Jump to content

Избор на Радар детектор?


Recommended Posts

За този детектор, който е описан в началото на темата има достатъчно писано, за други - не мога да ти кажа нищо повече.

Късмет :steinigung:

Препоръчваш ли ми го? Всичките радари на патрулките ли хваща? И ме интересува понеже ще го слагам под радиото дали от там ще хваща добър сигнал? И колко см е г/д височината му?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 957
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Препоръчваш ли ми го? Всичките радари на патрулките ли хваща? И ме интересува понеже ще го слагам под радиото дали от там ще хваща добър сигнал? И колко см е г/д височината му?

Аз го ползвам и съм доволен , да ли да си го купиш - решаваш ти ...

Мисля, че имаше хора в Пловдив, които си го купиха - виж го при тях и ще разбереш, дали размерите те устройват.

Предимството му е , че позволява изключване на някои от обхватите, но недостатък , определено е това, че не показва силата на засечения сигнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчваш ли ми го? Всичките радари на патрулките ли хваща? И ме интересува понеже ще го слагам под радиото дали от там ще хваща добър сигнал? И колко см е г/д височината му?

Под радиото може да фане некоя чалга а за да фане куките го туряш на предния джам.кеф ти на сенника,кеф ти на таблото отгоре.лови куките кат въдица шаран :steinigung: вземай техниката,че иначе ще подпомогнеш републиканския бюджет.УСПЕХ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе гледай да има т.н. POP-mode.

П.П. Иначе съм доволен от моя "свирчо"

Какъв е този POP-mode и твоя "свирчо" каква марка и модел е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

я да видим жива ли е още темичката.......

Хора.....,мъъъъка голема........ ;):D ,да взема и да си счупя соларното панелче на МАРУХАМАТА...... :rolleyes:;);) !!!!!!!!!!ААААААААААААААА,плачаааааа!!!!!!!! :flehan:

Та я си кажете ползвателите на същото детекторче,някой от вас случааааййййно да си е потрошил дивайса(ма не панела де :flipoff: ) и да го е Фърлил в някое чекмедже и....да си търси поне някаква утешителна възвръщаемост на вложените скромни средства???Демек да му купя соларното панелче?????

............да питам,пък знай ли чоек...... :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да видим жива ли е още темичката.......

Хора.....,мъъъъка голема........ ;):D ,да взема и да си счупя соларното панелче на МАРУХАМАТА...... :rolleyes:;);) !!!!!!!!!!ААААААААААААААА,плачаааааа!!!!!!!! :flehan:

Та я си кажете ползвателите на същото детекторче,някой от вас случааааййййно да си е потрошил дивайса(ма не панела де :flipoff: ) и да го е Фърлил в някое чекмедже и....да си търси поне някаква утешителна възвръщаемост на вложените скромни средства???Демек да му купя соларното панелче?????

............да питам,пък знай ли чоек...... :flehan:

Жалко за марухамата.мойта е жива и здрава още.що не питаш гошо топоров може да има и части за тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за марухамата.мойта е жива и здрава още.що не питаш гошо топоров може да има и части за тях

писах му на пощата вече,дано още да бачка фирмата и да имат евентуално поддръжка,което ме съмнява малко.....,ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

писах му на пощата вече,дано още да бачка фирмата и да имат евентуално поддръжка,което ме съмнява малко.....,ще видим.

нямаш ли му номера на телефона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаш ли му номера на телефона

не е активен телефона :o

Баси каръшката история.......,иначе да знаете ползващите този детектор,че си бачка и със счупен соларен панел без проблем,само дето вече не е "на аванта" :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е активен телефона :o

Баси каръшката история.......,иначе да знаете ползващите този детектор,че си бачка и със счупен соларен панел без проблем,само дето вече не е "на аванта" :o

ми то точно тва му е готиното,че липсва кабела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да видим жива ли е още темичката.......

Хора.....,мъъъъка голема........ :o:) ,да взема и да си счупя соларното панелче на МАРУХАМАТА...... :o:o:hilezh: !!!!!!!!!!ААААААААААААААА,плачаааааа!!!!!!!! :)

Та я си кажете ползвателите на същото детекторче,някой от вас случааааййййно да си е потрошил дивайса(ма не панела де :o ) и да го е Фърлил в някое чекмедже и....да си търси поне някаква утешителна възвръщаемост на вложените скромни средства???Демек да му купя соларното панелче?????

............да питам,пък знай ли чоек...... :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да видим жива ли е още темичката.......

Хора.....,мъъъъка голема........ :(:) ,да взема и да си счупя соларното панелче на МАРУХАМАТА...... :hilezh::hilezh::flehan: !!!!!!!!!!ААААААААААААААА,плачаааааа!!!!!!!! :flipoff:

Та я си кажете ползвателите на същото детекторче,някой от вас случааааййййно да си е потрошил дивайса(ма не панела де :flipoff: ) и да го е Фърлил в някое чекмедже и....да си търси поне някаква утешителна възвръщаемост на вложените скромни средства???Демек да му купя соларното панелче?????

............да питам,пък знай ли чоек...... :hilezh:

Здравей колега,

преди няколко месеца и аз свърших тази беля. Оказа се, че нашият продавач поддържа и резервни части, включително и соларни панели. Предложи ми да му изпратя радарчето и да ми го монтира той, или да ми изпрати панелчето и аз да си го сменя сам. Избрах втория вариант и машинката отново е в пълна изправност!

