Jump to content

Мнения за A8 D3


Recommended Posts

Здравейте,

От няколко седмици си търся читава а8 4.2 тди facelift.

За момента съм се спрял на тази кола - http://www.cars.bg/c309109

 

Някакви мнения за конкретния екземпляр , цената е малко висока но ми харесва като изпълнение(екстри).

Какви евентуални проблеми мога да очаквам - окачване , двигател , скоростна кутия , като цяло какво да гледам при евентуален оглед?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 11 часа, pacoran написа:

Цитиране на предходно мнение! 

И аз така мисля , но не намерих друга с толкова екстри. А и пича твърди че километрите са реални и от както е кола е обслужвана в ауди. Оглеждам и по немско ама цените са сходни. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=221285732&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&minPowerAsArray=228&minPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=11&pageNumber=1&action=eyeCatcher това си харесах там но за 1-2000 лева не знам дали си заслужава да се ходи до там..

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги е по-добре колата да е от Германия, особено пък на почти същата цена. Да не забравяме разликата в качеството на нафтата  и пътищата тук и там. На всичкото отгоре и българската гони 300 000 км... пълно безумие е да я вземеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги , разубедихте ме. Тая ми хареса защото беше с пълна сервизна история от ауди , всички фактури и т.н са на лице. Наистина километрите са си доста, но пък колата изглеждаше добре гледана(поне по документи)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една в Бургас в представителство.Обявата я има в Мобиле.Обявена е на 29 900 2008 г. Не я знав как е но изглежда на снимки добре :)

Sent from my HTC One mini 2 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На която и да се спреш задължително сверка в Порше за предишни интервенции и т.н.

 

Щом държиш на екстрите една от най-интересните е Bang&Olufsen озвучаването, заедно с обдухването на седалките които при А6 от тия години ги няма като опции.

 

За тоя бюджет бих се насочил към кола от Германия задължително.

 

Ето няколко примера:

http://www.cars.bg/c1566443

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11457000580380505&slink=d4xd3q

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 5 часа, P_PETKOV написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Тази първата пловдивската я проверих в Ауди , доста над 177к км е. А втората не е фейс и отпада. Явно ще се ходи до Германия.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако намериш някоя на 300 000 км я взимай веднага...тези коли се карат по 100 000 км на година в страните на Запад и Северозапад от Словения/Австрия. Първата изглежда най-истинска. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 20хил евро има доста екземпляри под 150хил км.едва ли пък всичките са с превъртяни километражи,за Германия говоря между 2007-2010г.Не е толкова страшно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея кой за колко я купува и колко му е печалбата,идеята ми е че има вариант за читава кола на малко по висока цена.От гледна точка на купувач,аз бих погледнал тия коли.Джамбазите не ги мисля!Щото тея на по 300 хил.км много бързо могат да подминат 20 хил евро с предстоящите ремонти.......евентуално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата, като че ли е в най-добра кондиция, има удар отзад, правен от кадърен майстор :hilezh:

Няма безключово палене и Bang& Olufsen, които се виждат при другите две, но там пък едното не е фейс, другото има някакви доработки, които не са много много за адмирации, като спойлера на багажника например....

Защо искаш 4.2TDI ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4.2 тди само с ремап върви много повече от 4.2 бензина и харчи 12 смесено :), така че що не :hilezh:

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти колко мислиш че харчи, 50 ли? При нормални условия и каране ако ти дава над 15-16, значи нещо не й е наред ;) А по каталог е 13,7 градското ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не е масло,но работата е там,че станаха на доста километри тея мотори.

С тунинг намеса вади около 400 коня,на мен ми хареса много като ме возиха,печка било.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 minutes ago, petrishki said:

Ти колко мислиш че харчи, 50 ли? При нормални условия и каране ако ти дава над 15-16, значи нещо не й е наред ;) А по каталог е 13,7 градското ..

То 13-15 градско харчи 3тди-то, така че тия каталози не ги гледай много!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не гледам каталози, аз споделям думи на приятел, който пълни нафтата, даже завиших малко. Вие колко па си мислите че харчи, тва не е танк се пак. Ако харчеше 30, кой ще я вземе да се вози по 80к на година, като през 3-4 часа ще е на колонката ... Сега ако нон-стоп педала е докрай, ясно .. ама ви казвам возене нормално, с нормален трафик, не по 1 час в задръстванията.

Аз имам наблюдения върху чипосана, тя на 2к оборота е на 190-200 на магистралата, там пък да не говорим колко харчи, че е смешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

4.2 тди само с ремап върви много повече от 4.2 бензина и харчи 12 смесено :), така че що не :hilezh:

с ремап, ама правен къде?

да не пращаме темата ин дъ ривър, питах сериозно

аз например избрах бензиновото заради V8, поддръжката и здравината. При дизела има помпи, дюзи, DPF, турбини и сигурно още неща, които не ми се купуват (повече)

Да, върви много хубаво, спор няма...но е въпрос на избор и ми е интересно според какво човек си прави избора...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сериозно отговорих. Вървежа и разхода са предимства, Вярно, че е тегаво да се поддържа, няма спор. Ремапа на лично ще ти пиша после или утре.

@Passi нищо смислено не пишеш по темата. По-горе и разход са ти показали, с реални данни, спри да цапаш моля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...