталиране се почуствах длъжен да поиграя 10 минути.... и надали ще има втори път. 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...