Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

59 minutes ago, Raino said:

21ците изглеждат 2 цолажа по-големи от 20ките, брутално стоят. Да, на А6 ги карам. 

Дай някоя снимка да е видим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мен ме дразнят много джантите на Ауди последните години. Ротора е единствената красива джанта, която са произвели на последък, но с тая стара капачка не ме кефи на нещо по-ново от 4ф. Много шаренки джантички, даже на последните А6-ци някви снежинки, триста спици и тн. Иначе ако сложиш ротор 19,20 и 21 една до друга може и да не видиш разлика ама самовнушението е страшно нещо. Не искам да си взимам ротор за летни, защото с на колегата на съседното паркомясто съвсем същата ще ни станат колите и е тъпо :D Ама друга красива 20ка нещо да ми грабне погледа няма за съжаление. Иначе ако си с въздушни 18,20, 21 - все тая...вози чудно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камерата стана чуууудно :) Даже не се налага калибрация, не шие грешки, работи си супер вечер. Утре ще видя през деня как е :D 

 

IMG_7732.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и това е половинчата работа, трябваше и модула за самостоятелно паркиране да сложа, ама не съм жена брат, и от двете нямам нужда :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как [emoji4] 

 

Тъпия тунер има CP обаче...их, че тъпо трябва да ходя до Порше пак [emoji20] 

Кой тунер, тв ли?

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, N1995 написа:

То и това е половинчата работа, трябваше и модула за самостоятелно паркиране да сложа, ама не съм жена брат, и от двете нямам нужда :D 

Така е! :razz:

Модула на самостоятелното паркиране ,го ползвам постоянно.Явно съм по-смотан шофьор при паркиране,от както го ползвам не съм надирал джантите по бордюрите! Абсолютно доверие съм му гласувал и паркира винаги успоредно на бордюра.Лошото е ,че от много глезене ,като тръгна да паркирам аз ,все едно сега съм я взел тази кола и не съм и свикнал на габаритите! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не помня да съм надирал джанта на тротоар да ти кажа. Тая камера я сложих основно защото щяхме да разглобяваме за тунера то па се оказа от другата страна и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, тунера и усилвателя са и двете с CP...

Аха, нормално. Аз преди бях изненадан с твзи СРта. На кбокс на 2г няма, но на модула за гласов контрол има [emoji12]

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги може ли малко информация относно Audi a6 allroad 4G 2012+.

Понеже по "обяви" има доста коли който пише ,че са allroad но в същото време на снимките липсват броните лайсните и тн. който са отличителни за allroad ,това значи ли ,че колата си няма нищо общо с allroad и е просто обикновена А6 с въздушно окачване? 

Или има модели A6 4G allroad без тези брони и лайсни ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Allroad-a си е с отличителните брони. Въздушното е по-различно от на А6. Гледаш явно някакви кочини с "всички екстри" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спираш да гледаш какво е писал бай ти хуй джамбазин и всичко си идва на мястото. Или просто започваш да гледаш mobile.de където Allroad-те са си с лайсните и т.н. но уви на едни по други цени :nixweiss:

 

П.с. Те и за А6-ци с повече екстри от А8 пишат и какви ли не oще приказки от хиляда и една нощ.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, тъжно е положението, как не се умориха толкова години едни и същи простотии да пишат. Ама явно им вързва и не спират...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Някой знае ли оригиналния номер на напречните греди, които се монтират върху рейлинга на тавана за А6 4G авант 2015-2016г. Рейлинга е от типа, който е плътно по тавана без разстояние (всъщност не знам дали в 4G има от другия вид ).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4 F при мен е Плътно по Тавана и Изглежда доста Добре.На Allroad е Като на Снимката и ми е Грозно.

Един Въпрос в страни темата..: На 4 F 3.0 TDI Много Рядко се Случва да Чуя Перките за Охлаждане като Спра,Дори и Лятно Време след Градско Каране,Докато на BITDI след Всяко спиране при Температури под 0 и каране извънградско с ниска скорост,или градско след Спиране Работят няколко Минути

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...