Jump to content

Мнение за конкретна обява


Recommended Posts

Преди 13 часа, Fireblood написа:

Не казвам, че на прословутия вече Марто /не го познавам лично/ колата не струва или, че и има нещо......но чак да е за предпочитане пред В6 е изказване като след няколко чашки гроздова:hilezh:. Айде съвземете се малко и по-сериозно......

 

Ракия не пия.Марто и аз не го познавам.А това,че не си разбрал какво искам да кажа си е твоя работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 97
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На Марто колата отпада, не можем да се разберем за цената, в което няма нищо лошо.. сега се поразрових из мобилето и за 6500 има добри б6-ци само без 4х4 и започвам да се замислям, че май ще е по-добре да жертвам куатрото като екстра в замяна на по-нова година и визия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, RusiGenev написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Приготви си около 1000лв за обслужвне, за части и работа(освен ако ти не си я правиш), внимавай масово ги продават с изпърдян демпфер, което е около 700-800лв комплекта. Така че б6 си му задели 1к от горе без регистрация, гражданска и прочие :)

 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RusiGenev написа:

....  в замяна на по-нова година и визия...

Ако мислиш, че разликата между Б5 и Б6 е това .....

Вземеш ли Б5 (стандартна) за повече от 4500лв. .. Моля те пусни подробни снимки. :top:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руси не се плаши,В6 си е по новия модел Ауди,с по добра визия,комфорт и т.н.,части бол по морги и магазини.Попринцип каквото и да вземеш все ще правиш,но по добре прави и поддържан по нов модел Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, ivo marinov написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Колега май от рано пиеш или си настинал.. запазено б6 по нашите къщи е мираж, само това мога да вмъкна ... Рядко изпадат, а като изпадне не се задържа повече от 2-4 дни, така че успех с читава б6-ца за 6 бона ..

ПС: за 6 бона може да си вземе душегуб :D

 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 minutes ago, ivo marinov said:

Руси не се плаши,В6 си е по новия модел Ауди,с по добра визия,комфорт и т.н.,части бол по морги и магазини.Попринцип каквото и да вземеш все ще правиш,но по добре прави и поддържан по нов модел Ауди.

Точно това си мисля и аз, определено ми се иска да е куатро, ама не ми стига бюджета

 

А този 2.0 толкова ли е гаден?

 

http://m.cars.bg/c1648948

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и по-гадни, като 3.0 i. Същия принцип, но V6, който харчи като за два 2.0i, върви като 1.9 tdi, поддържа се, като S4. И двата харчат много, ама много масло. И двата мотора съм притежавал, ако си свикнал да доливаш масло, ALT е по-добрия вариант. Иначе сравнително здрав, непретенциозен, харчи малко, носи на газ, набира кротко. Ако изключим тези мотори, вземи 1.8 турбо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, manchorov написа:

Ракия не пия.Марто и аз не го познавам.А това,че не си разбрал какво искам да кажа си е твоя работа.

Моя работа си е спор няма:)  Просто като бръщолевите глупости не мога да се сдържа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-много ме е кефело, как някой пита за помoщ, а  десетки други се карат заради различните си мнения.

https://www.facebook.com/dnevnadozabulgarina/?fref=ts

 

автора ако ще е б6, да се опита да вземе 1.9тди или 1.8т, по възможност не най-убитата, за да няма после как алди-най-скапаната кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Fireblood написа:

Моя работа си е спор няма:)  Просто като бръщолевите глупости не мога да се сдържа :hilezh:

И продължаваш да не си разбрал явно :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, sweetlioo said:

Има и по-гадни, като 3.0 i. Същия принцип, но V6, който харчи като за два 2.0i, върви като 1.9 tdi, поддържа се, като S4. И двата харчат много, ама много масло. И двата мотора съм притежавал, ако си свикнал да доливаш масло, ALT е по-добрия вариант. Иначе сравнително здрав, непретенциозен, харчи малко, носи на газ, набира кротко. Ако изключим тези мотори, вземи 1.8 турбо. 

Нямаш идея какво пишеш. Изумително е, че дори някое от простите ти изречения не съдържат истина. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Марто колата отпада, не можем да се разберем за цената, в което няма нищо лошо.. сега се поразрових из мобилето и за 6500 има добри б6-ци само без 4х4 и започвам да се замислям, че май ще е по-добре да жертвам куатрото като екстра в замяна на по-нова година и визия...

Бате преди 3г. си взех базово Б6 с 1.8т на реални 245 000км. на предно, за 6200лв. от собственик, с леки външни забележки, обслужено с оригинални части, каско, граждандка, нов акумулатор и два комплекта гуми.До момента съм сменял само консумативи(дискове, накладки, предница, съединител) и я боядисах цялостно.Проблеми за 50 000км. никакви, пътувал съм по 2000км. на веднъж без да се притеснявам, че ще ме остави на пътя.

Само, че обявата бе пусната вечерта, на другия ден я купих.

Не омаловажавам колата на Марто....дори много ме кефи вътре, но Б6 ми харесва повече.Ако намериш някоя на около 250 000км. ще останеш доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите поскъпнаха доста последната година. Така, че сега трудно се намира такава кола, за такива пари. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто няма как с 6бона да купиш ауди, ако може б6, ако може под 250к, ако може запазено и за капак обслужено, само да се качиш и да го караш... 
От тук вариантите са 2: събирай повечко парички или вземай б5, това е.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://m.mobile.bg/details/11475242410135169

На мен ми е чудно, на това Ауди, какво му е? Изглежда добре, на добри пари е, и до цифрата от 6 Хил. лв. ще стане перфектна. Даже външния вид, не е пе-лош.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та и в обявата пише,че е 125 коня.Иначе знае продавача,че всичко е сменено та даже и с кви части дъра бъра качваш се и караш.Май не знае кво продава,или се е "объркал".Ама случва се :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, manchorov said:

Та и в обявата пише,че е 125 коня.Иначе знае продавача,че всичко е сменено та даже и с кви части дъра бъра качваш се и караш.Май не знае кво продава,или се е "объркал".Ама случва се :) 

 

10 minutes ago, tonko2.0T said:

Примерно-не е фейслифт,няма ESP,нали са стари вече тея Б5-ци.

Мен ми се вижда, че колегата дето търси, незнае точно какво търси и той..  "хем п*чка, хем бръсната, хем да не боцка..", пък и още повече, че някой оптимисти го окуражават... Колега сериозно ако искаш б6, задели поне още 1000лв за обслужване, за тези 6к спокойно можеш да си земеш б5 и да я стегнеш, а и защо бягаш от дизела незнам .. 1.9тди ще те отвози..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...