Jump to content

Продава ли се това като отделна част?


yavor20v

Recommended Posts

Здравейте!

Интересувам се дали тази част от фар на Ауди А8 се продава отделно от Ауди?

Става дума за LED отделението на фара, не знам как се води точно, но има 5 диода в него и е по-готино, отколкото този фар с обикновените халогенни(?) лаМби.

това:

audi-a8-s8-led-diode-pozicije-slika-5869

audi-a8-s8-led-diode-pozicije-slika-5869

AUDIS8headlightmod1.jpg

Как мога да разбера дали това се предлага като част?

Или с оглед на евентуалната му цена ново, да търся строшени фарове и да се впускам във филм? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега рових в ЕТКА и не излиза като отделна част, по снимките не се вижда, но ако има някакъв номер по него, евентуално може да се търси афтърмаркет  през Тек-док, ама едва ли ще има. Най-добре от счупени фарове с разглобяване, тъкмо ще може да почистиш твоите, за да светят , както трябва, чеее нов фар ориджинъл е към 2600-700лв без отстъпка в Порше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че днеска си при зъбчо да ти пили зъбките?:rolleyes:

Иво, частта е на Hella и имам некви снимки с номер, след малко ше изровя....

Оказва се, че на строшените фарове им търсят почти колкото на здравите :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами до колкото аз знам, се сменява май  целия фар и модола, тъй като там после са ти само day lights, а дългите и късите са на едно, незнам при теб в това отделение дали е  само габарита или има и крушка за дългите. Така ми казаха незнам колко е вярно. Аз съм с таъв фар с диодите  и светят през деня супер ярко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да стане, ама ти трябва после гимнастика да не излизат грешки... Отделно трябва да стане биксенон късия...

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няяяя те огрее маме, защото таз глупост неземна е част от фара  :steinigung: 
Демек си е с него неразделна част, и не може да бъде закупена нова нито оигинал, нито алтернатива ! Да, Хела правят някой крушки за БМВ, но само някой  :wall: 
Това за моторЯ ли нещо щеше да го ползваш ?!
Те ко са написали в описанието на фара : halogen dual headlamp for gas discharge lamp,low beam and daytime running lamp !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва какво значи тва червеното?

Xenon high intensity low/high beam.....

 

...

Exterior
 
Pwr tilt/slide glass sunroof-inc: tinted glass, infinitely variable sunshield, pwr acutated wind deflector, automatic pre-select function, pinch protection
 
Body-color moldings
 
Body-color bumpers
 
Xenon high intensity low/high beam automatic on/off headlights-inc: automatic self-leveling, high pressure retractable headlight washers
 
Front/rear fog lamps
 
Front/rear puddle lights
 
LED lighting under exterior mirrors & door handles
 
Dual body-color auto-dimming heated pwr folding mirrors-inc: memory, pwr-tilt passenger-side in reverse, (RH) convex
 
Tinted glass
 
Rain-sensing windshield wipers w/heatable washer nozzles
 
Body-color door handles
Редактирано от yavor20v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xenon high intensity low/high beam automatic on/off headlights-inc: automatic self-leveling, high pressure retractable headlight washers

Според мен:

Ксенонови HID фарове с къси/дълги автоматично вкл/изкл (каквото и да значи това), включващо самонивелиране и самоизваждащи се пръскалки с високо налягане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш от това обяснение не е много ясно какво точно има. Като дойде ще разбереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има схема да се преправят нещата, но ти трябва сръчен човек който знае какво прави! Мой познат си конвертира обикновен фар без ксенон на б7, в такъв с биксенон и дневни. Крайния резултат като визия и качество на светене е неразличим от заводски направен фар, но мастора е от варна.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих въпросните чаркове, вече едното е при мен. Другото понеделник тръгва от ХърваЦка :)

След като дойде колата, "продължаваме напред"....Ако има би ксенон - ок...Ако няма - ше намеря лупи с биксенон.

Сега имам една от S8 , може би от 4ф са същите, но ще го мисля като разглобя :)

Междувременно набавих скоростен лост S8, стопче, задна броня, една голяма предна решетка и табло от S8.

Търся преда броня от S8, но ще бъде сериозно дебнене :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Другото понеделник тръгва от ХърваЦка :)

Сигурен ли си?  :hilezh:

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, мен кръглия бег ме кефи повече!

Просто обръча на волана ме драсни дървен...има некви по нови пак с кръгъл бег, мисля некъв такъв или да тапицирам тоя с кожа??

Ивоеър да даде насоки за възможните модове, нали ти правиха твоя? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...