Jump to content

Списък на знайни и незнайни екстри във A6 C6


zafirovp

Recommended Posts

Може и без да е сложен колата, но аз пак да кажа, че тази тема щеше да е по-добре да е с извадка на кое как се прави с ваг-кома.

Иначе само си чешем езиците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то са много неща, ще хвана да пусна тема с първите 20-30 като имам време, то се е видяло, че на никой не му се занимава....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да има извадка, ако някой намери за описание екстри може да се добавят в първото мнение на темата. Също така е полезно да се знае какви са възможните екстри при 4Ф защото често, когато се влиза в съответния контролер човек ги намира като указания в падащите менюта. Т.е ако поне знаеш какво търсиш по-лесно го намираш и активираш. Когато си купих колата непрекъснато намирах разни неща, които не бяха активирани, дори често влизайки за едно нещо случайно намирах и активирах допълнително неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Заключване на вратите след примерно 20 км/ч, при оставени отворени прозорци като се задържи бутона на дистанционното за заключване да ги вдигне и заключи колата естествено.

Ако се сетя още нещо ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със заводска аларма съм и през 46-Central conv. си активирах звук при заключване (само при закл, при откл. не писука), което by default е неактивно. Тарикатското в случая е, че ако случайно има незатворена врата при заключване, алармата не издава звук, което насочва вниманието към евентуално оставяне автомобила отворен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък търся как да пусна следната екстра: да намалява звука на музиката когато се пуснат парктрониците. На седана ми го правеше, а на комбито не го прави (а даже модула е от седана). Увеличаването и намаляването на музиката автоматично в движение, спрямо скоростта, си работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нещо за бързото мигане на стоповете при рязко натискане на спирачката и пускане на аварийните?

Преди време бях пробвал, но не ми прие кодинга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, pe6koo написа:

А нещо за бързото мигане на стоповете при рязко натискане на спирачката и пускане на аварийните?

Преди време бях пробвал, но не ми прие кодинга

Беше коментирано, че модулът на АБС-а трябва да е след 2007-ма, аз също правих кодинг, защото моята по рама е 2007-ма, ама трябва някой да кара след мене и да го питам дали се случва нещо при рязко спиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, mili 75 написа:

Беше коментирано, че модулът на АБС-а трябва да е след 2007-ма, аз също правих кодинг, защото моята по рама е 2007-ма, ама трябва някой да кара след мене и да го питам дали се случва нещо при рязко спиране.

То се разбира и от вътре :) при екстремно спиране ти светкат аварийните и се вижда вътре,мойта е 2006г и няколко пъти ми се е случвало да се активират,опитвал съм се нарочно да го правя и не се получава :)

Преди 7 часа, kainy написа:

Аз пък търся как да пусна следната екстра: да намалява звука на музиката когато се пуснат парктрониците. На седана ми го правеше, а на комбито не го прави (а даже модула е от седана). Увеличаването и намаляването на музиката автоматично в движение, спрямо скоростта, си работи.

Това мисля ме се прави от менюто за звука на всички системи в червеното меню,където можеш да нагласиш и различен звук за преден и заден парктроник,на ме там ми е и за телефона и навито и ми дава да си глася колко да ми заглуши радиото при включване на парктроника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен в ММИ има мемю в което се настройва колко да се намали музиката при включване на парктроника и колко да е силата и тона на пищялката. Снощи попаднах на кодинг за тая работа, даже има скорист при която да се изключи парктроника, ама беше към 01:00 и не си спомням на кой сайт беше. Ако някой каже кой модул да прочета ще пусна кодинга на модула от моята кола.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще прощаваш за глупавия въпрос, ама пробвал ли да продължиш да скрулиш след последната точка?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ММИ ти изглежда различно от мойто, въпреки това, ако искаш някой кодинг оставам на линия.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално, твоят е 3G, моя е 2G. Не се подвеждай от фейсовите бутони :P Още не ме е досърбяло да насадя и 3G, че фейсовото табло реже малко от буквите на менютата, което би било само една от причините да го ъпгрейдна :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Нека съживим една мъртва тема. Някой има ли идея как мога да активирам USA Style мигачи на Audi A6 4F преди фейслифт? Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...