Jump to content

някой гледал ли е тази кола


Recommended Posts

Аз питам дали го е гледал някой или дали се знае нещо за тази 'кола' може да е била форумна,знам ли,забележките 'или повечето' се виждат на снимките,мен ме интересува мотор и скорости в какво здраве са а козметиката е лесна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ако се съди по интерериора, които конкретно в този модел е изключително здрав сам си представи ,че тази кола е на поне 700.800 хил... Ако не е поддържана само може да си мечтаеш за това да стане кола с още толкова пари като цената и...

Приеми че има гълъби в цилиндрите ако може сам да си направиш ремонт на двг и няма некви скрити дефекти по купето вземи я...

Само дето освен всичко е и на предно а и този мотор не върви особено много за сметка на тва има добър апетит и доста скъпи части

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 700к би трябвало да изглежда доста по-свежо, имаме тука една наблизо и седалките са ток. Между другото не разбирам как се взима кола, която би трябвало да те е гнус да седнеш вътре даже...лошо състояние хубаво, ама това си е пълна кочина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България за някакви скрапове пишат, че са в отлично състояние, представям си като напишат, че има забележки какви гюмове продават. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми...за салона и на снимките се вижда,че е на тор,тавана половината е кован с такер,задната врата 'на багажника' не се отваря...счупили му били дръжката на мивката макар,че за мен тази кола не е чистена последните 5 години,задна лява врата беше за реглаж,под задно дясно стъкло беше мазано с 930-ка предполагам,не работеше борд компа на таблото...нямаше от къде и да се управлява,нещо явно е сменено,по мотора-като се задържи на около 2000об. имаше лек шум горе при главите може би ролка 'и',повдигач'и'....иначе си работи на газ и на бензин върви си прилично,скорости и окачване здрави,нямаше теч на масло под главите...и със всичко направих компромис и на края иска да ме клати с прехвърлянето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази така като гледам е точно последната автокъща преди камерите вляво. Всичките коли там са трагедия. На снимките изглеждат зле, а на живо езика е беден да опише положението. Повечето даже не могат да собствен ход да стигнат до сервиз за диагностика, камо ли да минат гтп. Там гледах 3 коли, които дори за донори за части не стават

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

http://m.cars.bg/c1972336

Тази е едната, която гледах. Няма дискове, като казвам няма, общата дебелина на диска е около 5мм, окащването рязано, удряна на поне 3 места, няма здрава джанта; само по корем деъо не лежи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти Ц5 за 3500 нали не очакваш да е в отлично състояние. Не ги оправдавам, че продават такива кочини във всеки случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая автокъща като гледам изкупува местните скрапове и каквито други успее да вкара на възможно най-малко пари... За мене повечето са непродаваеми.. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ти си ИТ с претенции, има хора с мераци и не толкова големи доходи, които гледат само цена без никва визия за разходите след това.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИТ Масон , ама днеска не съм с плетен половер , а с тениска.. :D

Иначе по темата - за парите на това C5 има душета много приятни да подчертая НА ВИЗИЯ , с нави , кожа , темпомат , подгрев . Такъв клас за тия пари , като си я избираш , поне да е красива, че после да ти се откъсват по-лесно парите за възкресението. :D

Sent from домашния телефон using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...