Jump to content

А4 1.8Т може ли да скъса BMW 320i


Xray

Recommended Posts

последен опит ще направя да ви обесня.

Снощи - демек 12 часа преди да постна това,се състезавах със е21 2.0is

Тъй.Това е 200 коне.Правил си го е човека,беше си го олекотил.

Оборудван го минавам с кола.Разоборудван, като ме цепне не старта 3 коли, щото кола със предно НЕ СТАВА за стартове, го настигам след 500м.

Много добре знам колко ми върви колата, мерили сме се неведнъж,и пак ме надминава с ЯВНО надмощие на първите метри.

Идеята ми е простичка:Астрите вървят повече от купето.За тях не говорим.1.8Т сток със предно върви да речем около вървежа на купето.Ама този дето е пуснал темата СА го и ЩЕ го надминават бмвта, просто защото като му лепнат една кола на старта , не знам на кой светофар освен на последния преди цариградско има шанс да ги надмине.

Куатрото ще спъне бмвто но пак има шанс да падне щото пък то е по-тежко.

Състезания на 1/8 и 1/4 миля са стандарт в цял свят.На 1/8 няма шанс да го мине,просто щото като паднеш на първите 20 метра във време със стотна, падаш от цялото време на четвърт със секунда.А кола с предно с мощност ТРЪГВАНЕ НЯМА.

Пак ви казвам, преди 12 часа станаха 30 старта, в 10 от тях взех участие.Ми няя тръгване.

Следователно, няма и победа над бмв със сток ауди в градски условия.

Просто и ясно.

Ако някой има претенции че ще мине бмв искам да заповяда ще му измисля бмв да видим как ще го мине на светофарно растояние.Още повече със сток "Тъ" дето е такова безподобно куцо лежче, че не ми се говори...

С това наистина спирам да правя опити да доказвам кой прав кой крив.Пишете си кото си искате, ако некой иска да оспори казаното пише, уговаряме се и ще видим кво ше стане реално.

Всички такива КАПАЦИТЕТИ по стартовете дето имат 150 коня дръгели и си мислят че мнооо вървят, че минават всякакви коли,щото ги надминали на светофара, са добре дошли.

Истината е проста: 1.8Т е чудесен мотор, за тези които искат да го подобрят.Дори и с к4 обаче, този мотор е СЛАБ.Именно заради това му се носи славата на мотор, подлежащ на небивал тунинг със сток карантии.А в началото някъде прочетох че МОЖЕЛ да стане 360 коне.Как МОЖЕ ,и кой реши че точно 360 МОЖЕ да стане.

ДА, МОЖЕ.Може и повече.Само че за да стане толкова коне тряя си приготви човек пари за още едно ауди и да не си купи ауди ми шокаритети с метален привкус.

Кой как решава колко може и как може...всъщност е ясно.Тука тунери бол.Само че освен на венци октавията аз не знам нещо 1.8Т да върви кой знае колко със сток интърналс....

Тъй че, 360 може, и повече може, ама не всеки го може...

Редактирано от Rcd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

браво бате...евала за коментарите :bia: аз ще си карам куция дръгел с "Т"...ще си свиркам пред бмв-то и ще се сещам за теб. 320 едвам бие 318ти/компакт/-също като 318си,като мощност....това бмв е толко куцо,че и аз да спра да говоря...сток бмв НЕ може да бие 1,8Т!!!!падни на земята...не може досегашния ми опит да ме лъже. държа д подчертая че аз съм слаб шофьор за състезания!!!!вече се замислям дали аз съм наистина сток???просто не ми се е случвало да ме дръпне бмв, а те самите искат да се дърпат????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом казваш така да бъде!!!!!

