Jump to content

Мнение за Audi A3


Recommended Posts

Здравейте, бих искал да се допитам до вашето мнение относно това Audi :http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11443035606089015&slink=at0rra. Знам,че по снимките не може да се прецени точно ,но ще бъда благодарен да чуя какво мислите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За мен цената на тоя милионник от 15к за 10год А3 ми се вижда завишена..

А описанието подхожда за линк към темата с горублянските лафове  :flehan:

НОВ ВНОС от ГЕРМАНИЯ - закупен преди две седмици от възрастен господин в покрайнините на Берлин

 

:dance:

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената определено е висока, за двуврато 8P без Xenon, Navi, Мулти волан и т.н. Харесва ми само че има печка, което зимата си е кеф, но иначе си е пладнежки обир. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята или фаровете не са неговите (липсват пръскалки), а аз залагам на бронята. Сам си прави изводите......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около тия пари вървят и А6-те от тия години ...

 

Иначе джамбазина си го бива в описанията: "Автомобилът е НОВ ВНОС от ГЕРМАНИЯ - закупен преди две седмици от възрастен господин в покрайнините на Берлин" :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около тия пари вървят и А6-те от тия години ...

 

А6 губи значително по-бързо цена от А3. Нищо странно, има много такива примери. А3 са значително по-търсени. 

 

 

Бронята или фаровете не са неговите (липсват пръскалки), а аз залагам на бронята. Сам си прави изводите......

 

Не виждам ксенон, че да има пръскалки?

 

 

Като изключим надценката нещо друго съмнително забелязвате ли ?

 

Има няколко неща по тази кола, които нещо не ми се връзват! Колата е изпълнение Ambiente, а седалките са спортни...  :gruebel:  Сменян салон?

Има GPS антена, а не виждам навигация  :gruebel:

Отчупено е парче от спойлерчето на предната броня.

 

Иначе в обявата пише фейслифт... очевидно е, че няма как да е.

"Сервизна книжка до сто хил. км!" - никакъв шанс за доказуемост на пробега.

 

Цената не е чак толкова висока предвид екстрите, ако параметрите са релани и е наистина в безупречно техн. състояние (за възрастта и пробега).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искал да се допитам до вашето мнение относно това Audi :http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11443035606089015&slink=at0rra. Знам,че по снимките не може да се прецени точно ,но ще бъда благодарен да чуя какво мислите.

 

Възрастен господин го е карал този милионник с червен салон. Само като видиш табелката за маслото, намерена на паркинг и ти става ясно за какво става дума. Незнам как има пълнолетни хора да се вържат на такива глупости. Тази е за горубленската тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А6 губи значително по-бързо цена от А3. Нищо странно, има много такива примери. А3 са значително по-търсени. 

...

Цената не е чак толкова висока предвид екстрите, ако параметрите са релани и е наистина в безупречно техн. състояние (за възрастта и пробега).

Нормално е да губи цена по-бързо А6 спрямо А3 едно е да стартираш от 150к друго е от 50к...в края на деня обаче А3 на ~10 да струва по-скъпо от по-нови А6 не е логично. Та това е над 30% от стойността и на придобиване на близо 10тата година, много е ...предвид и линк-а в .де по-горе че почват от 4-5евро подобни коли(без пазарлъци и т.н.) вероятно с по-ясна история. 15к е безумно 13-13.5 пак е множко...всичко над 10-12 за тая кола си е пладнежки обир, та дори да е безупречна, каквато очевидно не е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледа ли параметрите на тия, дето почват от 4-5 хиляди евро? Потърси колко струва такава като в обявата, ако я приемем за теоретично реална. 

А и като говориш за 50 хил и 150 хил. за стартова цена дали не грешиш лекичко? ;)

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, какви параметри има, освен насадените червени седалки?

Погледни нашия пазар подобни почват от под 10к..за тези пари има 1-2год по-нови с 170к мотора и куатро на спортбек с ДСГ и т.н....ясно че и те за чеп не стават, ама какво сте се прехласнали по тая за тези пари за мен е безумие...сега ако някой ги даде - жив и здрав, търсенето и предлагането определят пазара ясно е...

 

За теб нормална ли е цена на 10 година от над 30% от цената на придобиване за подобен автомобил ?

 

А и като говориш за 50 хил и 150 хил. за стартова цена дали не грешиш лекичко?

 

 

Добре, колко е разликата според теб, да кажем че тези стойности са малко крайни, но става дума за над *2 разлика, която с екстрите може да стигне и *3...

Спрямо сегашните цени А3 е от 41-66к базово, А6 е от 84 до 135..с лекота 3тди куатро подминава 150к, като в момента в мобиле.бг има 40 броя А6 2006-2007 с тези параметри до 15к лв, не намирам за редно а3 предняк с слабия 2л дизел да струва толкова...както писах за всеки влак си има пътници де..

