Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 9


Mr.13

Recommended Posts

Там кой знае на какъв терен ще я правят.Може и там.Там първо ми предложиха диагностика със специална техника и след това адаптация.Това в София правят ли го ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В Плодвид е равно до дилъра, няма да имаш проблем. Техниката е някой VAS по-специален с ODIS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще си поръчам едно фейслифтово хаха :) Запалихте ме пак с глупости да се занимавам :(

Важно е ако си дизелова кола да е от дизел таблото, 933 май е бензиново така като гледам... Tacho Tachometer Audi A6 C6 3,2 FSI Benzin 255 PS 4F0920933H

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

93х е цветното, 900 е червения ДИС. Фейс табло става, врътването на стрелките работи, но грийн менюто не показва нищо, гейтуея не носи информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, N1995 написа:

И аз ще си поръчам едно фейслифтово хаха :) Запалихте ме пак с глупости да се занимавам :(

Важно е ако си дизелова кола да е от дизел таблото, 933 май е бензиново така като гледам... Tacho Tachometer Audi A6 C6 3,2 FSI Benzin 255 PS 4F0920933H

http://www.ebay.de/itm/AUDI-A6-S6-Tachometer-Drehzahlmesser-CAHA-205488-4F0920933Q-Bj-2011-119-/281950147455?hash=item41a589d37f:g:Ka0AAOSwPc9W1PSS

 

буквите отзад определят горивото и оборудването. 98x са табла c ACC. Стефане, я кажи за това зелено меню. Реално може ли да се подкара фейс табло с 0060 CAN, да му работят основните неща и фиса да показва информацията от борда като разход и дигитален километраж. На фейса съм виждал lap timer и boost, това ли е менюто?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лап таймера работи, то е функнция на самия софтуер на таблото. Теста на стрелките ще работи, но моментния разход в зеленото меню ще седи 0. За бууста ти трябва gateway с буквата G от фейслифт. Твоя гейт може да се флашне на 70 версия, но няма нищо ново в него :). Но въпроса е G дали ще може да вземе консумацията на горивото от EDC16-ката, с която си ти, фейса е с EDC17/MED17, но пък RS6 е с MED9 и там зеленото меню работи, като поколение е еднакво с EDC16, демек като твойто, но не си спомням дали RS6 е с G гейт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ти звънях да ми кажеш за гейта кога може да го флашнем? За таблото искам да му работи само теста на стрелките и да мога да махна "Press brake pedal to select gear" и стандартните неща на таблото преди фейса - коя крушка ти е изгоряла, нав инфото, среден разход, оставащ пробег, Какво има в това зелено меню на таблото? Аз знам само на MMI-а за hidden menu-то...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зеленото показва моментен разход, среден разход, разход с включени консуматори като фарки, компресор на климатик. Green Efficiency Menu се казва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми каже къде се намира  зумера за задния парктроник на    4F   2006  КОМБИ

Редактирано от Don_Aleks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помагайте ?Разглобих си колата да сменя зумера както каза колегата но не го намерих отново казвам колата е Комби ауди 6 4f 2006 godina

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Don_Aleks said:

Колеги помагайте ?Разглобих си колата да сменя зумера както каза колегата но не го намерих отново казвам колата е Комби ауди 6 4f 2006 godina

https://a6retrofit.com/a6-4f-parktronic-retrofit-manual/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, N1995 написа:

Това го гледах но там е показано за седан а мойта е комби намат ли разлика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...