Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 9


Mr.13

Recommended Posts

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Биалетите да...

 

е точно така е. Като е студено скърца през легнали полицаи, на неравности леки няма проблем. И доста рядко усещам едно притропване в ляво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен на крайно десен не скърца, ама на краен ляв ме дразни... ще ги имам и тях впредвид, може превнтивно да ги сменя, или да пробвам в wd40 първо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да попитам.При ъпдейт на ММИ пьрвият диск мина успешно, но диск2 за блутут не минава! Трьгва си нормално и после само пише , че е в процес, но няма никакви проценти да се пьлнят и единственото което се променя на екрана е само една 0 която се променя на 1 и така до безкрай! Чаках над 1.5 часа но нищо! Дали диска не е прецакан? Кажете ми сьс сигурност ако ьпдейтва трябва ли да се показват проценти като на пьрвия дис? Мерси колеги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N1995, дай координати на няакви твои бояджии ( но да са читави). Колата ми е ожулена леко , ама ме дразн...

Ползвам ново,като я направя ако съм доволен ще ти дам че предните се изложиха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7 mars 2016 at 23:47, demato написа:

Аз пак да попитам.При ъпдейт на ММИ пьрвият диск мина успешно, но диск2 за блутут не минава! Трьгва си нормално и после само пише , че е в процес, но няма никакви проценти да се пьлнят и единственото което се променя на екрана е само една 0 която се променя на 1 и така до безкрай! Чаках над 1.5 часа но нищо! Дали диска не е прецакан? Кажете ми сьс сигурност ако ьпдейтва трябва ли да се показват проценти като на пьрвия дис? Мерси колеги

Айде колеги! Никой ли не  е правил ьпдейт? Дайте компетентни мнения! Кьде е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е колега, че не четеш написаното по темата във форума, но това не ти пречи да пишеш. Това е дискутирано и тук и в раздел електроника в темата за MMI ъпдейта сигурно 10 пъти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пиша си колега тука защото сигурно не сьм намерил това което търся! Иначе си прав има много изписано, но малко казано вътре! Ако ме разбираш какво искам да кажа де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто пусни ъпдейта от начало без да пипаш НИЩО свързано с ел-а - врати, прозорци, лампи, радио, климатик - НИЩО. Гледай да ти е здрав акумулатора, ако не - на зарядно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

57 minutes ago, demato said:

Ами пиша си колега тука защото сигурно не сьм намерил това което търся! Иначе си прав има много изписано, но малко казано вътре! Ако ме разбираш какво искам да кажа де.

Знам, че е глупав въпрос, ама съм длъжен да питам: имаш ли bluetooth модул?

Иначе това което може да пробваш е да презапишеш втория диск на по-хубав носител и задължително CD-R, не CD+R. Не знам в момента кои са качествените и кои не, но Verbatim трябва да са ок. И естествено трябва да се запише на най-бавната скорост. Направи си 2-3 копия на различни носители.

Попринцип имаше колега, на който ако не се лъжа му се прецака блутуут модула при ъпдейт и стигна до смяна на модула, така че и това е възможно. Варианти как да се оправи такъв проблем в нашия форум надали ще намериш, но може да пробваш по чуждите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В чуждите форуми няма нещо повече от тук. Или поне аз не намерих. Иначе колата е с блутут, преди си го ползвах. Правих няколко опита с пускане на дисковете. Стигам до извида, че втори диск е май повреден нещо. Пьрви си вьрви и вече изписва , че няма какво да се сваля. Но втори трьгва и не изкарва никакви проценти ! Ще си купувам нови дискове! Благодаря ви много за мненията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де,какъв е този втори диск? аз имам един за навито който се вкарва в двд в багажника и един сд който се слага в чейнджъра в жабката и се ъпдейтва всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо с глупости не искам да го занимавам, а Стефан такива неща не прави.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, N1995 написа:

Няма ли някой една снимка на предна броня с фаромиещо да видя как са хванати нещата мама му стара :(

ето снимка,ако така ще придобиеш някаква представа

DSC_2254.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги може ли някой да ми извади от ЕТКА или ако някой има схема на окабеляването заедно с бушоните и всичко навързано по мултимедията, че обърнах форума и не намирам а имам гаден проблем че нищо не работи от ММИ, ще съм много благодарен ако някой помогне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

33 minutes ago, sokolchev said:

ето снимка,ако така ще придобиеш някаква представа

DSC_2254.JPG

Евала баце, мерси :) сега ако можеш и да я разглобиш да и да я снимаш от вътрешната страна където ми трябва :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...