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко размихме първоначалния въпрос от "колко струва такава кола (ако приемем параметрите за реални) в извора по пазарни цени" до "на кой колко му се иска или смята, че трябва да струва такава кола" пък на всичкото отгоре и "колко вървят подобни коли на българския пазар", което е абсурдно сравнение, предвид това какво се предлага в БГ и през какво е минало. 

 

И все пак на въпроса - за мен е "нормално" това, което пазарът определя. Всичко останало е SciFi. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТО сърча в mobile.de на коли с основни параматери като тази дискутирана тук. Почват от почти 8000 евро. 

Изводите всеки сам може да си направи. Кой е луд и кой не е... - цените са факт. А колко струва А6 - няма никакво значние и релевантност.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като махнеш невероятната екстра печка пак почват от под 5к за по-нови коли(включае S-line и 170кс мотори)...както и да е успех на човека с продажбата, добре си я промотира във форума и събра менения.

А цените на 4f имат значение разбира се...не всеки иска да плаща екстра за по-старо, малко и пласмасово голфче предняк с напречно моторче и взет ресурс...

Едит: Постът ми е закачка, нищо лично...виждам че караш такова...цената е нереална просто. :zustimm:

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив - не всеки би се качил на тромав семеен автомобил само защото е на същата или по-ниска цена от А3.  :)

Сравнението е просто абсурдно. Ябълки с банани. Ако мислиш, че хората, които карат А3 или А4 са ги избрали, защото не могат да си позвлят А6 или А8 .... коментарът е наистина излишен. 

 

П.с. в интерес на истината и на мен ми се струва леко завишена цената в случая! Но се въздържам от личен коментар при наличие на фактите. Който очаква пък да струва под 10 000 лева също според мен е в друго измерение на галактиката. Истината е някъде там, основният въпрос обаче според мен е не цената а това колко реални са параматрите и. 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е сравнението е абсурдно само по себеси затова разликата в цените е над двойна в магазина, когато обаче по-евтиното нещо струва повече, тогава сравнението придобива смисъл...я раздуй за пъргавите А3-ки с 2л дизел ? :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментарът беше принципен. Надали този, който ще се откаже от А3 2.0 TDI ще си купи А6 с 6-цилиндров 3.0 TDI с 240 PS в замяна.

 

А относно цените - знаеш ли колк острува нов багер? Или едно ново, дори малко камионче? ;) Де цената да определяше "класата" на продукта. 

Различна големина, различно приложение, различен вкус, различни нужди и цели. 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А6 2.0 TDI с 240 PS в замяна.

 

Това да не е новия БиТди ? :) Покрива ли Еу6 ? Хах шегувам се...писах за мен каква е реалната цена за тази кола м/у 10-12к ако всичко и е ок. Нагоре е неразумно, сравнението с багер и камион е нерелевантно, говорим за същото приложение с разлика в техниката и няма и 50см повече размери...ясно е че който ще купи А3 няма да вземе А6 или А8, но основно причините са или финансови или психологически...та така, мисля темата се изчерпа.

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

63dfe6cfce31440f.JPG8443827ffc3219c2.JPG27a8bc1519a1a6e1.JPG

acedd4722eac79fc.JPG773a9b59b4b01a9f.JPG64d2d2d6a909a608.JPG49e4336bdb8d81b4.JPG

Този немски екземпляр беше на реални 189 000, един собственик, сравнително добре оборудван с екстри, 2.4 V6 ръчка - цената беше ~ 6500 евро и се продаде за 3 дни.
Та не знам кой нормален ще купи тоя двуврат кошер за тия пари. Тази кола всичко над 8 хил. лева е престъпление.

Редактирано от noX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е някъде по средата.Специално тази кола на мен не ми харесва,и дори не бих я и гледал.Аз примерно в момента карам малка кола,не защото не мога да си позволя по голяма,а защото ми е по удобна в града,където карам 80% в годината.Другото което е.Едно е примерно утрепано от каране А6 от някоя морга в Италия,и А3 на реални и доказуеми километри примерно.Тогава не може някои да ми каже.Абе гледай А6 струва еди колко си,а ти ще ми говориш за А3 за същите пари.Ако и А6,и А3 са на реални и доказуеми км. в добро състояние и двете.Тогава да видим дали цените ще са еднакви.Но е и реално,че голяма кола с голям бензинов мотор се продава на доста ниски цени поради обясними причини.С изключение на 3.0 ТФСИ с което ще е другата ми кола най вероятно.(но за 2-ра кола :) )

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз е това го загледах и ми се струва, че си заслужава да се види. www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11443689951072476&slink=atp9zr  Като визия за а3 ми се струва перфектна, sportback е и за тия екстри и оборудване, салон и т.н. парите ми се струват перфектни стига да няма някой голям скрит проблем.

Редактирано от Иван Лютов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...