Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 11


petio_venkov

Recommended Posts

17 hours ago, Manniakk said:

https://www.facebook.com/Hydrodesign.bg/

тук ги правих аз. в понеделник взимам конзола централна и ще му нося махагоните, че ми взимат здравето

 

 

И аз там мисля да ги пращам, колко ти взеха за конзолата ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

https://www.facebook.com/Hydrodesign.bg/

тук ги правих аз. в понеделник взимам конзола централна и ще му нося махагоните, че ми взимат здравето

Супер, сега си писах с момчето, много точен ми се стори. Аз минавам покрай него всеки ден, пък не съм знаел че има там такова нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сериозно се замислям освен средната конзола, дали да не направя по този начин и предната конзолата, тази която е около километража. И двета конзоли в сегашния си вид са сиви, и определено не ми харесват особенно така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези лайстни са брутални, както и дръжките на вратите, благодаря за идеята. Може ли да споделите какви са цените за комплект лайстни за А6?

 

Имам странен звук при падане на оборотите, преди време беше метал в метал, но след смяна на вериги се оправи. Сега се чува по-скоро като blow off valve точно когато оборотите застанат на 900 в края на клипа. Някакви идей?

 

Звука се чува след 2та секунда.

 

Редактирано от zafirovp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 hours ago, zafirovp said:

Може ли да споделите какви са цените за комплект лайстни за А6?

 

Мисля че са ми останали всичките лайсни от седана - сивите алуминиеви (или там каквито се водеха), ако ти вършат работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

налазвайте карти 2018 Източна Европа:

 

https://mega.nz/#F!tbR0hIRI!teM0sdEbljM9lBXNzpppnA

 

По-късно ще направя образ за по-лесно записване на диск

 

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, kainy написа:

 

Мисля че са ми останали всичките лайсни от седана - сивите алуминиеви (или там каквито се водеха), ако ти вършат работа.

Трудно ли се сменят и как вървят като црни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, някой сменял ли е копчето за парктроника?

Ако има такъв колега, ако може да обясни кое и как се сваля и дали ще мога сам да си го сменя.

Копче имам, просто моето не цъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Dan4ote написа:

налазвайте карти 2018 Източна Европа:

 

 

Нещо не става обединяването на файловете,проблем ли има или winrar-a ми е нещо стар??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, kainy написа:

 

Мисля че са ми останали всичките лайсни от седана - сивите алуминиеви (или там каквито се водеха), ако ти вършат работа.

Цена? И стават ли на комби?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, някой сменял ли е копчето за парктроника?

Ако има такъв колега, ако може да обясни кое и как се сваля и дали ще мога сам да си го сменя.

Копче имам, просто моето не цъка.

Махаш духалките и от там избутваш копчето но ако не знаеш къде са щипките на духалките най-вероятно ще ги развалиш.

Най-лесно е с нещо пластмасово много внимателно да издърпаш копчето. Не цъка защото задната част се е откачила, може да се залепи и пак да си го ползваш.

Мерси за предложението за лайсните, аз имам, питах за цена за боядисване.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,от днес вече съм с лед day light....знам ,че е много коментирана тема.Но след всичкото ровене така и не стигнах до отговор.Така колата е а6 2.7  4f allroad  2006 .Прекодирахме новите лед крушки и вече не премигват ,много съм доволен,изглежда супер.Проблема сега е ,че с късите (биксенон) светят и дневните светлини,освен това вместо габарити светят пак те....Въпросът ми към по компетентните е възможен ли е кодинг през вагком и кой канал въобще малко дори нагледна информация ако може.На отзовалите се предварително благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Какви крушки сложи ? 

 

 

И относно друга тема, днес бях до Ауди да попитам колко е сменята на масло скорости, някъде бях чел че е  около 650 в Ауди, но определено цената тук в Пловдив е далеч от тази :D   1050 лв, при което ги попитах дали го сменят с машина , отговора беше че не и нямало как поради препоръка от Ауди се източва и сменя филтър+ гарнитура ..

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stan, на моята е сменяно преди вече доста години в Порше запад в София - 650 лв всичко части + труд, имам фактурата, но е било жълтото масло ZF6, там литърчето е малко над 40 кинта, а сега ZF8 е над 100 лв и затова се получава крайна 1050 лв и аз скоро питах в Порше Запад :)

Така че разликата идва от цената на литър за маслото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Какви крушки сложи ? 

 

 

И относно друга тема, днес бях до Ауди да попитам колко е сменята на масло скорости, някъде бях чел че е  около 650 в Ауди, но определено цената тук в Пловдив е далеч от тази [emoji3]   1050 лв, при което ги попитах дали го сменят с машина , отговора беше че не и нямало как поради препоръка от Ауди се източва и сменя филтър+ гарнитура ..

Ами със вграден канбъс....имат и лупичка отпред некъв пич от варна ми ги прати светят много добре....

Изпратено от моят GT-N7100 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой нещо по въпроса с прекодирането.....???Ще кача снимки утре....

Изпратено от моят GT-N7100 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така се прекодират DRL и bixenon, но мисля, че нямаш много опции - ако си с LED, е както казваш сега - нямаш габарити и LED светят с биксенона. Има избор само дали имаш миене на фарове или не.

Предполагам сега 4-та цифра ти е 5?

 

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 minutes ago, OvivO said:

Stan, на моята е сменяно преди вече доста години в Порше запад в София - 650 лв всичко части + труд, имам фактурата, но е било жълтото масло ZF6, там литърчето е малко над 40 кинта, а сега ZF8 е над 100 лв и затова се получава крайна 1050 лв и аз скоро питах в Порше Запад :)

Така че разликата идва от цената на литър за маслото.

 

Ясно благодаря за пояснението, а имаш ли наблюдения при смяна дали има разлика голяма в кутията ? Провериха ми  я ,на компа излезна че 2012 края е сменяно маслото на кутията в Белгия но след това господ знае какво е правено... Имам едни предърпвания и чукания леки  от 1 към 2ра и трета, ъпдейтнах софта,спряхме вихровите, но голяма разлика нямаше след това .

 

2 minutes ago, kukera said:

Ами със вграден канбъс....имат и лупичка отпред некъв пич от варна ми ги прати светят много добре....

Изпратено от моят GT-N7100 с помощта на Tapatalk

 

Я кажи кой са тези крушки защото ся ряткост дори с камбус да не дават грешки на тези кошници.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм така е яснооо,значи габаритът вече е дневната светлина...ееееми идеално щастие няма...мерси за инфото...

Изпратено от моят GT-N7100 с помощта на Tapatalk

 

Я кажи кой са тези крушки защото ся ряткост дори с камбус да не дават грешки на тези кошници.. 

Ами ще пратя линк към обявата на тоа пич от ОЛХ..

Изпратено от моят GT-N7100 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...