Jump to content

Искам да сменя джантите - по-малки за повече комфорт


Petri

Recommended Posts

Между другото се отказах от пирели-то и мисля да взема Нокиан. Доста хора, на които вярвам ги определиха като по-добрата гума: https://motoexpert.bg/bg/nokian-powerproof-255-35r20-97y-22603

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 142
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

преди 48 минути, N1995 написа:

Говорим коя е по-добрата гума, а не по евтината бе смотан. Разликата е 15-20лв между двете. Карай си там 拉屎-а и не се обаждай :hilezh:

Кажи как можа до сложиш пирели до нокиан?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, moto_fan написа:

Кажи как можа до сложиш пирели до нокиан?

Във този клас аз бих избрал континентала пред пирели.

За този размер гуми!

И разликата в показателите надали ще успеете да ги усетите. Нито имаме пътища ,нито къде да се вдигат високи скорости. Да не споменавам ,че в тези дупки трудно ще успееш да изкараш с един коплект гуми повече от два сезона. Все ще се намери къде да пръснеш една, и после отиваш на комплект!

Редактирано от icebobo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама да не забравяме ,че караме audi a6 4g ,а не porsche panamera!

Не казвам да слагат китайчета,ама чак толкова! Всеки сам преценява какви обувки да и сложи. Аз търсих възможно най тихите гуми - сложих Гудиари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм карал с Нокиан летни и зимни, летните са пълен ташак. Зимите отначало ми харесваха, но и тях няма да повторя. Летните се изхабиха за отрицателно време. Бяха zline, не са тези от линка, но няма да купя повече тази марка.

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе и аз да се изкажа в този разгорещен спор :hilezh:

аз карам с Нексен зимни гуми 19-ки не на 4G, вече втора зима ги търкалям и мога да кажа че съм много доволен. Просто изказвам мнение, не задължавам никого с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, nichirenshu написа:

Тия злайн са с намалено съпротивление на търкаляне за уж повече издръжливост, демек си като на шейна на мокро.

Нито държат на мокро, нито имат издръжливост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нексен летни /щото много чета тук и там Su или Ru нещо си/ едвам изкарах едно лято и ги разкарах, в момента съм с йокохама, няма прилика, но и цената е друга.

Колегата с нокиан хака ала бала говори за съвсем друг клас.

Hakkapeliitta за Q5-цата е 500лв 17ка, обикновен нокиан е 250лв.

Аз не бих взел летен нокиан, евентуално за зимни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да не са противопоказни за А6 4G,един глас за Мишелин...Карам с  Pilot Super Sport /20-ки/,уникална гума...

П.П. Това с идеята нали,че се търсят хубави гуми,а не евтини..че някой по-горе така каза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20-ка миналата година карах Дънлоп SP Sport Maxx GT, тази година минах на Мишлен PS2. Дънлопа не е лоша гума, но Мишлена държи в пъти по-добре.

Ако се гони цена, много хубава лятна гума за мен е Toyo Proxes T1 Sport.

Редактирано от Бако Мецан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бако тва тойо не е лошо ,ма докато стопли беше трагедия. Карах го на една преднячка леко назобена и със старите F1 се държеше по добре отколкото с новото тойо, поне студени имаше разлика. Иначе не е лошо гума,факт. 

Дънлопа го финиширах същият за 2 лета отзад на бмв то и наистина беше хубав, ма като обух мишлена Pilot sport 4 и нещата заспаха. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве ,R1R бяха ,но и гудиръра беше семи слик,така че сравнението е правилно 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, moto_fan said:

Бако тва тойо не е лошо ,ма докато стопли беше трагедия. Карах го на една преднячка леко назобена и със старите F1 се държеше по добре отколкото с новото тойо, поне студени имаше разлика. Иначе не е лошо гума,факт. 

Дънлопа го финиширах същият за 2 лета отзад на бмв то и наистина беше хубав, ма като обух мишлена Pilot sport 4 и нещата заспаха. 

 

Само веднъж съм карал с Тойо Т1 и останах приятно изненадан, въпреки цената, беше преди 3-4 години и нямам кой знае какъв спомен за заграяла/студена, но съм останал с добро впечатление като цяло към лятното Тойо (зимно не съм карал).

Иначе за Дънлоп и Мишлен споделям мнението ти, Дънлопа е добра гума, но Мишлена е точно това което трябва да бъде. От известно време се каня да пробвам Пирели P Zero, защото зимата карам с Пирели и останах много доволен, но май ще е другото лято

 

Редактирано от Бако Мецан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста твърди за моите представи.  Трудно се изтъкват ,за радост на българските оунъри, за сметка на това стават като ски след 2 рият сезон. Нови не съм карал, но старите са отврат...

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4/15/2019 at 20:15, Petri написа:

Аз съм с олроуд и сега минах на 20-ки на 40мм.

 

Височината е в проценти от ширината т.е в този случай 40%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...