Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

З@еби какво пише на талона. Виж кардан имаш ли. :hilezh:

Но по принцип на талона на старата ми Б6-ца пак това пишеше. А и тя беше куатро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А попринцип като тръгне да боксува май само предните колела боксуваха. Аз от това изхождам, че е само на предно, но знае ли човек.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер групата.. левия стоп ритна камбаната. Свети само пластмасата откъм багажника. Диодни стопове - avant. И другите светят , но много слабо става въпрос тия които са на купето... 

Редактирано от RogerSanchez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1/15/2019 at 17:24, Manniakk написа:

Цитиране на предходно мнение!

Трудна ли е процедурата?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, miro299 написа:

някой от вас слагал ли е 19ки за лятото 255/40/19. По принцип размера трябва да е 255/35 ама малко ме притесняват дупките. Интересува ме дали на 40 височина се събира и не опира.

Аз съм с 245/40/19 на 8,5j ET45, Даже си купих миналия месец чисто нови пак със същия размер. Мисля, че така ми е по добре, заради по високия борд. Имам и снимка в другата тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Varbanov може ли да ми пратиш някоя друга снимка на лично съобщение или вайбър ако ти е удобно. Моите джанти са оригинални от С6 9ж ет 45

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нещо скърца от снощи в колата. Чува се отвън и вътре в купето.

В движение само на ниска скорост като минавам неравности, а на място като въртя волана леко наляво/надясно.

Ще я водя някъде да я видят, но ме човърка да разбера от какво може да е.

Има ли нещо, което да е познат проблем и да скърца с тези симптоми?

Сменени са цялото окачване, тампони на амортисьори (шоковите и тези горе) и тампони на магарето.

Не са сменяни тези на  стабилизиращата щанга и на двигателя :)

Рейките скърцат ли?

Редактирано от stanislav85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за стопа ако не си го правил не го рискувай сам.

някой пробва ли последните карти за мми 3г 6.27.2 трябва ли да се активират пак ако има 6.26.1 активирани?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/15/2019 at 9:55 PM, stanislav85 said:

Колеги, нещо скърца от снощи в колата. Чува се отвън и вътре в купето.

В движение само на ниска скорост като минавам неравности, а на място като въртя волана леко наляво/надясно.

Ще я водя някъде да я видят, но ме човърка да разбера от какво може да е.

Има ли нещо, което да е познат проблем и да скърца с тези симптоми?

Сменени са цялото окачване, тампони на амортисьори (шоковите и тези горе) и тампони на магарето.

Не са сменяни тези на  стабилизиращата щанга и на двигателя :)

Рейките скърцат ли?

почти съм убеден, че ти скърца маншона, през който минава кормилния долен прът и е на изхода на купето в краката на шофьора. Размества се и скърца при въртене на волана, особено с ниска скорост. Има белег на самия маншон - едно триъгълниче - трябва да сочи надолу, и там на купето има белег. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е заради това да ми скърца предницата само когато е студена колата и мина през легнал полицай? Скърца 1-2 пъти и спира за целия ден.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@miro299: това копче е голямото централно на MMI между подлакътника и лоста за скоростите.

 

@zafirovp: възможно е, но то си скърца винаги, когато болта на пръта се търка в маншона. Търка се, защото маншона се размества леко. Започва и повечко да се чува двигателя в купето.

Може лесно да се види без да се сваля нищо, но трябва човек да се завре до педалите и да види дали триъгълничето на маншона сочи надолу, при мен беше така:16D3F286-7C7C-483E-96D8-4FAB35F9CE45.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако се е разместило, лесно ли се завърта да си дойде на място и как горе-долу изглежда белегът на купето, за който говориш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една W124 стопихме половината инсталация пожеже бушоните бяха от бензиностанция (китайски). Някой знае ли качествена марка бушони? Върти ми се в главата че Wurth правеха, но където и да търся са все по 5лв блистера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да се похваля малко, преди седмица си поръчах това огледало дашкам, и днес я монтирах както се вижда на снимките, изглежда доста естетично и готино, почва да записва автоматично когато има движение пред камерата също така и разполага с G сензор, в комплекта си бешебсъс захранване от запалката но аз поръчах допълнителна която взима директно от бушоните все се притеснявях за огледалото да не е някаква гадна но се оказа доста качественна, споделям и линк за огледалото тка и за захранването, моля мнения от вас добре ли съм постъпил, и наистина дали не е със извинение цигания?!

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07DWJPBFY/ref=ppx_yo_mob_b_old_o2_img?ie=UTF8&psc=1

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07FNNMRT4/ref=ppx_yo_mob_b_post_ship_o3_img?ie=UTF8&psc=1fd87a0057a31bbcac2669ed23e7f8a1e.jpg5bff458de6ba1d4fb6bd9623de8e65ed.jpg66fa92db99f4215f1200827032d14a4a.jpg

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда! А камерата при 1080p на 60 херца ли записва или на 30? Внимавай обаче ако ходиш до Австрия, защото има много солена глоба от порядъка на няколко хиляди евра ако използваш видеорегистратор.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда! А камерата при 1080p на 60 херца ли записва или на 30? Внимавай обаче ако ходиш до Австрия, защото има много солена глоба от порядъка на няколко хиляди евра ако използваш видеорегистратор.

Да точбо така на 1080p може и на

50 херца, ако ставя дума за кадри да 60 кадъра в секунда снима, но за австрия не знаех че е така, аз предимно идползвам пътя от Чехия. e3436df0a2dfc11ed9f180b4f507781b.jpg

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е черна пластмасата, сива е и не се забелязва много виж я на снимката6f98414b43953b1e39310dff5d55fb74.jpgbb48168263ed124ac84fe89823e9439b.jpg

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IMG_20190120_144616.jpg

IMG_20190120_144728.jpg

IMG_20190120_144733.jpg

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...