Jump to content

Мнения за Audi A4 B6


Recommended Posts

Дойде и моят ред да се разпиша в този раздел. Дъртата ми колица реши да се предава в "най-подходящия момент"  (приятелката бременна и предстои покупка на жилище) и за това свих бюджета за автомобил, до колкото е възможно. Общо взето стигнах до извода, че повече от а4 B6 май няма да мога да взема. Задължително ще се кара на газ и на първо време загледах тази обява, но си е на другия край на България и всяко мнение ще е от полза.

 

http://www.cars.bg/c1229812

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих да я гледам,като цяло е запазена но е имала интервенция от лявата страна,има леки козметични забележки,мотора звучи добре,няма гуми и понеже беше отворена цялата питах продавача за климатика дали работи

-Работи ама ако трябва ще го напълниме или ако се наложи ще смениме комприсора  :hilezh:

Така,че по всяка вероятност неработи.На въпрос за крайната цена на колата каза,че това е цената 8550лв. може да свали 50-100лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия оттговор. Аз мислех че е "палиш и караш", ама явно не е :hilezh:. Климатика предполагам не е кой знае каква философия да се оправи, но ще потърся още обяви за 1.8т, че след доста четене и умуване по форуми, на този двигател се спрях засега.

Търсих в темата, но не можах да видя дали някой е давал менение за тази къща "Ауто Швайц", понеже предлагат оглед в произволен сервиз за автомобилите си :gruebel: .

 

http://www.cars.bg/c1231629

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази А4 ми харесва. Ако слагаш газ + регистрации + обслужване + гуми подготви се с 3к според мен за всеки случай. Ако е такъв бюджета може да огледаш за А6 Ц5 фейс 2001-2002 разбира се, ако ти харесват визуално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш В6 1.8T с двойно задвижване,е добре да е 6-степенната кутия/от май 2003 година/.

 

п.с.-За 163 коня мотора иде реч.

Редактирано от tonko2.0T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората обява е по-добре по снимки, с повече екстри е... подгряване на седалките, автопилот, трилъчев волан, само и липсва мултиволан, който го има пък в първата обява.Първата няма подгряване, въпреки че в обявата е споменато.Ако търсиш куатро, втората отпада автоматично.Избора с тоя мАтор 163к.с., комби, ръчка е ограничен доста.И двете обяви са от София, набележи още няколко и за един ден ги обиколи да ги видиш на място, тогава лъсват много истини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак не ми се връзва 13годишен кош с забележки за 11бинки.Моята сметка не се връзва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми се връзва, но е факт че се продават за около 8000лв от търгашите. Просто тези модификации са рядкост.

Имам наблюдения за специално за тези две къщи, защото и на мен ми бяха между фаворитите и са ми правили добро впечатление. И двете вкарват що годе добри коли. И на двете са им много надути цените.

Ник са скръндзи и знаят за колко могат да си продадът колите, не бързат и не са склонни да свалят от цената. Говорил съм с тях и след 20 минути и 300 зора свалиха с 450лв от 8450 за една а6, която беше 2002 уникално запазена с клатещи обороти на студено, супер постна като екстри, 2.4 автомат хахах. Казах им да се гръмнат. След една седмица сами свалиха от цената, но я продаваха още 2 месеца. Най-голямата и екстра беше надуване на седалките, като на шофьорската не работеше. Казаха ми да запаля, че те работели само на контакт... то е ясно че пак не работеше. Казах им че трябва да се разглоби седалката за да се смени пластмасовата хуин@ и чак тогава ми казаха  - Еми най-вероятно е така. Колата харчела 12 градско :hilezh:  .. не ми се влиза в подрбности.

Ауто Шваиц са горе долу същата работа. Имат и добри попадения имат и такива замазани с мнооого парафин, блъснати криви и понапудрени с изтъркани копчета и централна конзола. Странното е че дори и точно тези Б6-ци бяха на цени 8500 - 10 000, което няма логика. Имаше и едно мнение за една А4 б5 че не и работел автомата. Цените са им супер надути. Спокоино свалят 500лв надолу от 8000 без много зор. Можеш да си закараш колата в сервиз по избор, като си платиш да ти я закарат, което важи и почти за всички останали. Там почти бях взел едно A6 2.7Q. Беше уникално, но нещо се разминах :)

Dakata_m ако мога да съм ти полезен с нещо казвай. Няма проблем :bia:

Редактирано от hellix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не ви се връзват ама ги гледах и в Англия,Белгия,Австрия,Германия..

Хубавите кошове си струват 10к бг лева където и да го търсиш!

