Jump to content

A6 4f Retrofits / насаждане на екстри


N1995

Recommended Posts

On 27/11/2016 at 7:54 PM, pe6koo said:

Сложих ги вече, разликата е,  че от а4ката буксите се оказоха от другата  страна и малко трудно влязоха самите пръскачки.

Иначе антифризa и течността за чистачки са ми безплатни :D

 

Да запитам какви са парт-номера на тройните пръскалки и на пластмасовите дистанционери?

И колко дистанционера се слагат на пръскалка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си тройни направо от 4G - пръскат ветрило и ги намерихме по 11 паунда парчето ноември. 

Пластмасите - за да паснат идеално - по една са на пръскалка и в Порше Запад ми излезнаха 6,71лв двете :) 

в тази тема към края има линкове и парт номерата:

Поръчахме ги тук: https://m.ebay.co.uk/itm/Audi-A6-Left-Heated-Front-Washer-Jet-4G0955987A-/181865803293?_mwBanner=1

и габко ги докарват за 3 лв

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Е аз съм с един  6 диска    не знам дали  пише mp3 на него не съм се заглеждал но вървят mp3 :) от там  обновявах  и mmi

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2006 края на ноември ама се води  мисля , че  2007.  Днес го загледах пак никъде не пише mp3.или поне не видях  но вървят на 100% защото само такива съм сложил вътре :) ...

P.s не знаех че има и не  mp3 такива. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

здравейте заял съм се да смена MMI моето е оригиналното без нави и реално без нищо (Цветно Радио) искам нави блутут видео и всичко там дето се полага :dance: някой да е монтирал да ме светне за модел мисля че бутон на нави не ми трябва като е тъч и дали ще мога да ровя по менюто на колата  нещо такова 

 

http://double-din.bg/Navigacia-Dvoen-Din-Tablet-Android-za-Audi-A6L-Q7-GPS-DVD-TV-DD-2740

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, този китайски шит е с характеристики на бюджетен андроид телефон от преди 4 години... И струва 1000 лв...

По-добре си вземи чисто нов смартфон и го залепи с двойнозалепващо за диспля на ММИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, lmbr написа:

Баси, този китайски шит е с характеристики на бюджетен андроид телефон от преди 4 години... И струва 1000 лв...

По-добре си вземи чисто нов смартфон и го залепи с двойнозалепващо за диспля на ММИ

Има верно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги, много ли е играчка да се сложат хромирани лайсни около прозорците? 

Радва ме как стои, а моята кочина няма...

Capture.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля на едната да го играя този филм с пласти дип хем е по лесно хвм ако не ти харес или ти писне можеш да го махнеш след време и няма да е няколко стотака :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с пластидип е оферта, но си иска и опит. Боядисах един стар лаптоп, стана малко като портокалова кора и го махнах след време. Събираше доста прах и се драскаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пластидип не става там - пробвах и не издържа където го натиска гумата на вратата горе

 

последната насадена екстра. май ми стигат толкова...bfbf992a289de84bddfc5fb41e960707.jpg

Редактирано от Manniakk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа евала супер е аз го имам но така и не съм стигнал още да си взема датчиците за гумите.... И ми пищи постоянно и адски много ме изнервя но като се сетя че ми трябват 8бр. ми призлява..... 

Редактирано от MaKaTa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

48 minutes ago, MaKaTa said:

Малко по смело трябва да го праскаш и ще се изпане :D Когато го пръскаш рехаво става портокалова основата 

Минах го 5 ръце сигурно, не съм го пестил. Може да му беше студено, като се замисля. Като цяло - портокаловата кора не ме дразнеше толкова, събирането на прах обаче да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...