Jump to content

Recommended Posts

Браво бе! Аз го мъчих тоя с триона 6-7 пъти, докато видя един пич в нета как само бяга от него и го придърпва в къщата срещу плевнята, там дърпа ръчката и го бодат разни шипове, 4-5 пъти и е долу. С пушкала не става обаче... Играй, готина е много нататък, ама чак към крайните чаптъри разбираш кво си правил до момента и смисъла на всичко около теб  :hilezh:


Ей ся се сетих: ми с месечните такси как седят нещата? Знам че има некви абонаменти, ама кои дерат повече ? :D

14 на месец, 40 на 3 месеца и 99 за година.
Има некъв пич в продавалника, дето му пращаш пари по еконт и те урежда с 3 месеца за 14 лева и подобни отстъпки, ама още не съм го пробвал, към края на месеца ми свършва 3месечния абонамент и ще го пробвам.
И разни игри има мнооого евтини, ама се лепят на акаунта, и 'ше го пропусна.
Последно мернах нещо от рода на 140-50 лева за цяла година абонамент и 10тина игри, което като се замисля не е лошо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 240
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За мен Xbox е по-хубавата конзола. И джойстика е по-удобен. Не знам как е при PS, но тук като я регнеш в някой регион и си оставаш там завинаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое и е по хубавото ? Преди пс4-ката имах 360, имал съм и 3-ка, реално еднакво поколение конзоли разликата е минимална. Иначе е факт джойстика на бокса е в пъти по-добър, смяната на батерията е не малък плюс също. 

 

Ако трябва да съм честен като я купих нямах идея че трябв да се плаща пс+ за онлайн, точно поради тая причина избрах 4-ката а не ексбокса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе! Аз го мъчих тоя с триона 6-7 пъти, докато видя един пич в нета как само бяга от него и го придърпва в къщата срещу плевнята, там дърпа ръчката и го бодат разни шипове, 4-5 пъти и е долу. С пушкала не става обаче... Играй, готина е много нататък, ама чак към крайните чаптъри разбираш кво си правил до момента и смисъла на всичко около теб  :hilezh:

 

Аз гледах да не навлизам в подробности да не разваля кефя на някой, ти обаче с големия чук удари  :biggthumpup:

 

Как така 4-5 пъти обаче? Аз го атакувах първо още докато беше вързан с 2 експлозивни стрели с арбалета... после дим да ме няма, ръчката и опааа   :grinsevil: Най-тъпото беше, че веднага след това от мерак да обезвредя една бомба на стената се самоубих  :freak:  Добре че беше сейфало обаче след като гътнах чичето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз геймърска машина имам сериозна, ?

 

 

Тва, ленивото ли? Вземи си нормален комп най-накрая, може и да не е Мак. Вече има почти ставащи и с виндовс.  :hilezh:

 

 

Просто е с конзолата...

 

Плюсове:

1. До скоро (може би вече не е вярно), като купиш конзола, знаеш, че следващите 8 години квото и да излезе ще върви, за разлика от якото десктопче.

2. ФИФА-та е нечовешка. Изживяване страшно и неуписуемо е.

3. Децата цъкат и се кефят.

 

Минуси:

1. Ако не те кефи ФИФА или пък нямаш деца, е отпадък събиращ прах.

Игри готски всъщност няма. Асасините и прочее не стават.  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, реално досега съм си купувал конзоли само заради ФИФА и горното е вярно донякъде.

 

Обаче за едно нещо АДСКИ много ме е яд - как може да няма GT за ПС4? Продадох си тройката с GT6 с ясната мисъл, че първите игри, които ще се вземат за новата конзола щяха да са фифа и ГТ, но греда. И все още няма точна дата дори кога ще излезе..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледах да не навлизам в подробности да не разваля кефя на някой, ти обаче с големия чук удари  :biggthumpup:

 

Как така 4-5 пъти обаче? Аз го атакувах първо още докато беше вързан с 2 експлозивни стрели с арбалета... после дим да ме няма, ръчката и опааа   :grinsevil: Най-тъпото беше, че веднага след това от мерак да обезвредя една бомба на стената се самоубих  :freak:  Добре че беше сейфало обаче след като гътнах чичето :)

да бе да, 'ше хабим стрелички за глупости  :hilezh: 

Тия дни ще седна да поиграя малко, че съм на чаптър 11, ама нещо ми е кът свободното време... :nixweiss: 

Май само аз и ти я играем от пишещите  :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми говори за кът свободно време, щом си на 11 глава... [emoji1] аз не бях играл от 2 седмици почти.

