Jump to content

Нереален разход на празни обороти


zafirovp

Recommended Posts

По-добре да караш всеки ден, да ти се разхвърлят разходите на повече км поне.

Мое да залепите цифрите някое стъкло, и мухите няма да искат да кацат на колата после :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дебели са данъците тука.Наистина ако караш всеки ден на километър ти излиза по-малко.Ако само си седи в гаража таз кола,по-добре да я нямаш.Всеки сам си преценява наистина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебели са данъците тука.Наистина ако караш всеки ден на километър ти излиза по-малко.Ако само си седи в гаража таз кола,по-добре да я нямаш.Всеки сам си преценява наистина.

Колата е + единствено като прави пари. Както и да я въртим и сучим не прави ли пари си е разход с и без да се кара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както зет ми казва: "Кефа, цена няма" ;)

Точно така е,тез коли са за кеф и за извънграда да се мотаеш,и на баира да те кефи как наема.Така че тез разходи са поносими за удоволствието,което получаваш насреща.

И тез миньори от тецовете наистина бая вдигат стандарта на всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сравнение на бащата Пежото 406 1.8 бензин 110 коня харчи 7-8 извънградско и 12-14 в София.

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Ми че то значи ние сме си много добре с тез коли.Направо сме си супер-яко върви и малко гори,че и дизела май бая поевтиня.Аз съм доволен от таз машина 4ф.Кефи ме.

И предната ми А6 2002 1,9 тди 131 коня гори извънградско 5,2-5,5,градско към 9,и то с настъпване,е моито настъпване е по-кротко.

Редактирано от koceg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй след месец престой в България и четири резервоара нафта изхарчени установих, че най-добри са Ромпетрол и Shell за нормална нафта говоря ,а най-голяма греда е Лукойл. Когато ходих към Банско видях и нещо ново за мен бензиностанции Газпром но бях на никъде с нафтата и нямах възможност да заредя и да видя какво ще е качеството на горивата им. Ако някой има наблюдение нека сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта кола по един и същи начин се държи с къвто и дизел да сложа...Пробвал съм само Лукойл, ОМВ и някъв хърватски...По един и същи начин трака...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газпром и Ромпетрол, карат нафтата от Румъния и е в пъти по-хубава от нашата, аз карам с AVIO дизел от ЕКО и съм доволен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как с четири резервоара пробва всички? ОМВ и Еко и те ли са зле?

Sent from my HTC One X using Tapatalk

За тях нямам мнение защото не съм ги пробвал . Но не ми ги препоръчаха .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...