Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

Не е само резолюция и звук, оказа се, че иска точкия кодек и епълските ми не стават. Запалих виртуалката, прекодирах видеата и тръгнаха без проблем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре си върви, видеото в движение също се пуска за две минути. Ето калкулатор за кода и инструкции: https://trick77.com/tools/mmi3g_vimcode.php 

vim.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Бях писал за кеси дръжките. Една идея по-сложно е, пуска се кабели от вратите до централ електрика, вчера го коментирахме, нещо съм се заблудил предния път...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,да попитам в общата тема

Имам audi a6 4g 2012г.

Летните гуми са ми 255/40 r19

Зимните гуми са 245/45 r18

Фабрично съм без резервна гума, но ми се налага да пътувам в чужбина и се замислям сериозно за резервна гума-патерица.

Колеги които имат такава биха ли споделили каква да търся, и дали бих я събрал на мястото й?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти свети ESP-то докато се обучи. Като цяло не би трявало да имаш проблеми. Внимавай да не объркаш последователността на откачето и закачането на клемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених жълтите лампи с топло бели ледове и стана много, много добре. Осрам имат и за двата цокъла абсолютно еднакви като температура. Крушките и преди/след с един телефон снимани :) Излезе ми 75лв от led-bg / омега лед или както там се казват тази седмица.

 

 

krushki.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбере...., моята е с фабрично LED осветление, но в багажника е с жълта обикновена. Толкова ли не можаха и там да сложат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зааааеби, някои неща са същите от 4Ф, а е 10 години по-нова кола. Добре поне, че не шие грешки и осрам интериорните са страхотни ледове, дори по-добре от фабричните, които ми синеят. Май върви с фаровете тоя лед пакет горе по плафоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поръчах някъв S6 волан, трябва да му сменям капачката да не пише S6. Тия пера са само да се занимава с глупости човек и реално ще ги ползвам точно три пъти ама ту хев..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LED интериорното осветление не е вързано към никой пакет и няма общо с фаровете, съвсем отделна екстра е.

По темата с перцата, аз много ги ползвам. В 50% от времето я карам на ръчен режим (бутвам лостът на дясно) и си сменям само от перцата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се ползват перата известно време или спреш на светофар и т.н. автоматично си минава на автоматичен режим, може и да бутнеш лостна на S и после на D ако искаш сам да го направиш.

Дано е било сериозно питането де, че с този и по-горния въпрос не съм сигурен вече :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като набия спирачката откача ли от скорост? Не съм ги ползвал до сега освен на едно Ферари, което карах във Вегас, но там нямаше автомат, а си беше само с пера скоростната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фифчо е прав няма нужда да се бута лоста .

Just now, N1995 написа:

А като набия спирачката откача ли от скорост? 

Кво имаш предвид да откача от скорост?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я набиеш рязко и спреш или почти спреш ще си мине на D да.

Като цяло перцата са си готина екстра и са добре измислени поне при S tronic-a, не знам при другите кутии дали е по същия начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...