В същност и без панела може да се ползва без проблем, единствено времето, за което работи между презареждания намалява.

Още веднъж използвам възможността да похваля възможностите на този радар-детектор. Имам наблюдения върху няколко други варианти на радарчета от един и същи клас и твърдя, че не могат да се мерят с него!

Успех с поправката и безпроблемен път на всички колеги по празниците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

преди няколко месеца и аз свърших тази беля. Оказа се, че нашият продавач поддържа и резервни части, включително и соларни панели. Предложи ми да му изпратя радарчето и да ми го монтира той, или да ми изпрати панелчето и аз да си го сменя сам. Избрах втория вариант и машинката отново е в пълна изправност!

В същност и без панела може да се ползва без проблем, единствено времето, за което работи между презареждания намалява.

Още веднъж използвам възможността да похваля възможностите на този радар-детектор. Имам наблюдения върху няколко други варианти на радарчета от един и същи клас и твърдя, че не могат да се мерят с него!

Успех с поправката и безпроблемен път на всички колеги по празниците!

ееее идеално значи, сега ще се напием по тоя радостен(че нямахме нещо... :flipoff: ) повод тука :flipoff: !!!

Да работи доста добре,всъщност повече от очакваното за парите си,струваше си покупката.......,само тая палачьорщина да не беше мойта..... :hilezh::hilezh:

Колко ти излезе соларчето?

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква е цената на новото устройство да се обзаведа и аз?

http://www.bezplatno.net/listing-59978-JAp...aren_panel.html

дали да му искам процееент..... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

След като изчетох всички постове в тая тема, и аз се позаинтересувах.

Но предвид разговорите ми с един търговец (преди време) в софето, който ми каза че "армираните стъкла смущават жестоко сигнала и антирадара не работел", да ви попитам:

"Колко от вас (които вече сте си инсталирали уредчето) карат А4-ка ?"

Може би въпроса ми ще изглежда доста тъп за знаещия, сигурно има и А3-ки и Аудита 80, и 90 и 100 които също са със специални предни стъкла (това не зная), но ви моля да ми кажете. Някой да е страдал от липса на сигнал, знаейки че стъклото му отпред е армирано ? .... каквото и да значе това...

Помня, беше ме наплашил - че се налагало задължително (в моя случай) да си взема модел който се поставял отпред до радиатора ?

Чудно !?

Моля за мнения по въпросите ...

С уважение

П. Тенев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

След като изчетох всички постове в тая тема, и аз се позаинтересувах.

Но предвид разговорите ми с един търговец (преди време) в софето, който ми каза че "армираните стъкла смущават жестоко сигнала и антирадара не работел", да ви попитам:

"Колко от вас (които вече сте си инсталирали уредчето) карат А4-ка ?"

Може би въпроса ми ще изглежда доста тъп за знаещия, сигурно има и А3-ки и Аудита 80, и 90 и 100 които също са със специални предни стъкла (това не зная), но ви моля да ми кажете. Някой да е страдал от липса на сигнал, знаейки че стъклото му отпред е армирано ? .... каквото и да значе това...

Помня, беше ме наплашил - че се налагало задължително (в моя случай) да си взема модел който се поставял отпред до радиатора ?

Чудно !?

Моля за мнения по въпросите ...

С уважение

П. Тенев

явно някой здравата се е изгъбаркал с тебе...,запитай се за причината.

аз съм с а4-ка,Дитерс също,още поне трима знам със същите коли и същите детектори и досега няма оплакал се от "армирано стъкло",квото и да значи това...

Все пак да не караме бронирани лимузини бе,какви са тия армирани стъкла?!?!?

ако си прочел подробно си видял,че за количество тогава(май март месец беше) човека направи отстъпка до доставни цени и уреда ни излезе май 140 или 150 лева,при положение че сега (и тогава още) се намира за 190-195 лева.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно колега !

И аз се осъмних, ама като не питам на време :littleangel:

Все пак - разбрах че тия японските все още ги имало...

Дали пък няма да се изнамери едно в повече ?

Лека вечер

П.Тенев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Метро гледах някаква промоция на Кобра-XR5 - 9340 за 178лв с ДДС. Кажете впечатленията си и заслужава ли си да го куппувам и ли ще ми препоръчате нещо друго. Най-вероятно днес ще ходя да си купувам радар детектор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте, живо се интересувам от такъв антирадар. В различни сайтове варира от 188-199 лева. Ако все още има вариант за отстъпка и други желаещи освен мен- да пишат тук - да се съберем. Ръчкам стара тема, но сега попаднах на нея. Надявам се да има и други интересуващи се. Аз съм във Варна, но разбрах, че нямало значение дали сме в различни градове, като му изпратим наведнаж адресите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата, който първоначално се свърза с продавача беше договорил всички следващи заявки от членове на форума, независимо за какви количества се отнасят, да се правят на договорената цена. Лично аз съм заявявал на два пъти след това по една бройка. Човекът е много коректен. Сега, вярно е, че от първоначалната уговорка е минало доста време и може да има известно покачване на цената, но съветът ми е - свържи се с продавача и договаряй. Машинката си заслужава.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...