Jump to content

Конкретна обява а6 ц5 3.0


Recommended Posts

Като гледам снимките нещото което не ми харесва е поставянето на газта ...Ужасна работа ,толкова разхвърляни маркучи върху двигателя , а си представи отдолу под купето захранващия маркуч как е прекаран .Виж и изпарителя как е праснат там от където е въздуховода ,а него го няма ...Грозна картина направо ,аз не мога да си представя как някой дава 2000 лева за газова уредба поставена по този начин ...Аз не бих дал и един лев за това чудо изръсено върху двигателя ми . Ти остави естетиката може по някакъв начин да се преглътне хайде ,но това нещо как се кара то е опасно ...Представи си и останалите ремонти ако са изпълнени по този начин без контрол на собственика...Аз лично ако не си правя нещо сам по колата ,а някой друг я човърка му стоя над главата ...Така и ми поставиха газта на моята кола и мога да ти кажа ,че изобщо не изглежда така ,знам всеки един маркуч от къде минава и къде е захванат ,вижда се само газовият компютър и нищо друго...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се загледах виждам и останалата мърлящина в двигателния отсек ,не говоря ,че двигателя трябва да е измит ,но загледай се и ще видиш преградата между купето и двигателя примерно...

Passi искрено ме разсмя :lol: или това беше ирония  не схванах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъъ бозата(антифриза) не трябваше ли да е червен на цвят???

Щото моя е на 2г. и все още си е така ярко червен и чист, както го взех от магазина.И вЕрно таЯ газова, все едно е сглобена извън автомобила и са я метнали връз мотора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километрите едва ли.

Ако е слагана на Сусанин газта е нормално да е така, но може и сам да си я слагал. Ако отидем да я погледнем ще разберем. Имам ключ и кабел за газовата, така, че и нея ще погледнем. Жалко, че никой не я гледал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди , но парите ми се виждат множко точно за този екземпляр ...Аз лично от видяното на снимките не бих си направил труда да ходя да я гледам ,но ти иди и я виж, все пак всеки сам си преценява...

За тази сума би си взел нещо къде,къде по читаво...


Между другото наистина антифриза ми се вижда син , а синият антифриз е агресивен към алуминиевите части в двигателя , а на тази кола блока е от алуминии .Имай и това в предвид като ходиш да я гледаш обърни внимание дали наистина е със син антифриз, както се вижда на снимките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво като няма, дай да вземем първата срещната кошница ...Много странна логика...Извинявам се за израза ,но поне от снимките на мен на такава ми прилича ,не ми харесва конкретният автомобил ...Нали питаш за мнение и го получаваш...Това е моето мнение ти ако искаш не го вземай за меродавно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A и капачките на вентилите са малко мръсни,бахти коша.Тая тема когато и да влезна, абсолютно ВСЯКА коментирана кола е ебаси избушения кенеф,а съм сигурен ,че на поне половината коментиращи колите са им къде по-големи курници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сляп ли си или се правиш на такъв ,не четеш ли ,че не съм писал нищо за външния вид на автомобила ...Това което виждам от снимките , а то е очевадно :shocked:  го и коментирам ...Между другото аз за първи път пиша на тема да коментирам чужд автомобил и мразя, когато някой го прави ,но тук не можах да се сдържа...

Ела да ти покажа моя ,,курник'' да видиш дали изглежда така и после ми говори сладки приказки за лека нощ...

Редактирано от crash77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A и капачките на вентилите са малко мръсни,бахти коша.Тая тема когато и да влезна, абсолютно ВСЯКА коментирана кола е ебаси избушения кенеф,а съм сигурен ,че на поне половината коментиращи колите са им къде по-големи курници.

Колега недей така ще обидиш форумните "магове"...Тук по снимка се разкриват престъпления  :flehan:  Хорейшио ряпа да яде  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh: .Някой хора така и не проумяха че това са коли Nта употреба + Български джамбазин=стара п*тка в нови гащи,и  е нормално да имат следи от употреба!!!

Колите без забележка се продават на едни други места  :flehan: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то няма никви 3.0 куатро автомат, ако ти си намерил нещо по добро дай линк.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11450423718242270

За 1000 отгоре...разликата м/у ц5 и ц6 няма нужда да ти обянявам точно на теб мисля...само подменяш седалките с един хубав салон и караш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нещо доста по свежо изглеждащо вече,оная С5-ца поне малко от малко да я беше поизчистил,отвратителна кочина е навсякъде.А 4F-ката свети,външно няма база за сравнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъхъ и още 4 бона за газова  :stupid:  И като изкочи някоя болежка на тая "изгодна" 4ф-ка ептен ще цъфнат налъмите. 

 

Ц5-то наистина ми се струва мърляво. Газовата е сложена по брутален начин, Колата смуче топъл въздух, антифриза най-вероятно е син, а не трябва да е такъв. Не пречи да идеш на оглед, но си отваряй очите. Тая 4ф-ка хич не я гледай, че там играта е друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво е друга, газова смесваща бензин+газ за 3.2 ще е под 3к, за ц5 ще трбява да плаща и демонтаж и евентуално пак нова, в крайна сметка ще има разлика 2 макс 3к, а колите нямат нищо общо, освен че е ръчка, ако много държи на автомата. Дори течна фаза има към в момента за 6 цил мотор иначе Заволи и Фобос имат за 2.5к предложения смесващи. Пак казвам въпрос на предпочитание, ама изсипването 2016година на над 10к лв в ц5 за мен е абсурдно.

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъхъ и още 4 бона за газова :stupid: И като изкочи някоя болежка на тая "изгодна" 4ф-ка ептен ще цъфнат налъмите.

Ц5-то наистина ми се струва мърляво. Газовата е сложена по брутален начин, Колата смуче топъл въздух, антифриза най-вероятно е син, а не трябва да е такъв. Не пречи да идеш на оглед, но си отваряй очите. Тая 4ф-ка хич не я гледай, че там играта е друга.

Точно на автора е добре да не му се обяснява за 3.2/4.2 при 4ф ,щото от бая време си ги кара и двете.

Колата е за друг човек по спомен от предни теми,та ще си решат

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11450423718242270

За 1000 отгоре...разликата м/у ц5 и ц6 няма нужда да ти обянявам точно на теб мисля...само подменяш седалките с един хубав салон и караш.

Ей ся ще налазят "капацитетите",че няма салон и кожа колата и,че нищо не става от нея,за ксенон да не говорим ,за газовото се почнА вече Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тегавото изискване е куатро плюс автомат. И няма голям избор, вече гледахме един кенеф. Има една слънчева ц5-ца ама е с 4.2 и 10ххх пари. Не мисля, че е за 4ф-ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...