Jump to content

Мнение за това Audi A4 В7 1.9TDi 2008 година или В7 2005 година модела!


Recommended Posts

Здравейте може ли някой с по-набито Око да каже,този автомобил заслужава ли си парите,и да се отиде до там да се гледа.

По написаното е много хубава... няма Автополот и парктроник но годината е доста нова за сметка на това,вижда ми се малко ниска цената!

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11436686311678857&slink=dv6qgt   или http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11461395056189369&slink=dv7bxu която е регистрирана и с всички екстри!

Или дайте някаква насока, към какво да се насоча. Трябва ми здрав семеен автомобил.

Мерси предварително! :)  

Редактирано от toto_vd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти ли става обидно, като прочетеш простотията на джамбаза за първата кола...втората кола има повече потенциал, от гледна точна на това че е от частно лице и има доволно количество екстри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата е доста подмладена, освен ако не е стояла в шоурум някоя друга годинка. :) Аз бих гледал втората. Километрите е ясно, че и на двете няма да са токлова.

Иначе си се насочил добре, от това поколение този е може би най-здравия дизелов двигател. Ако не държиш непременно на това гориво, може да разгледаш и 1.8Т бензин.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
преди 14 минути, dimitrov788 написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Здравейте на бензина ще може ли да се сложи газова уредба(инжекцион) и колко ще струва такава уредба?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газ на всичко можеш да сложиш..около хиледарка е на 1.8Т газта с доста добир компоненти, но лошото е че не винаги идват с толкова екстри, колкото печките

Редактирано от bonevstiliyan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идват,идват,зависи от къде е дошла колата.

От двете обяви-за първата не си струва да си хабиш минутите на телефона,само като прочетеш за кожения S-line волан и до там.

Втората е по-харна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 16.05.2016 г. at 13:36, dimitrov788 написа:

Първата е доста подмладена, освен ако не е стояла в шоурум някоя друга годинка. :) Аз бих гледал втората. Километрите е ясно, че и на двете няма да са токлова.

Иначе си се насочил добре, от това поколение този е може би най-здравия дизелов двигател. Ако не държиш непременно на това гориво, може да разгледаш и 1.8Т бензин.

Здравейте колеги сега забелязах че цената на едното Ауди б7 което съм харесал е намалена с 1000 лева което не зная защо вместо да ме зарадва ме притесни! :) Дали някои колега го е гледал и е открил някоя нередност по колата и затова е намалена ме притеснява!

http://www.cars.bg/c1637778

Редактирано от toto_vd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом държиш на 1.9 TDI мотор в Б7 купе,пък и с доволни екстри трябва да се гледа на място автомобила,такива са рядкост.

Това,че е намалена цената може да бъде само в твой плюс,все пак продавача гледа да и вземе парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая първата има повече удивителни в описанието си отколкото думи... :steinigung: Ако трябва да избирам между двете бих почнал с втората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с изписаните глупости в първата обява! В крайна сметка важно е какво продава....  това, че продавача е олигофрен, не означава непременно, че автомобила не струва!!! Никоя стока сама не си пише рекламата......:huh:

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...