Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 9


Mr.13

Recommended Posts

Е как ти сипват, че чак прелива? Някои са много немърливи и като вадят пистолета не го обръщат нагоре и той протича по калника. Да не би така да го цапат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не, нали самия пистолет изключва като се напълни... Моя не изключва а пръска навънка и тогава изключва. Каналчето дето се вижда отвънка е продухано и отворено не знам кво да е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пръска на вънка и олива целия калник. Тая дупчица е почистена промите 5 литра вода налях там и изтекоха на земята, нещо друго е :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая дупка изсипва на земята. Трябва да има още някъде тръбичка за вентилация, която може да е запушена.  Другия вариант е ако винаги зареждаш на едно място, да имат проблем с пистолета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зареждам на шел по принцип ама ходих на друг, на омв, еко - на всякъде същото. Не знам освен тая дупчица нещо друго има ли. Тя тая дупчица е отвънка, а маркуча влиза вътре поне 10тина санта, как разбира деба, че е пълен резервоара преди да олее, нещо ми се губи в цялата схема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

самия пистолет изключва веднага щом течността запуши дупката на пистолета,демек без въздух той не работи,ако си се заглеждал в пистолета вътре има още едно малко отворче като тръбичка за фунийки,щом усети течност изключва веднага

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип пистолета го прави това. Ако си обърнал внимание, има една тръбичка на изхода, която засмуква гориво, когато стигне до тръбичката, която от другата страна е с два края и се обръща налягането, връща засмуканото гориво и дърпа един предпазител на пистолета, който затваря притока на гориво.

Може да те олеят така, ако не са вкарали хубаво пистолета.

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой има ли представа дали може да се замени ключовото палене с такова с бутон  ,има ли буксата и кабела като подготовка

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паленето с бутон е част от безключовото палене. ОЕМ няма как да го подкараш без цялата система. Предполагам може да се върже директно, но реално трябва да включваш на контакт с ключа и после да натискаш бутона. Алтернативата е да си сложиш афтърмаркет безключово палене по CAN и да използваш оригиналния бутон (или този който си идва с афтърмаркета)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука се заинтригувах, какво е това палене по кан афтърмаркет. Така и така ще сменям централната конзола с фейслифтова може да сложа едно такова ако не иска преокабеляване на сто метра жица :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутони такива има бол всякакви :) http://www.aliexpress.com/wholesale?spm=2114.01010208.8.12.GjVe9k&initiative_id=QRW_20160304230759&SearchText=a6+start+button&productId=32612932468

 

Конзолата ще я взема защото кретените, които ми боядисваха колата по каско са се изпуснали нещо и са я надрали. Естествено бг реалити "не е от нас тва" и тн селянии. И така и така ще се поръчяавт разни неща ще си взема и светла пластмаса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да пообиколиш наще морги. Аз бутона си го взех за 15лв от мегапартс :). Остава ми само едно модулче, една антенка една дръжка и окабеляването и почвам ретрофита, но преди това имам 2-3 други направя, така че го виждам в късното лято :)

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой с етка може ли да намери номерата на тампони на горни носачи, че Стефан пусна мухата и не мога да ги намера :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8D0 407 515 C - 54.04 лв. по 1 брой за всеки носач от към купето

 

Изпревари ме :)

 

Като се видим ще говорим как да стане тва че ми е мерак :)

 

Задължително. До тогава ще съм решил дали ще си ъпгрейдвам ACC-то с радар, че и там е сложничко, но само заради ABS-а. Но първо трябва да намеря някой който го има на А6-цата да каже дали работи добре екстрата.

 

Едит: Така и така бях отворил ЕТКА-та та реших да проверя какво е моторчето за завиващите светлини, че да разтърся колко струва. Намерих фара със завиване, но дава само модула и единствено моторчето за дължината на светлините, като не му дава разновидност където да поддържа и завиване. Казаха ми че и двете функции са в едно моторче, но намирам само едно и никъде не виждам такова с няква буква отзад - 4E0941293

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги. До колегата Киану. Пробвах да премахна функцията ТПМС с ваг кома на канал 61, но там канала е празен! Сьответно нищо не стана. Други идей? И още нещо. При ъпдейт на ММИ пьрвият диск мина успешно, но диск2 за блутут не минава! Трьгва си нормално и после само пише , че е в процес, но няма никакви проценти да се пьлнят и единственото което се променя на екрана е само една 0 която се променя на 1 и така до безкрай! Чаках над 1.5 часа но нищо! Дали диска не е прецакан? Кажете ми сьс сигурност ако ьпдейтва трябва ли да се показват проценти като на пьрвия дис? Мерси колеги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това писах по-рано че двата метода с кодинга и през адаптацията не стават. Остава да се пробва да се махне от gateway-a, но трябва да се откачи и бушона. Утре най-вероятно ще го пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става естествено, търси си го. Трябва да го махнеш от гейта и да разкачиш бушона на модула.

 

 

Тия тампони лесно ли се сменят?

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N1995 защо не я боядисаш направо централната конзола ? Едва ли ще намериш перфектно запазена фейсова , а и боядисана доста по-трудно ще се надере отново :) Аз така направих

8673074r.jpg8673075h.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да извади от някъде схема на окабеляването на пръскачките? Имам абсолютно всички части само искам да знам къде отива кабела от втората помпа точно и от релето в централ електрика ли трябва да свържа втория...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...