Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Примера е красноречив.

Нищо лично нямам към колегата нито към изброените хора в подписа му, но мисля, че това е малко грозничко. И аз имам хора, които не ме кефят, но едва ли това е правилния начин да го покажа. Прави и лошо впечатление за форума като цяло мисля.

bb111.jpg

Редактирано от brunobanani
Адрес на коментара

Фактът, че този подпис е такъв от месеци и никой не е взел мерки за него, говори за две неща:

1. Форумът на Ауди Клуб България е най-демократичният автофорум в България - готов съм да се обзаложа за това.

2. Въпросният анимационен герой е толкова "малък", че не заслужава да му се обръща каквото и да било внимание, еле пък в специална тема. :flipoff:

Адрес на коментара

Фактът, че този подпис е такъв от месеци и никой не е взел мерки за него, говори за две неща:

1. Форумът на Ауди Клуб България е най-демократичният автофорум в България - готов съм да се обзаложа за това.

2. Въпросният анимационен герой е толкова "малък", че не заслужава да му се обръща каквото и да било внимание, еле пък в специална тема. :dance:

Извинете най-големия и най-мразен Ибрикчии40 :flipoff:

Адрес на коментара

Ша пратим нинджата на форума да го накаже. Да му одере с пирон лайсната на шофьорската врата като за първо предупреждение. :D

Адрес на коментара

Аз пък мисля голям праз!!! Споменатите хора надали се дразнят, защото са в годините надрастнали децките заяждания. Но пък и познавам човека с подписа и се чудя защо го е написал. Той също, би трябвало, да е надрастнал този вид закачки отдавна.

Но както е да е ... Хора! Всякакви :D

Адрес на коментара

Не бе бате, пак не разбра. Цялата работа е, че НЕ ни дразни...

Щом сме тук значи трябва да се уважаваме, при това на трезво. Колкото и да се чепкаме за какво ли не все пак се опитваме да приемем, че някой е различен, като начин на изразяване, като начин на мислене, като манталитет, като идеи... Различни сме... Това ни е хубавото. защото ако не бяхме, щяхме да сме излишни...

Винаги съм мислил, че подписа е една малка завършваща част на всеки един от нас. Дали ще е графологичен, синтактичен, графичен или какъвто и да е ... той изразява личността ти ... по някакъв начин. Кара хората да ни запомнят с нещо...

Адрес на коментара

Щом толкова ви дразни леко ще си видоизменя подписа.

"Дразни се от МИШКИ / те си знаят и един банан . . . . /"

:wall::hilezh::D ... така ми харесва повече :blush:.

Внасяш нотка на мистерия - за чий аджеба "банан" става дума в този подпис!? :D

Редактирано от brunobanani
Адрес на коментара

:D:hilezh::D:blush::D ама верно - пийс брадърс, или ти уажааш ли ме

исскааааааааам праилно да ме разбереш................. :D:P:D

айде стига с тия глупости, нема се праим на нравствена полиция до го еба.......... :D:wall:

Адрес на коментара

Бе така като те гледам и се сещам, че не седнах на онази среща в колата ти. Га ша мъ пуснеш за едно тигелче?

когато кажеш брат, само да мина през борсата че ми свърши чайчето.......... :blush::D:hilezh:

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...