Харесва ми, че играта е като цяло трудничка, поне до тук. Бих казал, че е като трудност едно ниво по-високо ок The last of us.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш си е кът  :hilezh: 
Преди 2 седмици имах много време и стигнах 10-та, от тогава съм играл 2-3 пъти...  :nixweiss: Нищо, скоро пак ще ми се поосвободи времето, тука до 2-3 седмици ще имам време пак да си цъкам  :dance:

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое и е по хубавото ? Преди пс4-ката имах 360, имал съм и 3-ка, реално еднакво поколение конзоли разликата е минимална. Иначе е факт джойстика на бокса е в пъти по-добър, смяната на батерията е не малък плюс също. 

 

Ако трябва да съм честен като я купих нямах идея че трябв да се плаща пс+ за онлайн, точно поради тая причина избрах 4-ката а не ексбокса. 

Ами аз сравнявам моя Xbox 360 с PS3 на братовчед ми. Меню, подредба на XBOX е в пъти по-добър от PS3. Не знам как е при PS4, но аз не съм фен на игрите. Взех най-евтината, която намерих децата да играят. Отначало поразцъках, даже и online играех най-вече, Battlefield 3 май беше с някакъв екстеншън. Плащах им година и ги отсвирих. Но кофтито при XBOX е, че като я регваш в началото и избереш регион си остава заключена за този регион. Аз избрах UK и сега всички реклами както и нови игри излизат за този регион.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпрос на вкус, на мен и двете са ми приятни като подредба...и на двете се плаща за онлайн, единствено сменящата се батерия на бокса ме кефи повече

пс:

никво значение няма региона, като имах проблеми с 360-ката звънях в Microsoft Bulgaria и се оказа че бокса изобщо не се предлага официално за БГ, ся незнам как е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш 2 региона. Един на бокса и един на акаунта. Ако смениш на акаунта ще ти даде достъп само до това, което е отпуснато за този регион. Примерно при мен ми даваше директно да тегля игри през бокса и да ги плащам през пейпал, но цените винаги са в паунди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче за едно нещо АДСКИ много ме е яд - как може да няма GT за ПС4? Продадох си тройката с GT6 с ясната мисъл, че първите игри, които ще се вземат за новата конзола щяха да са фифа и ГТ, но греда. И все още няма точна дата дори кога ще излезе..

Аз пък си купих нарочно тройка с ГТ6 началото на тая година, след като казаха, че ГТ7 чак края на 2016 или 2017, а аз други игри не играя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... ми с месечните такси как седят нещата? 

 

Примерно: http://www.amazon.com/1-Year-PlayStation-Plus-Membership-Digital/dp/B004RMK5QG

 

То не е ли да си начешеш крастата онлайн за к`ъв ти е тая конзола?!  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tsvetkov83 - welcome back buddy!!  :bia:

 

Dummkopf - сега разбирам защо си хвърлял контролера няколко пъти на The Evil within!!  :biggthumpup:  Тая игра е просто sick!  :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тия невидимите ли стигна?  :hilezh: 

По темата с абонаментите, края на месеца ще пробвам ей тоя пич и ще докладвам, цените му за ПС+ са супер.
http://olx.bg/ad/golyama-promotsiya-do-20-11-2015-playstation-4-besplatna-igra-ID5vkuo.html#3d624fec85

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ;)) плюс някакви хахави преминавания в паралелен свят [emoji4] корменето на трупове за да извадиш нещо от тях е просто покрай другото [emoji83]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Скоро ми се очертава пак да се освободя за около месец, месец и нещо, и да мога да поиграя, предложете нещо добро като заглавия.

The evil within беше страшна, хареса ми много, но каква да е следващата?

Погледнах dying light и не изглеждаше зле, ама събирам още идеи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам около 35-40мин игрово време на The evil within и нещо не мога да кажа, че като си легнах, на сутринта примерно като станах исках да я цъкам пак. Може да не съм играл достатъчно, ама поне на пръв поглед не ме грабна, или пък имах твърде големи очаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...