Jump to content

A6 4f Retrofits / насаждане на екстри


N1995

Recommended Posts

Успех :)

Преди 1 час, Vasil82 написа:

Това е при мен 4F1 910 732 D няма да стане :(

Тогава или смяна на модула (около 150лв + махане на СР) или си взимаш едно огледало с вграден монитор вътре (около 70 лева са) и си свързваш камерата направи към него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли снимка?

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги нямам осветление в краката на пасажерите на отзад,някой знае ли като се пусне инсталацията къде трябва да се свърже и иска ли някакви кодиране след това.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкарай си една ELSA. Най-малкото отива в в една от буксите под седалката и от там бали го.

Дигане на мокет пускане на кабеляк за едната ламба на мен лично ми идва прекалено ама щом те влече давай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиновете не ги помня, нещо от рода на 16 и 18 ми се върти из главата :D

Свалят се предни, задна седалка, праговете и се надига леко мокета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Vasil82 Пак ще ти го напиша пак, подкарвай си една ELSA там има описание на всички кабеляци кой къде отива и т.н.

Отделно има описания кое как се разглобява без да си потрошиш интериорните детайли ;)

 

Ети и малко джокерки:

За преданите седалки ще ти трябва бит M10

Задната седалка се вади с дърпане на предната част нагоре и след това с бутане (с коляно става най-добре) на предната част към багажника се откача седалката от куките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.

Монтирах си темпомат и си работи.

ВЪПРОСЪТ Е: Има ли начин борд комютъра да показва зададената скорост от темпомата , тази която колата трябва да поддържа.

Колата е 4F , 2005 год. , с цветно дисплейче.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея дали някой тук продава такива преходи. Предполагам си наясно, че за да станат нещата както трябва се добавят кантарчета и по спомен модула за фаровете. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наясно съм,но ще си прехвърля моторчетата от халогенните фарове за да може отвътре да се вдигат и пускат,а си намерих и модул със буква К накрая,рових в много сайтове тук но не можах да открия такива преходни букси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си прехвърлиш инсталацията на халогенните ф-ве на новите както ти казах няма да ти трябват букси,ако решиш да си ползваш орг инсталация на новите фарове просто отиваш в някоя морга,и ги помоли да ти отрежат буксите за фаровете с десетина см кабел.Тези дни като имам време ще ти пусна схемите както ти обещах :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега,ще изчакам да не поръчвам преходници,и това е вариант както ми каза да направя но като нямам схема със местенето на инсталацията е по трудно сега ако ми кажеш кое къде отива е друг въпрос и ти бях писал на лично за кабелите но явно си имаш работа и че пробвах да кодирам първо със стария модул но не приема кода и сега си намерих друг модул с буква К,благодаря ти че ми съдействаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...