Последно пред мен в Англия продадоха 1.8т базовица куатро на 170 000 мили за 4000£ щото беше първи собственик

С пълна сервизна история нормална Б6 ца...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Отново благодаря за мненията и предложенията за съдействие :bia: . Довечера съм на оглед на един апартамет, който ми е над бюджета и ако стигнем до сделка, най-вероятно това ще рефлектира върху цената на колата, щото накарая ще си живея в нея, като почнем да обзавеждаме и се окаже че няма пари :hilezh:. Общо взето варианта за А6 също може да излезе на дневен ред.

Сагата с моята B3-ка е, че преди няколко седмици мина технически преглед без проблем, сменени спирачни дискове, накладки, тампони, маркучи по охладителаната система и живеех с илюзията че мога да разчитам още на нея. Преди няколко дни обаче, започна да тресе двигателя сутрин за около половин минута, парното започна да изчезва, от време на време оборотите се прецакват и всеки ден доливам половин литър антифриз. Всичко клони към грнитура на главата. Да, ама в този филм участвах преди 2 години и набих едни пари, шлайф, наваряване и т.н. и тогава се заканих, че ако се случи пак - край. За това сега гледам обяви.

Виждам някаква Варненска се е появила от частно лице, само че е друга модификация, но в крайна сметка май ще трябва да прежаля някои критрии.

 

http://www.cars.bg/c1179453

Редактирано от Dakata_m
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, моята вЕрно че не е куатро и е базова, но я взех за 6200(много бързо ги стигнах 10 000лв. после :) ) миналата година Януари, кВи са тези 10 000лв. за А4???На тази като екстри единствено виждам да има хром пакет и кожата, ако се брои за таква.Обаче ако това което твърди собственика(обслужена, с газово и т.н.) е вярно, то ако си го правиш ти ще ти излезе около 2000-2500лв.Има и гражданска.....още 200лв., колата се вързва на 10000лв.-2700лв.=7300лв., което вече е супер за куатро.А и все си мисля, че ще може да клекне мпоне 500лв. надолу при по-продължителен пазарлък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята същата модификация -  куатро, 1.8т, газ, обаче седан я взех 6800 от частно лице. И за няма и една година малко над 3к лева в нея съм вложил. Така че според мене по-добре по-евтина и когато прецениш да правиш, отколкото такава за 10к, щото гаранция няма. 15 годишни бараки са това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в 3000 лв. какви разходи включват?

- Филтри и масло

- Носачи 2 броя

- Съединител с маховик

- Ангренаж + водна помпа и един маркуч по охлаждането дето беше 150лв. че ми се спука на магистралата да го еа

- Рециклаж на едната полуоска и нов лагер за главината

Също и доста малки неща - уплътнения, кормилни накрайници, тампони двигател, биалетки, маншони, тампони, моторче на багажик и други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като съвет само към автора на обявата за този модел на Ауди да внимава със състоянието на колата която взима , че ремонтите на този модел не са от най-евтините.От личен опит пиша , че аз попаднах на такава по която смених доста неща , а още не съм стигнал до крайната цел .

Редактирано от Apoc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпо и евтино са субективни понятия. Колата има скъпи агрегати, има и дребни неща, които също имат ресурс. Поддръжката е оптимална като цена, имайки предвид какво получаваш като динамика, комфорт и удоволствие. Можеш и Поло да вземеш и да счупи ролка и да е за основен ремонт примерно, така че Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не ви се връзват ама ги гледах и в Англия,Белгия,Австрия,Германия..

Хубавите кошове си струват 10к бг лева където и да го търсиш!

Последно пред мен в Англия продадоха 1.8т базовица куатро на 170 000 мили за 4000£ щото беше първи собственик

С пълна сервизна история нормална Б6 ца...

това щях да кажа и аз...моята август 2013 я платих на 9700,..видяха ми се мнного,ама като ги поразгледах в немското мобиле по 5 евра и приех офертата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тази кола я гледах и имаше шум от обтегача на веригата. Волана и беше боядисан (нищо ново). Копчетата за фаровете и ESP-то бяха сменяни (и тук нищо ново). Изключително много се бяха постарали да я напудрят, то чак дразнещо. Отзад отдясно е имало някакъв удар, защото не бяха добре събрани пластмасите и имаше кит по калника. Не съм я гледал много в детайло, защото ме дразнят тия работи и си тръгнах, но като цяло ми се струва, че няма нищо общо с реалните километри.

Дойде и моят ред да се разпиша в този раздел. Дъртата ми колица реши да се предава в "най-подходящия момент"  (приятелката бременна и предстои покупка на жилище) и за това свих бюджета за автомобил, до колкото е възможно. Общо взето стигнах до извода, че повече от а4 B6 май няма да мога да взема. Задължително ще се кара на газ и на първо време загледах тази обява, но си е на другия край на България и всяко мнение ще е от полза.

 

http://www.cars.bg/c1229812

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...