Jump to content

Национален Ауди Събор 2016


Wizi

Recommended Posts

Костадин Стойчев,Пловдив-Ауди А4 Авант,Б6,2.5ТДИ Куатро.180к.с.Тел.0893022001.Ако пък е възможно номера да е 01,а може и 001.Благодаря ви предварително.И от къде ще ги получим самите стикери?Или на входа на събора ще ни ги дадат.

Редактирано от Kstoichev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 283
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги и при мен не се получава,пиша,че искам 225,но само като коментар,помолих за разрешение за редакция и пак нищо,моля някой да каже как става точно попълването!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Tsvetan_q написа:

Браво на теб,а би ли споделил как стана??

 

Мога да редактирам файла, след като го заключих тъй като недоброжелатели се бъзикат с него

 

Редактирано от goldensun22
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, goldensun22 написа:

 

Мога да редактирам файла, след като го заключих тъй като недоброжелатели се бъзикат с него

 

Пак да попитам.

На място може ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и на място, каквото е останало като номера

 

преди 57 минути, Tsvetan_q написа:

Колеги и при мен не се получава,пиша,че искам 225,но само като коментар,помолих за разрешение за редакция и пак нищо,моля някой да каже как става точно попълването!!!

:) Готов си

Преди 1 час, Kstoichev написа:

Костадин Стойчев,Пловдив-Ауди А4 Авант,Б6,2.5ТДИ Куатро.180к.с.Тел.0893022001.Ако пък е възможно номера да е 01,а може и 001.Благодаря ви предварително.И от къде ще ги получим самите стикери?Или на входа на събора ще ни ги дадат.

:) 01 е зает, избери си от свободните, в таблицата, може да се се раздадат и предварително, може и на пистата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, goldensun22 написа:

може и на място, каквото е останало като номера

 

:) Готов си

:) 01 е зает, избери си от свободните, в таблицата, може да се се раздадат и предварително, може и на пистата

Немога да се впиша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, Kstoichev said:

Някой ще ме впише ли че немога.Искам номер 161.Костадин Стойчев.Ауди А4 2.5ТДИ,Kstoichev,тел.0893022001.Пловдив.

готов си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Номерата които сте заявили, ще се ползват и за участието в състезателните дисциплини, вкл. оптичен тунинг и car audio, след няколко дни ще започне и записването за тях. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми дава и аз да се запиша,ще помоля за два поредни номера защото ще съм с приятелката си Ауди А3 1,8 и Ауди А4 б5 V6. гр.Севлиево тел.0878629083 и 0885827381 Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, plamen rs написа:

Не ми дава и аз да се запиша,ще помоля за два поредни номера защото ще съм с приятелката си Ауди А3 1,8 и Ауди А4 б5 V6. гр.Севлиево тел.0878629083 и 0885827381 Благодаря.

 

избирай 2 поредни, има достатъчно в списъка - кажи кои да ви впишем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Krisko_A6 написа:

№196 или 269 | Кристиян Туджаров | Krisko_A6 | Audi A4 B5 1.9TDI quattro | Варна | 0897977161

 

записан - N 196

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да видиш за няма и един ден 110 души :zustimm:

А се сещам за доста, които не са се записали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...