Jump to content

Recommended Posts

Май ще пробвам тези крушки да видя има ли разлика. Имам оферта за около 10 лв на крушка, но трябва да се вземе количество.

 

Ако някой иска да се включи нека пише тук. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крушките светят прекрасно, но последния път изгоряха бързо. Дано новите партиди да са ОК.

10 лв. е ниска цена, аз съм ги вземал по-скъпо (х2)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е до партида. Всяка напъната крушка очаквано има съкратен живот. Затова и търся евтини. Някои хора казват, че стакива изкарват 4-6 месеца, други че са изкарвали по над 3 години. Според мен зависи колко и как ги позваш.

 

Да ти кажа аз като направя 30 пътувания по 10 часа нон-стоп за 6 месеца и т.нар "long life" не издържат. Те фаровете се изпекоха, как крушките да държат.

Osram night breaker plus вероятно са спряни от призводство и са заменени с unlimited и laser. Но на тази цена хич не ме бърка.Тези новите вероятно ще държат още по малко.

 

Редактирано от vermeer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Трабва да купим цифра кратна на 20. При всички положения ще купя (даже и сам ако трябва), бройката ме устройва на тази цена.

Ще изчакам седмица да видим дали ще има още желаещи.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/9/2017 at 8:11 PM, vermeer said:

Не е до партида. Всяка напъната крушка очаквано има съкратен живот. Затова и търся евтини. Някои хора казват, че стакива изкарват 4-6 месеца, други че са изкарвали по над 3 години. Според мен зависи колко и как ги позваш.

Като излязоха си купих такива и карах година и половина или две с тях, след което продадох колата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/14/2017 at 3:50 PM, martinich said:


Не, написано е по-горе какви са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно нямаше проблем да ви ги разпратя, но май се очертава пратката да пристигне, когато мен ме няма в София за дълго време. Ако един от вас се навие (и останалите сте съгласни разбира се) - мога да поръчам за всички и да му се предаде уговореното количество и той да разпрати/раздаде.

Както ги броя до момента желаещите са 14 бр. Аз ще взема може би също окло 14 -16 бр., значи към този момент ни трябват хора за още окло 10 бр. и можем да поръчаме 40 бр. За поръчката обаче ще искам парите предварително, защото не ми се рискува да се окажа с 40 крушки и да се чудя как точно да ги използвам. ПАрите моге да ми се предадат на ръка в София след 21.12, PayPal (family and friends) или банков превод - детайлите на ЛС. Списъка с платилите ще се води тук. Ако не се стигне до заявка разбира се ще се върнат парите, в този контекст плащане с PayPal e най-удобно. Заявката ще я направя нежду празниците вероятно на 27 или 28.12.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и по- горе писах става въпрос само за Н7 и само за този модел.

Двама колеги са ми писали на лични да им пратя IBAN, не съм го направил защото засгега няма желащ да ги разпрати крушките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...