Jump to content

В търсене на Audi A4 B7 / А6 4F 3.0TDI


Recommended Posts

Като видиш кола в мобилето ЯНУАРИ 2006 примерно, което би трябвало да е дата на производство, а НЕ на регистрация, обикновено е регистрирана средата на 2005 и произведена началото на 2005. Болшинството са така. КОнкретната А4-ка е била на 259 000 км преди 200 000км или е карана от потен негър с яки потни ръчища досега. За да се изтърка така перфорацията на волана, майко мила колко е видяла тая кола!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не съм вадил бобчетата за да гадая за пробега, просто уточних, че няма нищо невъзможно в написаното - 2006!

Може да е видяла повече отколкото си представяш;) Много теории на вероятностите могат да се развият ...особено в Ауди форума:hilezh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за инфото. Май, май ще скачам с двата крака пък ще видим. За тази цена си заслужава. Каквото и да излезе ще ми стъпи колкото другите на цена и ако недай си боже трябва да се прави нещо пак ще е по евтино от това да взема някоя скъпа, и там почти същите неизвестни. :razz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, Pagemakerboy said:

Като видиш кола в мобилето ЯНУАРИ 2006 примерно, което би трябвало да е дата на производство, а НЕ на регистрация, обикновено е регистрирана средата на 2005 и произведена началото на 2005. Болшинството са така. КОнкретната А4-ка е била на 259 000 км преди 200 000км или е карана от потен негър с яки потни ръчища досега. За да се изтърка така перфорацията на волана, майко мила колко е видяла тая кола!!!

 

Трябва също да се има предвид че кожата може да се изтърка от чистене с неправилен препарат - с чист спирт например (95% етилов алкохол) се изтърква само от едно бърсане. Не твърдя че в този случай е от това, просто е възможно.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Raziell написа:

Цитиране на предходно мнение! 

 Колега всичко това по снимки ли го видя или хвърляш и боб ... ? Евала  :respekt:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тествах я на горублянските улички и след това с комионче  на сервиз понеже нямат номера. Даже не е събрана както трябва ,висящи кабели абе зле.Няма да си правя труда да коментирам ремонтните дейности по окачването.

Не съм от хората дето хвърлят боб :hilezh:

 

 

 

 

Редактирано от Raziell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимайте парите и компютър и обикаляйте по обявите и си купувайте кола. Нито ше се жените за нея, нито ви остава за цял живот. Колите си заминават, а хората си гадаят по форумите....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пръв поглед имат лека разлика в оборудването, като втората е с малко по-слабо оборудване. И двете нямат подгрев, първата е с полукожен салон, втората е с кожен, но пък тя няма ел. хроматични огледала. 

 

Също така първата е външен и вътрешен Sline, а сребърната е само вътрешен. След 2007 година 4f-ките вътре са с черни духалки и черна пластмаса на климатроника, а преди това със сиви. На мен лично доста повече ми допада с черното. Освен това сребърната е и със стария софтуер, защото е 224 коня. Иначе като компоненти в двигателя са едни и същи. 

 

Ако бяха в един град щях да те посъветвам да разгледаш първо тази, която ти харесва по-малко, после другата, но реално гледай първо тази, която ти е по-близко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази изглежда най-читава от всичко,което видях по обявите:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11460484775700729

Малко ми е над бюджета,който си бях определил,но май си заслужава.. или съм луд да дам толкова пари за 2006г ?

 

Звънях и на една друга и пича ми разправя : смених дюзите(всичките) за 1200лв.(общо) НОВИ някъв приятел му ги пратил от Гърция ?!

Това въобще близко ли е до реалноста ?

Редактирано от venksta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола през 2017 ще е на 300 000км. За мен парите са много, иначе е добре оборудвана, но смятай, че всичко по нея е на 271 000км. Иначе дюзите едва ли са нови, но да, 1200лв е рециклаж на 6-те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички бройки които си харесах съм звъннал и масово немогат да ми дадат гаранция за километрите и всичките са по 170к...

Само няколко човека дадоха VIN и колите им са на по 250к със сервизна история и са по-скъпи от другите.

Да не говорим,че като ровя в Германия или холандия масово цената е 9Е и са на по 300к км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш ВИНовете хвърляй и по едно око на този сайт:

 

http://eisoukr.guaranteefund.org/searchpolicy?pc=1,3&l=bg

 

и също тук:

 

http://eisoukr.guaranteefund.org/vehicleevents?l=bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има гражданска до 11/04/2017 23:59

Без ПТП

Нещо такова за Холандия да има ? Че от там е купена колата ?

 

A тази зелена карта за какво беше ?!

 

Застраховател ДКН Дата на регистриране Начална дата на покритие Крайна дата на покритие Дата на прекратяване Номер на сертификат
ЗК ЛЕВИНС АД   11/04/2016 09:36 11/04/2016 10:44 10/07/2016 00:00   BG/22/116001098986/01
ЗК ЛЕВИНС АД   12/07/2016 11:02 12/07/2016 11:03 10/10/2016 00:00   BG/22/116001098986/02
Редактирано от venksta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е само една малка част от пъзела и сама по себеси не е нищо. Обаче като се комбинира и с интернет порталите на търговския регистър + имотния регистър + кадастралната карта + справката за здравното + съдебната справка и става леле майко! Изобщо забрави за прайваси! :)

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се обадих и ми искат голям талон на колата, а аз имам само VIN .Ще съм благодарен ако споделите эа други методи.

Редактирано от Raziell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.08.2016 г. at 13:01, venksta написа:

Тази изглежда най-читава от всичко,което видях по обявите:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11460484775700729

Малко ми е над бюджета,който си бях определил,но май си заслужава.. или съм луд да дам толкова пари за 2006г ?

 

Звънях и на една друга и пича ми разправя : смених дюзите(всичките) за 1200лв.(общо) НОВИ някъв приятел му ги пратил от Гърция ?!

Това въобще близко ли е до реалноста ?

 

Тази  има обява и тук във форума

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...