Jump to content

Смяна на верига 2.7 TDI 4F


True

Recommended Posts

преди 34 минути, OvivO написа:

Аз мисля му го имам, Ники Илиенци нали? Моята се чува за секунда/две като запаля, не винаги :) Ще си джиткам така за сега, но събирам инфо

Да Ники, който работи на Илиенци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Във Варна има доста хора който могат да ти сменят веригите само със сваляне на кутията Ifidik radevi bulit,за Добрич има едно момче Даниел,мисля че той ще ти свърши работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли номер на това момче Даниел или поне къде се намира сервиза .Мерси

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги преди два месеца закупих моята а6-ца ф4 на близо 200000 км я купих,първоначално смених само масла и филтри,сутрин засега си пали нормално без да се чува нещо като тракане,въпроса ми е как да разбера кога да сменям и аз верига,някой казват на 200000 км,но ако няма признаци за износване има ли смисъл да влизам в преразход към този момент ? Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен на 400 000 се разтропаха. На 200 000 няма как да стане, просто колата е на повече. В България този модел на под 300 к е на изчезване.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата преди да я вкарам си я проверих по рамата в ауди сервиз за реален пробег,от там съдя,че това са километрите и другото,че я купих от пенсионер в германия,който е първи собственик на автомобила,на сервизните документи са неговите имена,както излезе и в системата на ауди за проверка,имам приятел който работи в ауди сервиз и той я изчекира за пробега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧНГ! Малко извън темата, но да попитам. Колко струва и може ли само да се провери пробега на автомобила в ауди сервиз?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно от моя човек в ауди системата знам,че не я дават информацията на външни лица,поне на мен не ми е искал пари,но казвам,наистина ми е приятел !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще пробвам следващия път като отскоча до София. Дано да има някаква информация. Колкото до веригите, отчетлив ли е звука, който е оттях, че да стане ясно за човек, който не разбира? :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щом е от пенсионер в Германия нищо чудно да е на реален пробег. Друг е въпроса ако е от кв. Горубляне и нов внос от Италия.

Защо да е сигурен че са вериги, ако трака като при мен само на 1000 оборота в сервизите не са много сигурни от къде е.

Сервизната история се проверява за 2 секунди в Ауди. Ако отидеш с талона не вярвам да ти откажат.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично аз ходих до Германия да си я купувам,не е ог Горубляне :) или италиянка :) Брал съм ядове от такива покупки,затова си хванах самолета стоях 1 седмица у приятел в Берлин и си намерих автомобил на реален пробег

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, zafirovp написа:

Защо да е сигурен че са вериги, ако трака като при мен само на 1000 оборота в сервизите не са много сигурни от къде е.

Защото на тия клометри не е със сменявани вериги и обтегачи и задължително почват от горните, където постепенно се увеличава тракането. При теб на 400к+ със сигурност е правено нещо, например горни обтегачи и сега е я вериги, я долни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като от скоро карам първата за мен кола с верига(и) може ли някой да ми опише или ако има клип какъв е точно тракащият звук и колко силно се чува. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интернет е пълен с клипове на тракащи вериги на V6 TDI мотори...

 

 

P.S.

Не рекламирам въпросният сервиз, просто ползвам 4 секунди от видеото, където ясно се чуват веригите (0:23-0:27)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах този клип и за щастия установих , че това го няма или поне за 0.5 секунди  и то само като съм я угасил по-загряла :). 

P.s този мисля , че не е asb двигателя а след следващото поколение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да гледате клипове, направо ходете да сменяте вериги. Щом този на 130 000 км е за вериги, какво остава за собственика на 4Ф. Ще ти седи там колата 30 дена и ще ти вземат 5 бона. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...