Jump to content

Recommended Posts

и след това и ти пиеш една таблетка като видиш какво си направил на двг-то :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето повече инфо!

Официалния сайт.

Истинското филмче.

Телевизионен репортаж

Друг репортаж

Още един

Явно е някакъв нов продукт, който се мъчи да набере популярност. Сега трябва голегите от форума, с лакоми коли (10+/100) да пробват и да кажат. Интересно е, че продукта идва на доста приемлива цена - 1хпче/5лв., защото в САЩ е 1хапче/2$.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултата е :hilezh:

В тази нашата мила родина се внася всеки боклук, който и от третия свят свят го изхвърлят със скоростта на бит пед..... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за свещичките, ама един картоф в ауспуха намалява разхода на 100% - просто не палиш :hilezh:

Това с картофа в ауспуха токущо го опровергаха по дискавъри!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ,го имаше преди няколко месеца в интернет.Някаква лелка го рекламираше.Не бих пробвал такива експерименти с колата.Ако беше истина нали всички щяхме да го знаем. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе така като гледам това хапче ако спестява нещо ще са 5 лв. гориво, толкова колкото струва самото то :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно защо при пълнене на резервоара се слага едно цяло хапче,а след това по половин?!Не са ли се сетили да направят развасовката така че пирвоначално да се слагат 2 хапчета ,а след това по едно,щото като го счупиш оставащата половина в джоба ли ще си я носиш,неудобно е :wub:

Акцентират в сайта,че небило добавка :) еми кво е тогаева ??

Според мен някой на отвъд океана иска да направи кинти,95% е измама тая работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около 20 години един сънародник беше подкарал Жигулата с вода в резервоара като и пусна една зелена таблетка...

Тогава (в последните години на соц-а) имаше едно предаване "За инициативните и предприемчивите" или нещо такова, по него дадоха "изобретението".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После Живков го е елиминирал тоя човек ... Доста дебела история е.

живков явно е обслужвал интересите на петролните компании, защо иначе ще го елиминира :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После Живков го е елиминирал тоя човек ... Доста дебела история е.

и аз съм чувал за това....човека е бил колега на мой познат в някаква лаборатория...палел водата, дори са го давали и по телевизията...после му се губят дирите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дори са го давали и по телевизията...после му се губят дирите

Мисля, че пича е в Щатите и в момента прави тен някъде във Флорида (ако не са го гътнали шейховете вече)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи все пак никой не го е пробвал ...... :hilezh:

Е аз няма да съм първият :hilezh: че нещо ми се струва как вика баба ми "афиф"..... знам ли може и да ми дигне 15-20 коня ако не ще сваля някоя лепенка некои голф 2-ка в крайна сметка и без това на некои са им в повече лепенките и тогава може и да вдигне с 40 коня мощноста :hilezh:

Редактирано от staniola
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как няма да сте чували за този продукт :hilezh: .Той е вече толкова популярен,аз лично го ползвам от близо месец.Разходът ми падна значително(около половин литър) а мощноста на мотора се повиши неочаквано много(дори се замислям дали изобщо да слагам чип).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...