Jump to content

Искам да сменя джантите - по-малки за повече комфорт


Petri

Recommended Posts

Преди 5 часа, N1995 написа:

След целия ресърч взех Bridgestone S001 щото от пирелито имаше една бройка и не ми се чакаше :steinigung:

Исках да ти предложа точно тези,  в момента съм с такива 2и сезон на А6 4г 20", перфектни са. Карал съм ги на дъжд, държат се отлично. Мисля, че си направил много добър избор, като навъртиш малко км кажи как ти се струват. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 142
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ми кажи речи всички тестове са леш, който ги спонсорира, печели “теста”. На всеки сайт официален за всеки модел има по пет награди. Съответно - форуми, познати, дето търкалят подобен размер и клас са по-смислен източник на инфо. Па да не са холивудски звезди, коли продават, аз сашето по връзки не мога да го гоня, само да бият днес в дербито не можа да уреди, той е друго ниво. Новите авдита излизат с пирели, с тов бриджстоун излиза RS5 от завода. В тъпата Даяна нямат тоя размер бройки и взех опция 2, че ще дойде зимата вече. Ма твоя приятел подметката пак засра темата с тъпотийте си и да се похвали, че е събрал за нексен на франкенщайна и така :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги имам 20ки летни 265/35/20

 ЕТ 45 и там всичко си е наред.

Интересува ме друго.

Намерих едни оригинални джанти за зимата 8.5Jx18H2 ET32 от А7.

Интересува ме ще станат ли на моята А6 ца и дали ще е добре.

Нещо немога да схвана това ЕТ как се смята и какво точно ще стане ще стърчат от калниците ли ?

Понеже не съм още ги закупил моля за някое мнение дали да ги копувам или въобще няма да станат или ако станат как ще изглежда колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам 20ки летни 265/35/20
 ЕТ 45 и там всичко си е наред.
Интересува ме друго.
Намерих едни оригинални джанти за зимата 8.5Jx18H2 ET32 от А7.
Интересува ме ще станат ли на моята А6 ца и дали ще е добре.
Нещо немога да схвана това ЕТ как се смята и какво точно ще стане ще стърчат от калниците ли ?
Понеже не съм още ги закупил моля за някое мнение дали да ги копувам или въобще няма да станат или ако станат как ще изглежда колата.

Виж на 57стр.от темата . Там ще видиш ет33 как стоят и ще имаш представа !


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, ESCOBAR написа:


Виж на 57стр.от темата . Там ще видиш ет33 как стоят и ще имаш представа !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ок но темата няма 57 стр.

Трябва да е в някоя друга тема.

Иначе благодаря много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4/17/2019 at 11:53, Бако Мецан написа:

 

Само веднъж съм карал с Тойо Т1 и останах приятно изненадан, въпреки цената, беше преди 3-4 години и нямам кой знае какъв спомен за заграяла/студена, но съм останал с добро впечатление като цяло към лятното Тойо (зимно не съм карал).

Иначе за Дънлоп и Мишлен споделям мнението ти, Дънлопа е добра гума, но Мишлена е точно това което трябва да бъде. От известно време се каня да пробвам Пирели P Zero, защото зимата карам с Пирели и останах много доволен, но май ще е другото лято

 

Карам летни 255/35/20 Пирели P Zero 3-ти сезон, гумите са заедно с колата купувана чисто нова 2017г,като поведение на сухо,мокро нямам забележки ,но много шумни гуми ,единствено като загреят шумът намалява малко със сигурност следващите ще са Мишлен.

Редактирано от komitov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първият сезон няма безшумни 20 ки. А ако са зимни е още по зле. Моите 20ки са със зимен дънлоп и е кофти при каране с повече от 130-40 ,а гумите са на един сезон каране и дот 2016-7 по спомен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми 20ка, кво искаш, най-тихата в Даяна е на шпека нексена, първите 15 мин преди да стане на пластмаса 68ДБ. Пералнята ми е по-тиха. Нормалните са на 72. Само, че бученето по магистрала е много повече от скапаните асфалти, които слагат от колкото от гумата. Като тръгнеш от София за Пловдив може да минеш през 4-5 различни тоналности от ремонти през годините...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе тук в Белгия има уж добри магистрали ама по-едно време си мислих,че има нещо по-колата, лагер на главина или нещо по-кутията а колата е на 41хил .Не ,че  е невъзможно да има нещо на тия километри,ама като сложих зимните 20-ки Дънлоп колата утихна,нормално трябва летните да са по-тихи от зимните.

Редактирано от komitov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не винаги е до добър / лош, а до смеска. По някви ветровити места, явно да предотвратят заледявания из иначе перфектната френска магистрала така са ми бучали гуми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То от асфалта има разлика в шума при различните настилки се усеща разлика.Имам и А3-ка оригинално е с Bridgestone 17-ски ,там такъв шум от гумите няма,може би колегата mото_fan е прав ,че 20-ските след първия сезон стават шумни, абе решил съм вече ще пробвам с Мишлен.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...