Jump to content

Проблем с навигацията


Kaloqn8508

Recommended Posts

Аз си почистих мойта с диск , оригиналния диск си го четеше и преди това и сега , ама записания от мен ми пише , че диска е лош , записвал съм го на мин скорост вербатим ако не е на мин скорост въобще не го чете .....някакви идеи ? или да свалям и сменям :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Записвачката ти  читава ли е ?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах и с DVD-R i DVD+R ..., започвам да си мисля че просто несъм свалил подходящия фаил (карти) , можете ли да ми дадето линк от каде да сваля и да пробвам пак ? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С коя програма записваш,ако е с неро няма да стане,аз прецаках 15 диска, инсталирах си друга програма и от раз ми тръгват нави дисковете,за 3 коли съм правил и няма проблем. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че формата от сайта на колегата беше ISO, т..е трябва да дадеш burn an image и зареждаш iso да бъде записано на диска. Би следвало тогава в процеса да бъде разархивирано ISO-то на самия диск и да има накрая отделни файлове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, 2.5TDI написа:

С коя програма записваш,ако е с неро няма да стане,аз прецаках 15 диска, инсталирах си друга програма и от раз ми тръгват нави дисковете,за 3 коли съм правил и няма проблем. 

Ако имаш линукс, има програмки които записват на ниска скорост. Моите ги записах на 3х и се четат без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

След като разархивирам сваленото от линка, се появява папка. В папката имам 2 файла. Как трябва да се записва на диска? 2та файла, или както са в папката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диска се слага отзад отляво в багажника dvd.

Записва се image (iso) на диска, програмата знае как да ги направи. Ползвай да кажем infra recorder - безплатна е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Колеги взех си други двд устройство за навигацията че моето се скапа,сложих го тръгва зарежда картата но не ме позиционира и ми казва че навигацията не е активна.Пусна проверка през vsdc няма никакви грешки.Къде може да е проблема според вас.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали е закачена антената на GPS отзад на буксата на навигацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си си играл нещо по кодировките с VCDS? Ако не може да позиционира би трябвало да запише някаква грешка в контролера на навигацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...