Ела само д аго видя колко върви твойто турбо че ми е любопитно.Ако ма надминеш щи кажа сток ли си не си ли

Евала, бате, явно мнооо ги разбираш тия работи и имаш мнооо голем опит! :bia: Кажи ми пак следното: има ли въобще 150 коньова кола, която да падне от E36 320i?!?! Че на мен не ми е ясно и годинките, коит съм прекарал на пистата в Божурище не са ми достатчни. :) И, моля те, светни ме, как факта че E36 320i не е най-бавната 150 коньова кола правена някога и как този факт не е точно така... B)

А тва че колите с предно не ставали за старт... :dance: Да! Определено зависи кой е зад волана! Ако е некоя шушумига дето не знае, как да пуска съединиятеля - определено не става за старт. Но това че иначе с Орел Колиба 2.0 Турбо с изключено 4х4 съм късал трътката на "страшните" коли с задно, като Е46 330i, E39 535i, явно е било просто неква случайност! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееех тая калибра пет пъти на ден се споменава

що деа си се качил на ауди

От начина по който се изразявам за въпросната кола: "Орел Колиба с климактериум", всеки мислещ човек би разбрал, че отношението ми е доста пренебрежително и подигравателно към същата. Само ти не разбра! Факт е че Колибата е смотана кола, факт е че никога не съм имал лична такава и никога не бих, но е и факт че същата колиба, върви впечатляващо (6.8сек) и я дадох за пример, защото се спомена, че кола с предно не става за драг! А аз знам кое става за драг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх майка! Обясни ми лек как точно си спираш 4х4то.Или ти гръмна раздатката и ся си на предно :bia: После ми обясни КЪДЕ ПО ДЯВОЛИТЕ в тази тема съм писал че задното е по-добре от 4х4то.

Преди няколко месеца на бояна напраихме 15ина старта с едно такова бмв...имаше доста хора, знае се резултата.

Какво общо има орела ти в случая пак не ми е ясно?Може би е най-бързата кошница дето си карал и си замаян от ускорението? :)

А и може би ти ЗНАЕШ как се пуска съединителя?И то само от това ти зависи старта?

Или се досещаш къв е наклона на божуришката писта?

6.8 впечатляващо вървене ли е за тебе?Щото мойто а3 прай 6,9 с кирливи гуми СТАРТЬОРЕ :) , а аз не мога да го карам с тва предно.

Нещо всички тия неща ми убягнаха.

Ma не си губи времето да ми отговаряш на въпросите-ТИ ЗНЕАШ КОЕ СТАВА ЗА ДРАГ :)

Професор B)

Редактирано от Rcd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооо сте готини, да знаете. Може да се прехвърлите в темата за хранене, че както сте се подкарали....Абе, в тоя ред на мисли, аз мога ли с едно Балканче, от тея сгъваемите, да резна един БМХ? :bia::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооо сте готини, да знаете. Може да се прехвърлите в темата за хранене, че както сте се подкарали....Абе, в тоя ред на мисли, аз мога ли с едно Балканче, от тея сгъваемите, да резна един БМХ? :bia::):)

прав си...няя смисъл.

Най-хубу да ходим да се гоним из градинките с какичките щото с тия коли си джасало фара...

Спирам да карам кола почвам да тичам из поляните!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх майка! Обясни ми лек как точно си спираш 4х4то.Или ти гръмна раздатката и ся си на предно :bia: После ми обясни КЪДЕ ПО ДЯВОЛИТЕ в тази тема съм писал че задното е по-добре от 4х4то.

Преди няколко месеца на бояна напраихме 15ина старта с едно такова бмв...имаше доста хора, знае се резултата.

Какво общо има орела ти в случая пак не ми е ясно?Може би е най-бързата кошница дето си карал и си замаян от ускорението? :)

А и може би ти ЗНАЕШ как се пуска съединителя?И то само от това ти зависи старта?

Или се досещаш къв е наклона на божуришката писта?

6.8 впечатляващо вървене ли е за тебе?Щото мойто а3 прай 6,9 с кирливи гуми СТАРТЬОРЕ :bia: , а аз не мога да го карам с тва предно.

Нещо всички тия неща ми убягнаха.

Ma не си губи времето да ми отговаряш на въпросите-ТИ ЗНЕАШ КОЕ СТАВА ЗА ДРАГ :)

Професор :stumm:

Въй, на мама! :bia: Обяснявам!

