Jump to content

Проблем при палене


ivgeorgiev

Recommended Posts

Здравейте!
Наското си взех 4F 2,7 quattro автомат и имам един проблем когато паля колата топла.

Стартера завърта за малко и след това все едно ми дърпа тока, огасва ми таблото, навигацията, дърпа тока като цяло след което си дозавъртва и колата запалва.

Някаква идея от какво може да е? Първото което ми идва на ум е, че има износване във втулките на стартера, но реших да попитам преди да се насоча към майстор.

Номера го прави когато колата загрее, при студен двигател не се случва. :)

Редактирано от ivgeorgiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 126
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Виждам я отзад, че подпушва бяло особено като паркирам назад. Но защо мислите, че е дюзи, тя пали от четвърт въпроса е, че стартера неще да завърти нормално. Ако е от дюзи не трябва ли да върти повече и да пали трудно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ваг-а няма да ти каже на 100% дали е една или са всички + това стойностите на ваг може да са перфектни и пак да ти пикаят дюзите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да и не...

Гледа се на ВАГКОМ дали ЕГР-а работи правилно, ако има съмнения се откача дебитомера, пак се гледа на ВАГКОМ ЕГР-а дали работи или изпуска. Ако е затворил, ако пак пуши и цикловата порция е малка значи е за нови дюзи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти да не си взел едно сиво 2,7 тди от автокъща Кентавър, защото там имаше една, която я продадоха 2 пъти за един месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...