Jump to content

AUX, през CD changer симулатор.


bsdnikolov

Recommended Posts

Браво колега!!! Може ли да се направи нещо подобно за Ауди А8, D3, 2007-ма година? Без значение flash или 3,5мм жак. Има CD changer, който мога да прежаля, стига да мога да си пускам музика от flash или 3,5мм жак.

Редактирано от avtomobilite
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 92
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

При D3 нещата са мнооого по-сложни. Или казано с две думи, над възможностите и познанията ми е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Колега добър ден много се извинявам ще може ли да те попитам на моят автомобил Ауди а6 ц5 1999 с навигацията дали ще има техническа възможност да подкарам аух кабел да слушам музика от телеофнът си ? Имам и оригинален цд чейнджър с 6 диска в багажника ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Преди 1 час, andibgpz написа:

какви са ми опциите да имам поне аукс за него?

Само една:

https://www.ebay.de/itm/AUX-IN-Adapter-AUDI-DELTA-CC-Radio-MP3-Interface-iPod-iPhone-Klinke-3-5-Stecker/372180537215?hash=item56a7b04f7f:g:UuUAAOSwmudaSNXd

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш, но ще трябва да се запознаеш с протокола който ползва, да напишеш софт за микропроцесора и чак тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултатът - аукса се запоява по схемата,пуска се празна касетка,за да може да включи на TAPE режим,песните се управляват от телефон,плейър или там каквото е.шум няма никакъв,звукът се усеща доста добре ,дори и на моите оригинални Б3кови колони може да се направи разлика ,между 192 и 320 kbps.Решението не е най-елегантното на света но пред 80-90 лв за емулатор и несигурен резултат си е екстра.Препоръчвам ,дано съм помотнал на някого.
За неговорещите руски - Левый -е ляв,Правый е десен,а Общий - е масата.

12.jpg

Редактирано от andibgpz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колеги, колата е Audi A4 B6 със заводското радио, купих си такъв кабел https://www.ebay.de/itm/AUX-Line-In-Adapter-für-Audio-Radio-VW-Gamma-5-Delta-6-MFD-MP3-Klinke-5060/182712741602?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649 , но се оказа, че това работи само ако колата има CD Changer. Но аз нямам и съответно не работи. 
В един форум обаче намерих инфо, че имало начин през VAGCOM на радиото да му се включи AUX-а. и при натискане два пъти на бутона cd да мине в cd changer режим. Това работи доста на случаен принцип, при някои става, при други не :Dhttp://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_Radio_Generation_II_Plus 

Някой правил ли го е това ?

Редактирано от plamenkooo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрастеее колега карам си а6 така с такъв касетофон + ченджъра въпроса ми е може ли да ми предложиш блутут вариант или с флашка да командвам от касетофона.Естествено всичко ще си бъде заплатено мерси много 

post-74621-0-78403800-1352562531.jpg

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги!

Да ползвам и аз малко темата.На cd chorus gen 2+ double din-има ли фабричен AUX,ако има нещо трябва ли да се кодира с vag-com и как става кодировката.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как става активирането колега,къде се влиза за да се активира и предполагам че след това трябва да си закупя синята букса  със жак 3.5 мм или пък греша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...