1.Не аз спирам 4х4 на Орела, а собственика му! Как ли?! Хммм, ми май че беше с предпазител N19 - демек бушон, за да ме разбереш по добре.

2.Не знам до колко четеш нещата които пишат другите и своите собствени писания, но не ставаше въпрос, дали задното е по-добро от 4х4, а дали предното става за драг или не.

3. Да знам как и кога да пусна съединителя! :bia: И да, от това зависи до най-голям процент старта, особено при колите с предно.

4.Не се досещам къв е наклона на божуришката писта! Нядявам се да ме светнеш! Ох дано да е по-малко от 30 градуса!!! Да не би за тва да не кацат самолети там?!?! А само голфове! :bia:

5. 6,8 е впечатляващо време - да! Не за мен а по принцип за кола от среден клас, която не предендира за спортни постижения! А какви коли съм карал, извинявай, не беше точната дума... А с какви коли съм се състезавал и съм изцеждал и последния кон от тях, няма да ти понесе психиката, сладур. Въх, въй и т.н. И умната с гонките, че е лъзгаво, да нйе станат фйешан каляските! :bia:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6,8 е впечатляващо време - да! Не за мен а по принцип за кола от среден клас, която не предендира за спортни постижения!

Те тука си напълно прав. 6,8-100 си е направо зверско ускорение.

Все пак коментираме нормални улични автомобили, а не драгстери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята за 6,8 сек. вдига 100°C на антифризът, направете си сметката за ускорението :bia:

Не се стърпях с тази простотия, но като няма развитие по темата.

Редактирано от Cocteau
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата чичо, ти си супермен!

В множествено число...

Дали става въпрос за предното и качествата му на драг или за състезание с 320 купе,а ПРОФЕСОРЕ?

Мани батко,поредния масов сбор на капацитети в клас кола до 9 хиляди и двеста лева с гражданска платена....

Мноо съм озверен от ускорение 6,8...напрао съм потресен.

Или от изцеждащия коне с бушонираната калибра.

Край вече карам колело..Ма само от чисто любопитство, състезателю,не прощавай, СТАРТЬОРЕ, обясни ми молим ти са, с кво турбо е калибара, с трите ката дето така я купихте от илиенци?Дето къса всичко навсякъде винаги?Извини това май беше девиза на Еф-14 ,ама ти ма объркваш с тия самолети на божура....

И чип ли и турихте?Да не е оная калибра дето на дракон я мина кото я фана?или червеното турбо дето блейк искаше да го купи след като му са разпадна седморката?

Ма нееееее, недей ми отговаря моля ти са.Само искам да идеш да са фоташ с някой апарат как с а4 ще минеш 320....мноо искам да видя като та резне 2 коли на старта как ше го настигнеш после...

Щото било най-бавната кола....нали така каза- аз забраих че си от мотор тренд и работиш за аутo билд,г-н Кейчи Тцучия...

Объркан съм...помислих че може да си некой келеме....

Прощаай стаат грешки мой

Редактирано от Rcd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕЩО май и ти не си много в час

за атмосферките и турбо колите

ама са не ми се обеснява

знай само че турбото не е тва което си мислиш

:bia::bia::bia:

kusam go bez problem s 1.8 t quattro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата чичо, ти си супермен!

В множествено число...

Дали става въпрос за предното и качествата му на драг или за състезание с 320 купе,а ПРОФЕСОРЕ?

Мани батко,поредния масов сбор на капацитети в клас кола до 9 хиляди и двеста лева с гражданска платена....

Мноо съм озверен от ускорение 6,8...напрао съм потресен.

Или от изцеждащия коне с бушонираната калибра.

Край вече карам колело..Ма само от чисто любопитство, състезателю,не прощавай, СТАРТЬОРЕ, обясни ми молим ти са, с кво турбо е калибара, с трите ката дето така я купихте от илиенци?Дето къса всичко навсякъде винаги?Извини това май беше девиза на Еф-14 ,ама ти ма объркваш с тия самолети на божура....

И чип ли и турихте?Да не е оная калибра дето на дракон я мина кото я фана?или червеното турбо дето блейк искаше да го купи след като му са разпадна седморката?

