Jump to content

съвет Audi v6 2.4кб 160кс


Recommended Posts

Колеги дайте ми съвет за тоя модел кола как е като двигател скоростна кутия и т.н.т

   Намерих тоя модел кола читав и според джоба ми но не знам нищо за мотор и автоматична скоростна кутия струва ли си или не ?!    Колата е  А6  -  V6 2,4кб 160кс бензин не е куатро година 2005 

Редактирано от Iliyan83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това хубаво ли е или лошо и ако е лошо би ли споделил ?! Благодаря ти предварително ;)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мултитроника е най проблемният автомат в форума му викат мултитрошляк 2.4 бензина не лош мотор но в комбинация с този автомат според мен не е правилният избор има много изписано по форума за мултитроник потърси в търсачката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи вашия съвет е да не я вземам тая кола !?

 

 

 

п.с.п По какво мога да разбера в крайна сметка дали е мулти на 100% ?!

Редактирано от Iliyan83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не е куатро е мулти.

Всички автомати без 4х4 ако не греша са мултитроник тази щом е без quattro ---> трошлял

И двамата не сте прави. Може да не е куатро и да е с типтроник. Даже съм виждал тези със спорт позицията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм подвел колегата,съжаляам,но на 4Ф само на предно в целия форум пише че ако е автомат е Мултитроник.Това което казваш ти за първи път го чувам така,че ......не споря,но не съм убеден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типтроник на предно има ,но се вгражда до 2000 или 1999 в старите А6 Ц5,може да бъркам годината.

Но при 4Ф всичко що е предно е мултитрошляк както Веско казА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цецо мисля че и до по нова година има 5HP19 на предно само, но за Ц5 говорим пак.

Нали ти седя един душегуб на предно с таква кутия дето още ме е яд че не го взех тогава.

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност автора е човека по уточненията,аз останах с впечатление, че пита за 4ф.

SONY Xperia Z3

Аз какво да кажа след като нищо не разбирам... Знам само че колата е 2005 мотор 2,4 коне 160 мисля не е куатро !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...