Jump to content

A6 4f Retrofits / насаждане на екстри


N1995

Recommended Posts

Абе удобна екстричка си е, аз също си я ползвам независимо да ли се донамествам, след това си я коригирам автоматично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Фейсовите табла имат разлики помежду си.

При по-новото 433L от 2011 излиза темп. на маслото. При по-старото 933Q това го няма. И двете са флашнати с последна версия.

 

9056011E.jpg9056012J.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурна ли е тая информация, моята е фейс 12/2009, моделна година 2010. Температурата на маслото си работи, бууст нямам.  Мотора е 3.0 тфси, ако това играе каква роля.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

При tfsi няма буст.

Странно, че имаш темп на маслото. Имаш ли кабел да видиш кой модел ти е таблото? И CAN модула.

Горните 2 снимки са на моята кола и олроуд 2008. CAN-овете са 4F0 и 4L0. Вероятно от различните CAN модули.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

933 L  e моето и не излиза бууста, ама според мен проблема е в кана - явно ги няма част от съобщенията с информацията за тия неща, чел съм че иска гейт с версия 0080, ама моя не може да се ъпдейтне до тая, 0070 е

Редактирано от Manniakk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е 2011 и излизат и бууст и температурата на маслото.Къде мога да видя какво е таблото и кан-а ако ви интересува?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

А буста работи ли? Мърда ли се като даваш газ?

Ако имаш кабел влез в модул 17 (Instruments) и 19 (CAN Gateway) и направи по един скрийн шот.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, zhelyazA6 написа:

 

А буста работи ли? Мърда ли се като даваш газ?

Ако имаш кабел влез в модул 17 (Instruments) и 19 (CAN Gateway) и направи по един скрийн шот.

037842917-thumb.jpg?r=0

037842918-thumb.jpg?r=0

Редактирано от nikolay80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@nikolay80

Благодарности, колега!

Ако имаш време може да направиш един клип да го видим в действие тоя буст, че да се мотивирам да го пусна....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих един клип в тубата.Според мен не си заслужава да правиш каквото и да било заради това само.Пускал съм го 2-3 пъти след като го активирах.Нищо особенно според мен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Вчера официално приключих в два ретрофита: соларния шибедах и по-големите спирачки. 

 

Шибедаха правилно се бях ориентирал, че си носи всичко със себе си. Монтажа е същия като на нормалния и окабеляването е просто, само дето минава през няколко модула и релета. В ELSA го има цялото нещо. Също не трябва да се сменя климатроника.

 

Спирачките (347мм/330мм) май споменавах, но ще повторя, че са директен плъг енд плей. Моторчетата на ръчната са същите като при по-малките апарати.

 

Поради проблеми с климатроника ми, трябва да отложа малко връзването на паметта и подгрева на седалките :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...