Jump to content

открит е ОФИЦИАЛЕН AUDI СЕРВИЗ в Пловдив


PORSCHE

Recommended Posts

До всички АУДИ-фенове!!!!! Фирма 'PORSCHE BG' откри в Пловдив свое представителство.

Фирмата е дистрибутор на AUDI. Предлагат се нови коли. Има изградена сервизна база и склад за резервни части. Намира се на ул. Пазарджишко шосе 82-срещу IVECO.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А на стари колици внесени от не-дистрибутори ще обръщат ли внимание без съдиране на кожи ??? :)

Да добър въпрос - аз в Auto Union доста пъти виках шефа докато почнат да ми обръщат внимание на 17-годишния стотак и докато започнат да си вършат работата все е дно е ново Ауди :)

Какво е положението с този "нов" сервиз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЛАТЕ И щЕ СИ ГОВОРИМ ПОСЛЕ....нали сте големи АУДИ-фенове-AUTO UNION ВЕчЕ НЕ СЕРВИЗИРА ГАРАНЦИОННИ КОЛИ. Това го прави само PORSCHE-BG. За истински болните фенове на марката е въпрос на стил да сервизират колите си в оторизиран сервиз.

европейски
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак на черешата..... :rotcol:

Човече, ние питаме на ПО-СТАРИ КОЛИ дали обръщате внимание БЕЗ ДА Е НЕОБХОДИМО ДА ТЕГЛИМ ЗАЕМ ???

То аз ако си купя ново Ауди от официалния вносител да не би да ида при бай Асан стругаря да я обслужва ????

И извинявай много, въпрос на стил е да знам цената на парите си в собствения джоб, не е необходимо да си турям някои работи където не мога (засега).

Тука не се кълве на рекламни съобщения на сляпо, ей така само да е юруш...

Кажи, че работите като хората и то ще се разчуе, бъди спокоен... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За истински болните фенове на марката е въпрос на стил да сервизират колите си в оторизиран сервиз.

тук не мога да не се съглася с тебе колега, ама се намираме в Пловдив бе човек -един скъсан град!!! инак днес бях до техномаркета и видях че работите вече, даже ми се мерна една 3ка ии 4ка ЕС-лаин на витрината , е успех ви желая и дано някои ден ви стана клиент :rotcol:

даи малко инфо за частите , които предлагате , ще има ли и за остарялия ни авто-парк и с Мисака конкуренция ли ставате спрямо частите или което е по важно разликата в цените един спрямо друг как ви са и частите еднакви ли са?

Поздрави

ето сега примерно на мене ми трябва предна броня за а4 95'-колко струва при вас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е към ръководството на Порше-България и се наядявам PORSCHE след запитване да ни отговори: Ще имаме ли отстъпки при покупка на оригинални резервни части и ако да какви ще са усливията и процентите за отделните групи резервни части. :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук не мога да не се съглася с тебе колега, ама се намираме в Пловдив бе човек -един скъсан град!!! инак днес бях до техномаркета и видях че работите вече, даже ми се мерна една 3ка ии 4ка ЕС-лаин на витрината , е успех ви желая и дано някои ден ви стана клиент :rotcol:

даи малко инфо за частите , които предлагате , ще има ли и за остарялия ни авто-парк и с Мисака конкуренция ли ставате спрямо частите или което е по важно разликата в цените един спрямо друг как ви са и частите еднакви ли са?

Поздрави

ето сега примерно на мене ми трябва предна броня за а4 95'-колко струва при вас?

АКО НЯМАш СИСТЕМА ЗА МИЕНЕ НА ФАРОВЕТЕ, ОЕ БРОНЯ Е 946.72 ЛВ.

АКО НЯМАш СИСТЕМА ЗА МИЕНЕ НА ФАРОВЕТЕ, ОЕ БРОНЯ Е 946.72 ЛВ.

Въпросът ми е към ръководството на Порше-България и се наядявам PORSCHE след запитване да ни отговори: Ще имаме ли отстъпки при покупка на оригинални резервни части и ако да какви ще са усливията и процентите за отделните групи резервни части. :wall:

отстъпки-само за сервизи които правят оборот-както е на всякъде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

безкраино ти благодаря за инфото :wall: но за съжаление колата ми отива 12 годишна а 1000лв за предна броня си е 10% от стоиността :rotcol: от тука следва че се прощаваме със гореспоменатия "стил" на обслучване и сервизиране :D