Ма нееееее, недей ми отговаря моля ти са.Само искам да идеш да са фоташ с някой апарат как с а4 ще минеш 320....мноо искам да видя като та резне 2 коли на старта как ше го настигнеш после...

Щото било най-бавната кола....нали така каза- аз забраих че си от мотор тренд и работиш за аутo билд,г-н Кейчи Тцучия...

Объркан съм...помислих че може да си некой келеме....

Прощаай стаат грешки мой

Малеее, ма ти си бил голема шушумига бе, смешко! ;):);) Нали не плюеш с/у монитора докато ги написа тия несвързани простотии?! ;) Земи преди следващия си пост, пийни 5 валериана, па го дай малко по-хинтелигентно! :D Знаеш ли?! Нема никъв проблем, баце! Съгласявам се с тебе и решаваме спора, веднъж за винаги, ако ми намериш черно на бяло, а може и линк да дадеш, ако знаеш как, към кола от класа на 3ката, бензин, 150кс, която да е по-бавна от 320i, демек по книжка да набира за повече от 10 сек!!!!! ДА! 10 секунди! 150 коньова бензинка която да тежи до 1300кг. и която да е бавна колкото лада седмица! Намери ми и признава, че има и по бавна 150 коньова кола от BMW E36 320i!

П.С. И да знаеш от хората които са сменили повече от две коли: Въпреки че си мислиш че колата в която си седнал е най-бързата на света - не е така! :D Камо ли па тва БМВ дето го късаха 150 коньовите вектри с 1/3 от пистата! ;)

Мама му стара! Аз дори не мога да повярвам за какво говорим! Че то дори 1.8Т Автоматик ще скъса трътката на 320i и то на 400метра!

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По книжката ли ахахахах

Няя смисъл лек ти стана ясен ...

Не се измъквай! Сравнението винаги започва първо по фабрични данни, а не от асвалта. Ако говорим за сток автомобили?! А ние говорим за такива! Или и ти си от тия, които твърдят, че 100те инжинери, които са тествали колата, са мноо тъпи парчета, а е прав собственика който твърди, че колата му е с поне 1 секунда по-бърза и харчи с поне 1 литър по-малко от "безсмислените" и "лъжливи" фабрични данни! :puke:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лек,неам желание да са занимавам с поредните тъпни на някой превъзбудено пишлеме дето карало 2-3 пъти кола 200 коня и си мисли ЕХЕЕЕ вече и аз съм мъж....

Писах 100 пъти: мойто мнение е че бмвто ще бие сток а4 с предно,просто щото баварията е със задно.Имах няколко такива коли последните години,на това основавам и мнението си.Точно преди 40 дни си взех последното към момента 1.8Т което съм притежавал, и като го взех беше пълен леш.Дори след минималните /отново към момента/ доработки пак си е леш.

Между другото, бмв дават 9,9 0-100 на бмв 320 а то прай под 8,5 нещеш ли.Има и обяснение защо характеристиките са умишлено занижени,само че на всички вече е ясно че ТИ ЗНАЕШ: как се тръгва, как се спира, как се надминават коли и си изцеждал последните им коне...

Ако си толко бърз и яростен - казах неведнъж заповядай да си ги премерим, да та видя къв си опитен състезател.А пък ако не та надмина с мойта кола ти обещавам че ща надмина с някоя чужда както ти праиш...ще и изцедя конете както казваш...

Ma ся да не земеш да ми са вманиячаваш да идвам до софия да са гоним...не няя дойда до гадната софия щото ма мързи.Ама ако приемем че искаш да са гоним, а ти се съмняям че искаш или ако искаш нямаш с кво, заповядай/за пореден път каня/ тука е 10 градуса по варна, има място, имаме купета 320,325,328 аудита а3ки с3ки сякви...Ела да та видим състезателю ко ше надминеш

И стиа печата в тоз форум печатарке, че разбози на човека темата.Нека си купи а4 да го надминават отново, поне да има тема за размисъл да даде 1-2 бонки белким потръгне да върви колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...