Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

:) Повярвай, даже идва с мен в колата да и правя демонстрации. Не става! Махнали са някаква поподръжка от техните  централи. Днес си прекратих двудненият договор и сега ще пиша жалба. Вероятно има възможност, но нямат желание. Ще видим след жалбата какво ще стане.

Редактирано от peerless
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

FAT 32 са, " счупих" бутоните от рестарт и не иска и това си е,

вече се замислям да не е "заключено" по някакъв начин , но пък се ъпдейтна без проблем  от първия път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е вече с новите карти , аз именно със тях имах проблем  :)  ,

но да попитам - каква е разликата  от двете папки - сигурни има ама да попитам.

Защото когато тръгна да ги разархивирам в една папка пише ,

че файла вече съществува да го заменя ли?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О да, не видях :) 

 

Това не са два архива, а един на две части, просто трбяа да са в една папка и да пуснеш първия да се разархивира :) Ами - честито :) гледай си 3д НДК-то сега хах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте! Снощи след като измих колата на таблото ми изписа тази грешка, ACC and Audi braking guard: not availble?  Автомобила е А6 ц7 и е с дистроник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намокрил си или си разцентровал радара отпред... трябва да се види каква е точно грешката и евентуално може да се разминеш с едно калибриране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключалката в шофьорската врата е - само там има такъв датчик, който отива в ACC-то. Мериш - на каналите какво връща, с мултицет - всичко точно, НО не работи, няма и да сработи. Няма и ремонтиране, защото ключалката е залята в смола. Отиваш в Порше, взимаш една нова за 300лв без отстъпката, слагаш я и ACC-то тръгва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Wizi pinned this topic

 

 

Да, смених сложения преди 12к км в Германия лонглайф и мотора започна да работи по-тихо и спокойно. И аз бях скептичен към всичко, което няма щампа на Ауди отгоре, още повече, че имам достъп до отстъпки и тн. но с Бардала ми харесва повече мотора. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен от Bardhal, при 4ф карах с него и имах голяма разлика от Castrol  и Мотул , доста по добре работеше с Bardhal, сега на 4g първата смяна сложих Мотул, определено ми се струва шумен мотора , ще пробвам и тук с Bardhal.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е края на добрите ти впечатления от бардала. Той в момента продължава да си върши работата. След следващата смяна пак ще се усмихваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди карах само ОЕМ и с триста зора ме убедиха да сложа тоя Бардал, то взе, че се оказа чувствително по-добро, аз дето не съм някъв "музикален" слух щом го усетих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...