КОКО дори и със отстъпка цените се сериозно височки/сравнено с една австрия да речем/и не можеме да се класираме за съжаление :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отстъпки-само за сервизи които правят оборот-както е на всякъде...
Ти какъв си в йерархията, че да ми даваш толкова категоричен и бърз отговор. :wall: Аз като издействам отстъпки не обещавам никакъв оборот, но с преговори постигам от 10 до 35 %(последната цифра е заради лично познанство със самия вносител и важи за определени групи детайли и консумативи). Оборотът идва после сам по себе си. :D

Аз въобще нямаше да си правя устата за отстъпки, но някои точно определени детайли или се предлагат само, като оригинални или качеството на аналозите е незадоволилително и не си струва да се монтират. :rotcol:Например обтегачът на пистовия ремък на моето и други Ауди-та е само оригинален, а клеморед освен оригинален никой не препоръчва да се купува при смяна.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да питам.За диагностика с мото-тестер колко кинта взимате за колко е един сервизен час?Ако ми одговориш на тези въпроси ще ти задам и други не се претеснявай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя как уважаваща себе си фирма (каквато Порше- БГ сигурно претендира да бъде) да допусне човек от екипа си да рекламира, като дори няма елементарна компютърна култура и не е запознат с правилата на мястото, където промотира продукта си.

И това болни фенове на марката мене ми звучи обидно :wall: Кое ни е болното?! :rotcol:

Редактирано от _koko_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя как уважаваща себе си фирма (каквато Порше- БГ сигурно претендира да бъде) да допусне човек от екипа си да рекламира, като дори няма елементарна компютърна култура и не е запознат с правилата на мястото, където промотира продукта си.

Ами нали трябва да се изфука че работи в Порше.А пък може това да им е ПР-а :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре да е PR-ка.... :wall: Само де не се окаже Пи-Рат-КА :rotcol: (от задния блок :D:D )

Редактирано от FULCRUM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като един болен фен се интересувам само от аксесоари: шапки, шалчета, тениски, качулки, якенца, чадърчета, часовници и тем подобни имате ли и на какви цени ги продавате. Като гледам в сайта на audi.de не са много скъпи и се интересувам сериозно от някои неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и тампоните на ходовата част на задния мост при куатро моделите!!

тампоните са само и единствено BOGE

ИМА ги в даскалов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо по-страшно и нагло от оторизиран сервиз в България защото не дават свестни пари на свестните майстори и съответно понеже свестните майстори не работят без пари си отварят собствени работилници. Жоро от Суходол СИ ИМА СОБСТВЕН сервиз, не е лъскав като на ,,колегите,, му от Порше но работи и разбира в пъти по-качествено от ,,колегите,, си в лъскави гащеризони в лъскава сграда работещи със силиконови ръкавички сакън да не се изцапат. Проблема на оторизираните севризи е че разбират само от чисто нови коли или по-скоро разбират от зануляване на грешки, ако не могат да отстранят проблема (както в повечето случай защото нямат практически опит а и не се опитват да мислят) сменят наред НО ЗА СМЕТКА НА КЛИЕНТА.

Да не говорим че ,,оторизирания,, сервиз на Порше на кръстовището за аерогарата Е ПЪЛНА СКРЪБ, ТАМ НЕ СТЪПВАЙТЕ

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо по-страшно и нагло от оторизиран сервиз в България защото не дават свестни пари на свестните майстори и съответно понеже свестните майстори не работят без пари си отварят собствени работилници. Жоро от Суходол СИ ИМА СОБСТВЕН сервиз, не е лъскав като на ,,колегите,, му от Порше но работи и разбира в пъти по-качествено от ,,колегите,, си в лъскави гащеризони в лъскава сграда работещи със силиконови ръкавички сакън да не се изцапат. Проблема на оторизираните севризи е че разбират само от чисто нови коли или по-скоро разбират от зануляване на грешки, ако не могат да отстранят проблема (както в повечето случай защото нямат практически опит а и не се опитват да мислят) сменят наред НО ЗА СМЕТКА НА КЛИЕНТА.

Да не говорим че ,,оторизирания,, сервиз на Порше на кръстовището за аерогарата Е ПЪЛНА СКРЪБ, ТАМ НЕ СТЪПВАЙТЕ

Като гледам си от доста време в този форум,а май си объркал мястото на мнението си.

И все пак не ми стана ясно кой точно от диагностиците в точно този сервиз дето споменаваш не си разбира от работата.А това да разбират само от "чисто нови коли "е основната им задача.И най-голямата глупост е че нямат практически опит.Явно не знаеш кой каде е работил преди да иде там,а пък правиш исказвания по нечий адрес.

Нищо лично спрямо теб все пак.

Редактирано от dido-audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...